بیانیه “جبهه ملی ایران- اروپا و آمریکا” در اظهار تاثر و همدردی با هموطنان داغدیده آذربایجانی

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

جبهه ملی ایران- اروپا و آمریکا از رویداد جانکاه زلزله در آذربایجان بسیار متاسف است و بدینوسیله تاثر، اندوه و همدردی خود را با هموطنان داغدیده و آسیب دیده آذربایجانی اعلام می کند.

هموطنان،
بار دیگر یک حادثه طبیعی جان سدها ایرانی را گرفته و به هزاران نفر دیگر آسیب های جانی و مالی فراوان رسانیده است و روزبروز به تعداد کشته و زخمی شدگان می افزاید. با در نظر گرفتن این واقعیت تلخ که از روستاهای آسیب دیدهِ دورافتاده هنوز هم آگاهی درستی در دست مسئولین امور استانی نیست، می توان به آسانی حدس زد که آمار کشته شدگان و آسیب دیدگان این فاجعه بیشتر هم خواهد شد!
پیامدهای این زلزله نسبتا “خفیف” شش ریشتری در کشوری زلزله خیز مانند ایران بخوبی نشان میدهد که وضع ساختمانهای روستایی در کشوری که با فروش ثروت ملیش میلیاردها دلار درآمد دارد، چگونه است و تا چه حد مسئولین کشوری برای امداد رسانی به آسیب دیدگان آمادگی داشته اند. چنانچه اخبارِِ اختلاسهای چندین میلیاردی را، البته تا آنجا که برملاکردنشان مجاز باشد، درکنار تصاویردردناک روستاهای آسیبدیده بگذاریم، میتوانیم کمابیش به ابعاد و عمق فساد در جمهوری اسلامی و سیاستهای ضد ملی حاکمیت دزد کنونی پی ببریم. بدرستی که مسئولیت کشته شدن هزاران روستایی ایرانی در اثر عدم مقاومت “ساختمان” های آنان دربرابر زلزله هایی که معمولا نباید چنین فاجعه آور باشد، بعهده غاصبین حاکم بر کشور از رهبر گرفته تا مدیران برگمارده و مطیع او، می باشد.
هممیهنان،
ریشه همه تباهی های موجود و حاکم بر زندگی مردم، نظام مستبد، ارتجاعی ولایت فقیهی جمهوری اسلامی است. به این نظام و مسئولین اجرائیش نمیتوان و نباید اعتماد داشت و تکیه کرد. آنها بارها نشان داده اند که از کمکهای بیدریغ مردم سوء استفاده کرده اند و مواد دارویی و دیگر وسایل مورد نیاز زلزده زدگان را دزدیده و فروخته اند. امدادرسانی را شما، تا آنجایی که درتوانمان هست، خود به عهده بگیریم. همدردی و همبستگی همه ملت را با آسیب دیدگان عملا نشان بدهیم. نگذاریم که دولت و حکومت ضد ملی و کسانی که بیشتر تجزیه ایران در سر دارند تا دغدغه و درد مردم در دل، از این رویداد اسفناک سوءاستفاده کنند.

بیاری هموطنان داغدیده آذربایجانی بشتابیم
همبستگی ملی همه آحاد و اقوام ملت ایران را بزرگداریم
پاینده ایران

یکشنبه بیست و دوم مرداد ١٣٩١

جبهه ملی ایران- آمریکا و اروپا

 

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.