نیک آهنگ هاشمی یا مهدی کوثر، پشت پرده یک گفتگوی ساختگی

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

فرهنگ ایران 

چهار رکعت درینگ درینگ! صدای الوی یک نکره!( مهدی هاشمی رفسنجانی) و سلام علیکم یک کاریکاتور چی! نه چندان هنرمند ( نیک آهنگ کوثر) و سپس دنباله گفتگو.

آقا مهدی، دانشجوی رشته دکتری در آکسفورد: ( یه خورده بیشتر به بابای من فحش بده) چشم استاد آکسفورد! همایون کاتوزیان ! روشن.

نیک آهنگ کوثر، کارمند حقوق بگیر فائزه، خواهر آقا مهدی؛ با دلبری و طنازی !( آخه روم نمیشه).

باور کنید فقط یکی از آن ، ای آخ! های معروف آقای قاطبه! را کم داشت.

در هر جمله چند تا ” خُب خُب ” و کمی حرف های پای منقلی! علیه خامنه ای و احمدی نژاد، که معمولاً ماًمورین اطلاعات رژیم هر روز در رسانه ها و اینترنت تکرار می کنند، تا مخالفین رژیم اسلامی را شناسایی و به دام بیاندازند، سپس سناریوی از پیش طراحی شده ” قهرمان سازی ” خاندان فاسد هاشمی رفسنجانی! در برابر خاندان فاسد خامنه ای! و دار و دسته احمدی نژاد، چند ماه پیش از انتخابات آینده رئیس جمهوری در ایران.

بعد هم هیاهو های از پیش طراحی شده اینترنتی مبنی بر اینکه؛ دمش گرم! نیک آهنگ، که تیر خلاص را به خاندان رفسنجانی زد، یا در این زمستان، دمش یخ ! که نیک آهنگ نامردی کرد و صدای گفتگوی خصوصی خود با مهدی مظلوم! و گرفتار در زندان را پخش کرد.

فریاد های هورا، زنده باد و مرده باد عوام الناس! جو گیر شده! در اینترنت، که این بازی تازه اطلاعاتی را جدّی گرفته اند بلند است و قهقهه خنده های آخوند ها که به ریش همه این ساده لوحان می خندند و می گویند؛ نهضت ادامه دارد ! از پای منقل ها به گوش می رسد.

نیک آهنگ هاشمی یا مهدی کوثر، یا هر مزدور دیگر، سود خویش را در این بازی می جویند. بیچاره مردم ایران !

۱۹ آذر ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.