خبر فوری شش زندانی عقیدتی در زندان رجایی شهر اعدام شدند

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

متأسفانه موج لجام گسیخته کشتارها در ایران کماکان ادامه دارد و فشارهای سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشری نسبت به این کشتارها هرروز کمتر می‌شود. فرهنگ قاسمی
خبر فوری شش زندانی عقیدتی در زندان رجایی شهر اعدام شدند/گفت و گو با نرگس محمدی
این صدای ضجه مادران شش نفری است که در همین لحظه کشته شدند و دل میلیون های انسان را به درد می آورد. جمهوری اسلامی شش نفر از زندانیان عقیدتی محکوم به اعدام را به دار آویخت.

 

خانواده شش زندانی عقیدتی محکوم به اعدام تنها امیدشان، اعتراض و همیاری مردم است در ایران و در خارج از کشور!

شش خانواده از کردستان راهی کرج هستند، خانواده‌های حامد احمدی، جهانگیر دهقانی، جمشید دهقانی، کمال ملائی، صدیق محمدی و هادی حسینی که امروز صبح ناگهانی و با یورش صدها مزدور حکومت اسلامی به سلول انفرادی منتقل‌شده‌اند. این خانواده‌ها در حرکت هستند تا شاید بتوانند برای آخرین بار عزیزان دلبند خود را ببینند. چه دردناک است این لحظات برای پدر و مادر و همسر و فرزندان شش محکوم به اعدام. تپش قلب این خانواده‌ها و هراس و نگرانی این‌ها را باید همه ما درک کنیم.. در این لحظات هولناک پیام این خانواده‌ها به ما این است، کمک کنید عزیزان ما را نکشند. تنها امید ما سازمان‌های مدافع حقوق انسان هستند. تنها امید خبررسانی در این لحظات آخر است، تنها امید تجمع در مقابل زندان رجایی شهر است.

کمیته بین‌المللی علیه اعدام از شما مردم در کرج و تهران دعوت می‌کند به کمک این خانواده‌ها بشتابید. ما از نهادهای مدافع حقوق انسان و همه‌کسانی که علیه این جنایت هستند دعوت می‌کنیم در مقابل زندان رجایی شهر تجمع کنند.

از فعالین مدافع حقوق انسان و از همه مخالفین اعدام در دنیا دعوت می‌کنیم امشب بهر طریق ممکن به این حکم اعتراض کنید. باید دست‌به‌دست هم دهیم و بکوشیم جان این شش نفر را نجات دهیم.

دبیرخانه کمیته بین‌المللی علیه اعدام

٣ مارس ۲۰۱۵

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.