کشتار آرام در زندان های جمهوری اسلامی, آرشام رضایی در خطر قتل عمد در زندان است!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

پس از قتل عمدی بکتاش آبتین به دلیل کوتاهی و بی توجهی مقامات جمهوری اسلامی برای درمان و مراقبت های پزشکی زندانیان سیاسی، آرشام رضایی ماه هاست که از بیماری های گوناگون رنج می برد و مقامات جمهوری اسلامی از فرستادن او به بیمارستان جلوگیری می کنند و گوئی به کشتن او کمر بسته اند.

هزاران زندانی سیاسی سال هاست که در زندان های جمهوری اسلامی به گونه ای سیستماتیک کشته می شوند. عدم درمان و جلوگیری از مداوا و فرستادن بیماران به بیمارستان شیوه ای است که حکومت جمهوری اسلامی به کار می برد. 

برای رعایت تندرستی بیماران و زخمی ها حتی در زمان جنگ تارنمای صلیب سرخ می نویسد که برابر کنوانسیون یک و کنوانسیون چهار، رعایت تندرستی، درمان و محافظت از بیماران، زخمی ها و کودکان بدون هیچ تفاوت نامطلوبی باید انجام شود.

با چنین تاکیدی که از سوی صلیب سرخ  برای مواظبت از بیماران شده است با وضعیت موجود در زندانهای جمهوری اسلامی در تضاد و مغایرت است. بر اساس اطلاعات رسیده از زندانهای ایران  بیشتر زندانیان ایرانی در معرض کشتار آرام و در سکوت در زندان های ایران به سر می برند. 

آرشام رضایی و کلیه ی زندانیان سیاسی در شرائط بسیار بد بهداشتی در زندان های ناعادلانه به سر می برند. 

حزب سوسیال دموکرات و لائیک ایران به زندانی کردن ایرانیان به دلیل باورهای عقیدتی و سیاسی معترض است و این گونه رفتارهای غیر انسانی با زندانیان سیاسی را محکوم می کند و انتظار دارد که همه ی سازمان ها و ایرانیان مردم دوست صدای اعتراض خود را به این گونه قتل ها به گوش جهانیان برسانند.

حزب سوسیال دموکرات و لائیک ایران به شدت نگران تندرستی و زندگانی این گونه زندانیان است و از صلیب سرخ جهانی می خواهد تا زندان های ایران که به یک قتلگاه واقعی و بدتر از شرائط میدان های جنگ بدل شده  است را  زیر نظر بگیرد و از این کشتارها جلوگیری به عمل آورد.

حزب سوسیال دموکرات و لائیک ایران

(همسازی ملی جمهوری خواهان ایران)

سی ام بهمن ماه ۱۴۰۰ خورشیدی برابر با ۱۹ فوریه ۲۰۲۲ میلادی

prsdliran@gmail.com

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.