جنایات جندالله و سیاست نابخردانه نظام حاکم را محکوم مینماییم

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

بار دیگر گروه تروریستی جندالله، مرتکب جنایت دهشتناکی گردیده که قربانیان آن انسان های درد کشیده و محرومی میباشند که تنها گناه آنها بودن زیر سلطه نظامی بی خرد و خودکامه است.

کشتاری که نه تنها مصیبت زدگان بلوچ را در ماتم فرو برده بلکه همه ایرانیان را در غم برادران و خواهران بلوچ خود داغدار کرده است.

جمهوری اسلامی با اعمال سیاست های غیر انسانی و ضد ایرانی خود شریک جندالله در اجحاف به مردم و ایجاد جو ترور و وحشت در بلوچستان است، تا جایی که نماینده زاهدان به دلیل تضییع حقوق شهروندان این استان از مجلس حکومتی استعفا میدهد.

نظام غیر مردمی حاکم به جای اینکه سرمایه های ملی ایرانیان را در مناطق محروم و عقب نگه داشته کشوربرای رفاه هموطنان محروم ما هزینه نماید، صرف ماجراجویی های خود درغزه و لبنان و مناطق دور افتاده جهان مینماید. باعث نهایت شرمساری و تعجب است که عده ای در لباس به ظاهر اپوزیسیون حکومت، این روند ضد ملی را تایید میکنند.

جبهه ملی ایران، جنایات گروه تروریستی جندالله و سیاست های نابخردانه نظام را در مقابله با مشکلاتی که خود برای اقوام ایرانی آفریده است محکوم کرده و خواستار پایان دادن به خشونت و رسیدگی فوری به اوضاع اسفناک استان سیستان و بلوچستان و دیگر مناطق محروم کشور میباشد.

جبهه ملی ایران-آمریکا و اروپا
۲۶ تیر ۱۳۸۹

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.