بیانیۀ همبستگی ملّی جمهوری خواهان ایران در محکومیت کشتار و جنایت جمهوری اسلامی در کمپ اشرف

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

بیانیۀ همبستگی ملّی جمهوری خواهان ایران

در محکومیت کشتار و جنایت جمهوری اسلامی در کمپ اشرف

در پی حمله افراد مسلح به کمپ اشرف متأسفانه بیش از پنجاه تن از نیروهای بازماندۀ مجاهدین خلق در این کمپ به طرز فجیع و هولناکی کشته شدند. خرسندی سپاه پاسداران، مقامات و رسانه های جمهوری اسلامی بعد از این جنایت، جای هیچ شبهه و تردیدی باقی نمی گذارد که این اقدام به صورت سازماندهی شده از سوی جمهوری اسلامی و عوامل دست نشاندۀ آنها در عراق صورت پذیرفته است.

رژیمی که در طول عمر سیاه و ننگین خود همواره دستش به خون بسیاری از نیروهای مخالف خود، در بخشهای مختلف اپوزیسیون آلوده بوده و به هر ترفندی ولو به رذیلانه ترین و قساوت آمیزترین روشها در پی آن بوده است تا آنها را از سر راه نیّت شوم خود در تداوم خفقان و استبداد بر ملت ایران برداشته و هر صدای مخالفی را در گلو خفه کند.

«همبستگی ملی جمهوریخواهان ایران» ضمن مخالفت با بسیاری از عقاید، مواضع و روشهای مجاهدین خلق و رهبران این سازمان در گذشته و حال حاضر، امّا در راستای اصول و موازین خویش و تعهد به دفاع از حقوق انسانی و ملی هم میهنان، جنایت صورت گرفته در حق افراد این سازمان را که در شرایطی مخاطره آمیز و بی دفاع به سر می برند و هر از چندگاهی مورد شبیخون جنایتکاران جمهوری اسلامی قرار می گیرند شدیداً محکوم نموده و مؤکداً از همۀ نهادها و مراجع بین المللی ذی ربط می خواهد که از حقوق انسانی و جان این افراد درعراق محافظت به عمل آورند.

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.