انتشار مطالب شما در رنگین کمان

رسانه رنگین کمان با قریب به 10 سال فعالیت در فضای مجازی و انتشار بیش از 20 هزار مطلب، فضایی مطلوب برای ناشران و مطبوعات عزیز ایجاد کرده است ...

شرایط انتشار آثار شما از جامعه رنگین کمان:

  1. ارسال هر گونه متن ، تصویر، طرح، ویدیو یا صدا به رسانه رنگین کمان بدین معنی می باشد که شما موافقت می کنید که رنگین کمان به هر صورتی که بخواهد (از جمله با تغییر احتمالی تیتر و تنظیم نوشته آن به دلایل فنی عملیاتی و سردبیری) از آن استفاده کند.
  2. رنگین کمان حق انتشار آثار شما را در تمامی شبکه های اجتماعی دارد و در شرایط خاص ممکن است محتوای ارائه شده توسط شما را با نهادهای ثالث مورد اعتماد ، به اشتراک بگذارد.
  3. رعایت نشانه گذاری ها و علائم نگارشی در مقالات شما ضروری و مهم میباشد! برای مثال: (پاراگراف بندی مناسب، قرار دادن زیر عنوان ها برای بخشی از مطالب، نداشتن غلط املایی و دستوری و …)
  4. ارسال حداقل یک تصویر (عکس کیفیت مناسب) مربوط به مقاله/اثر ضروری می باشد!
  5. مهم ترین اصل یک مطلب در نگاه اول عنوان آن میباشد ، استفاده از عبارات و جملات کوتاه مربوط به موضوع، کمک شایانی به پخش و بازدید آن میکند.
  6. عنوان مطالب (تیتر)،هرچه کوتاه باشد بهتر است، هرگز نباید بیشتر از 70 کاراکتر (تقریبا بین 10 تا 15 کلمه) باشد و استفاده از اشکالی نظیر # + = ” « و … در آن مجاز نمیباشد!
  7. در صورتی که مطالب شما طولانی و بیشتر از حد متعارف باشد برای نمایش بهتر و خوانده شدن بیشتر، لطفا آن مطلب را به دو بخش و یا بیشتر تقسیم کنید.
  8. و در آخر 5 کلمه کلیدی و مهم مربوط به مطلب را همراه با مطلب ارسال کنید…
  9. سایت ما مستقل و آزاد و سایت اپوریسیون ایران با مشخصات و اصول مندرج در سرتیتر آن و در بخش درباره ماست. ما خود را مقید به انتشار هر نوشته نکرده ایم. عدم انتشار را نیازمند توضیح نمیدانیم. فقط نویسنده مطلب مسئولیت پاسخگوئی به مقاله انتشار یافته در سایت ما را دارد.
  10. پیشرفت و موفقیت این سایت جامعه رنگین کمان بنیاد آزادی اندیشه و بیان همینطور مرهون تلاش کسانی است که مقررات قوانین آن را اجرا میکنند. از همکاری شما سپاسگزاریم.

 

آثار خود را از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید!

 

جامعه رنگین کمان

.تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.