fereidooni shahram 01

چماق تخریب، این‌بار علیه اسماعیل نوری علا

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

fereidooni shahram 01

fereidooni shahram 01شهرام فریدونی

واقعیت این است که از وقتی ایشان از حرکت ناقص و پر از اشتباه شورای ملی حمایت چشم و گوش بسته نکرد، این موج تخریب اول نسبت به خود ایشان به‌راه افتاد و بعد دامان همسر ایشان را هم که سال‌هاست کار فرهنگی می‌کند گرفت.

اگر یک نوشته «زیر خاکی» و عتیقه باشد، همین نوشته آقای نوری علا در ۳۴  سال پیش است که دو سه سال پیش توسط یکی از دلقک‌های نظام منتشر و البته بلافاصله در سایت سکولاریسم نو و توسط خود اسماعیل نوری علا درج شد!

جالب اینجاست که عده‌ای به استناد این نوشته ایمیل می‌فرستند وکامنت می‌گذارند. مثلا یکی نوشته که آقای نوری علا در آوردن رژیم آخوندها گناه‌کار و مقصر است و یکی دیگر از این دوستان باسواد هم پرسیده که ایشان اصلا مدرک تحصیلیش چه هست؟

حال سوال من این است

آیا آقای نوری علا و یا هر کس دیگر بی عیب و خالی از اشتباه است؟

این نوشته مربوط به چه زمانی است؟

خود شما درآن زمان مشغول به چه کاری بودید؟

آقای اسماعیل نوری علا تا به امروز چند تا از این نامه‌ها نوشته؟

آیا آقای نوری علا طی این ۳۳ سال مقاله دیگری نداشته که بشود از آن آتو گرفت؟

اگر دارد، چرا این نوشته شده دست‌مایه این عزیزان؟

واقعیت این است که از وقتی ایشان از حرکت ناقص و پر از اشتباه شورای ملی حمایت چشم و گوش بسته نکرد، این موج تخریب اول نسبت به خود ایشان به‌راه افتاد و بعد دامان همسر ایشان را هم که سال‌هاست کار فرهنگی می‌کند گرفت. از آن طرف چون ایشان هرگز تکلیف نظام آینده ایران را معلوم نکرده و ان را جمهوری اعلام نکرده، دوستان جمهوری‌خواه و مصدق پناه برای ایشان دست گرفته‌اند. هیچ کدام از این دو طرف هم نمی‌توانند توافق حاصل کنند که بالاخره ما باید آقای نوری علا را از منظر سلطنت تکفیر کنیم و یا از جایگاه مصدق‌اللهی؟

جای بسیار تاسف است که یک‌سری ساده دل ( لفظ مودبانه‌اش است)، و عده‌ای مغرض، یگانه راه را در این دیده‌اند که بجای نقد مستدل نوشته‌های ایشان، با چماق تخریب وارد بشوند. متدی که هم نخ نما شده و هم حکایت از کم مایگی اصحاب چماق دارد.

در این میان سربازان امام غایب هم آتش بیار معرکه شده‌اند و بدون هیچ تشکری به ریش این دوستان ساده دل ما می‌خندند.

در پایان مایلم برای آن عزیزانی که منظور این نوشته را هنوز درک نکرده‌اند، به‌صورتی شفاف‌تر بنویسم که اگر استدلالی در حرف‌تان وجود دارد، برای حفظ حرمت خودتان هم که شده، آن را به‌صورتی منظم بنویسید و با استناد به مطالب خود آقای نوری علا مطرحش کنید تا هم ارزش جواب دادن داشته باشد و هم دیگران شما را دهن‌بین و قشری نخوانند.

لینک
http://www.khodnevis.org/persian/permalink/20051.html

راه رهایی ما ایرانیها از جاده سکولاریسم، دمکراسی و حقوق بشر میگذره و نه از زیر منبر این آخوند و یا جانماز آن مکلا
لازمه سلامت یک حکومت و آبروی یک تفکر دینی / مذهبی، در جدا نگاه داشتن این دو از یکدیگه و کوتاه کردن دست سود جوها  و کلاهبردارها  از هر دوی این حوزه هاست

شهرام فریدونی
ایران هرگز نخواهد مرد

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.