برنامه ششم توسعه دزدی ها !

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

اسماعیل هوشیار

آیت‌الله خامنه‌ای در نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، سیاست‌های کلی برنامۀ ششم دزدی پیشرفته را به او ابلاغ کرد. کلیات برنامۀ ششم بر سه محور اقتصاد دزدان و فن‌آوری دزدی و فرهنگ دزدی تنظیم شده است . خامنه‌ای تأکید می‌کند ، الگوی دزدی اسلامی «بکلّی مستقل از دزدی نظام سرمایه‌داری جهانی است». او «اولویت دادن به دیپلماسی دزدی اقتصادی با هدف توسعه سرمایه‌گذاری خارجی و ورود به بازارهای جهانی» را برای دزدی های قانونی هدف برنامه ششم می‌داند .

آیت‌الله خامنه‌ای دراین نامه تمام هیئت دولت اسلام را مسخره کرده و نوشته : خاک بر سرهمتون با این آبروریزی های مستمر ! شماها چرا پیشرفته نمیشید ؟ تا کی میخواهید با دکل دزدی و آفتابه دزدی نون حلال در بیارید ؟ آیت‌الله خامنه‌ای نوشت بروید و از دولتهای قبلی یونان یاد بگیرید که کاملا قانونی میلیاردها یوورو را زدند و بردند و تشویق هم شدند . عمل سخت و غیر قانونی هم مثل بلند کردن دکل نکردند ، فقط با همان قوانین بانکی خودشان جیب ملتی را خیلی قانونی خالی کردند . الان کسی هم به آنها کاری ندارد و آزادانه زندگی میکنند !

به گفته یک مقام بلند پایه ، حسن روحانی بعد از خواندن نامه خامنه ای کف کرده بود !

در ادامه مذاکرات هسته ای «مجید تخت روانچی، معاون وزیر خارجه و مذاکره‌کننده ارشد ایرانی در مصاحبه با یک نشریه آمریکایی با ذکر این‌که اگر توافق نهایی اتمی به دست نیاید «دنیا به آخر نمی‌رسد» گفت که حکومت اسلامی ما با اتکاء به قرآن مجید سعی دارد اتکایش به نفت را « به صفر برساند» و در صورت نرسیدن به توافق نهایی، رویکرد ایران، رویکرد «اتکا به خود» یعنی همان دزدی خواهد بود.» وی گفت : سوره های قرآن 114 عدد است که برای حل هر کدام از مشکلات راه حل میدهد ! مثلا مشکل بیکاری را با سوره 101 حل میکنیم . مشکل تحریم را با سوره اول و مشکل سازندگی را با سوره آخر حل میکنیم . تعدادآیات قرآن 6236 است و برای تمام مشکلا کره زمین راه حل میدهد ! مشکل گرانی را با آیه 2001 حل میکنیم ولایه اوزون را با آیه های 1234 والی آخر…

بعد ازحل مشکلات زمین به این شکل، این بار خودمان کف کردیم ! کف کردیم که این روزها نیروها یا افراد فعال در زمین سیاست ،هر تصمیم یا قدمی را به نام مردم و منافع مردم شروع یا تمام میکنند . این ادعا همانقدر معتبراست که حکومت اسلامی و خامنه ای هم به نام مردم و با سرنیزه برمردم حکومت میکنند! هرتصمیم یا قدمی از طرف هر جریان و پدیده ای به نام مردم وبه کام خودشان را جدی نگیرید . تمام نیروهای موجود مدعی هستند که منافع مردم را بهتر از دیگران تشخیص میدهند یعنی همه جانشان برای منافع مردم در میرود!! اینکه به خاطر مردم یا منافع مردم حالا کمونیست میشود ، فردا اصلاح طلب خواهد شد و یا دیروز قورباغه…البته برای سوژه طنز چیز بدی نیست ! خلاصه اینکه هر قدم یا تصمیمی مبارک خودتان باشد . پای مردم را وسط نکشید که ملقهای سیاسی در هر اندازه و وزنی ، این روزها هیچ ربطی ، تاکید میکنم که هیچ ربطی به مردم یا منافع مردم ندارد !

 

اسماعیل هوشیار

03.07.2015

     

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.