Sheep

شروط شورای هماهنگی سبزامید برای شرکت درانتخابات اسلامی!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Sheep

Sheepاسمائیل هوشیار

حتی اگر گاو باشی بازم کسانی هستند که پرستش کنند ! به دوستم میگم ببین این شورای هماهنگی سبز امید تاریخ انقضاش کیه ؟ میگه یعنی تاریخ دوام آوردنش ؟ گفتم : نه ؛ تاریخ عروسی ننه بابای شورای عظما رو میخوام واسشون جشن سالگرد بگیرم !

شروط شورای سبز برای مشارکت بالای خودش در نمایش انتخابات عظما….

ما اعضای شورای مخفی راه امید و سبزو اینا…..که در تهران صبحانه میزنیم و در پاریس ناهارو در لندن شام…..حواسمان به واشنگتن هم هست و خیلی رسمی برای شرکت در انتخابات عظما آماده ایم . تنها شرط شورای ماها برای شرکت در انتخابات این است که حکومت اسلامی شروطش سخت نباشد !

شورای هماهنگی راه سبز امید شروط خود را برای شرکت در انتخابات پیش روی مجلس اسلام اعلام کرده و خواستار استفاده مکرر از مواد نرم کننده توسط حکومت اسلامی و مقام عظما است تا بعد ازنمایش دچار بواسیر نشوند .

این شورا که تشکل سیاسی نزدیک به میرحسین موسوی و مهدی کروبی، رهبران توپول دوران خلائی امام ره ه ه ه با بوی گند خون است، با انتشار یک بیانیه مقدماتی، ضمن تحلیل شرایط سیاسی کشور درباره وظیفه پیش روی جنبش سبز بحث کرده و رسما طی هر مراسمی میریند به روح خلائی امام ره ه ه ه ه ه……

این شرایط عبارتند از: آزادی شورای سبز و سهمشان از بخوربخور و اعاده حیثیت از موسوی و کروبی و همه سبزها ….

بازداشت تعدادی چهره طرف مقابل برای سیاه بازی بعد از انتخابات ……

شرکت بیشتر نهادهای نظامی و امنیتی از دخالت در امور نفتی و پولی…..

پایان خاله بازی حبس خانگی رهبران جنبش ما برای فعالیت قانونی تشکل های سبز عظما پسند….

توقف زندگی برای مردم و محترم شمردن حق مردگان ….

تشدید نظارت استصوابی با شرکت فعال همه ماها ……

فعالیت سبزها با همه گرایش ها در انتخابات بدون احساس زور و تحمیل و ، تامین مخارج مالی و حیثیتی همه سبزها و نامزدها…..

شورای هماهنگی راه سبز امید ضمن مخفی ماندن چهره اش برای عموم، با اشاره به نزدیک بودن تاریخ برگزاری انتخابات در ماه اسفند، می نویسد: ” پرسش این است که جنبش سبز عظما در قبال این پدیده چه موضعی باید اتخاذ کند و رویکرد و برنامه آن در برابر نمایش انتخابات و بعد از نمایش چه باید باشد.”

این بیانیه با تحلیل اوضاع کشور، “بخور بخور های تک بعدی” را عامل افزایش مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دانسته است.

این شورا در بیانیه خود نوشت: ” جنبش سبز به مثابه جنبشی عظما پسند و شاسکول پرور اسلامی ،  نمی تواند در قبال انتخابات مجلس نهم موضع  عدم مشارکت را اتخاذ کند، همان گونه که نمی تواند برای مشارکت خود شرط هایی تعیین کند که نهایتاً به سلامت مغز منجر شود.”

بر اساس این بیانیه، نگاه جنبش سبز به انتخابات “یک نگاه کاملا پولی و توپولی است و نه نگاهی انسانی …..” یعنی در نگاه جنبش سبز عظما ، کلا انسان کیلو چند ؟

این بیانیه افزود: ” جنبش سبز برای مشارکت در انتخابات به شرط های فردی و مصداقی از قبیل تأیید بودجه این یا آن فرد و گروه نمی اندیشد، بلکه تائید بودجه در سطح کلان وزارت نفتی باب طبع ماست . انتخاب وزیر نفت جدید فرمانده قرارگاه خاتم البوفالو را حق عظما و وظیفه دولت امام زمانی می داند . بعد وظیفه شورا است که با کمک رستم قاسمی این بوفالوی ناب محمدی در راس وزارت نفت بزند فک همه مخالفین را پائین آورد . این همیشه موجب مسوولیت داخلی و بین المللی برای حکومت” می شود. شورای هماهنگی سبز امید از لشگر کشی عظما به کردستان و از بوی خون تازه همیشه استقبال میکند و اینا…..

این شورا با تاکید بر گفته های اخیر محمد خاتمی، خایه مالترین رئیس جمهوری پیشین عظما ، اعلام کرد: “در فضای امنیتی- نظامی و در فضای با نشاط گفتمان سیاسی و فقدان شعور انسانی  و آزاد و در حالی که فعالان اسلام عزیز در کهریزک و اوین و مطبوعات اسلامی در صحت کامل به سر می برند و نظامیان فعال و مسلمان  مقدرات عظما را در دست دارند. همانطور که اپوزسیون خایه مال خارجه نشین هم تاکید دارد….. باید به برگزاری نمایشی آزاد امیدوار بود.”

شورای هماهنگی راه سبز امید در پایان بیانیه خود ضمن تشکر از حاج آقا ابراهیم نبوی که از اعتدال عظمای خودش ” خامنه ای ” حمایت مجدد کرده است …از خایه مالان داخلی و شهرداران غربی و شرقی خواسته است اول خیلی محکم رای بدن و بعد نظرات و پیشنهادهای خود را درباره شرایط بیان شده، اعلام کنند. نتیجه این مشارکت نیروهای مکتبی وزارت اطلاعات شورای هماهنگی راه سبز امید ، پیشاپیش به مقام عظما و خودشون مبارک است !

راستی آیا میدانستید که ستاره های عظما مغز ندارند !

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.