دستکاری وزارت کار درآمار حوادث کارسال1393

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

دستکاری وزارت کار درآمار حوادث کارسال1393

اخباروگزارشات کارگری:درگزارش اتحاد بین المللی در حمایت از کارگران در ایران تحت عنوان (نگاهی  به مبارزات و اعتراض های کارگری در سال 1393)* آمده است:

اداره کار برخی از استان ها درماه اسفند آماری مبنی برکاهش تلفات حوادث کاری  منتشر کردند.با مبنا قرار دادن آمار پزشکی قانونی درخلال سال 93 وآنچه که ما بر اساس گزارش های رسمی در طول سال جمع آوری کرده ایم  با اطمینان می توان گفت که وزارت کار قصد دستکاری آمار حوادث کار و کمتر نشان دادن تعداد تلفات را دارد.

به گزارش6اردیبهشت فارس، محمد اصابتی مدیرکل بازرسی وزارت کار با اشاره به اینکه در سال 93 در مجموع 13 هزار و 900 حادثه ناشی از کار در ایران اتفاق افتاده است، تصریح کرد: در این سوانح یک‌هزار و 50 نفر نیز فوت کرده‌اند.

اما به گزارش13اردیبهشت اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور،‌ در سال گذشته یکهزار و 891  نفر در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند. از کل تلفات حوادث کار در سال گذشته (1393)، یکهزار و 878  نفر مرد و 13 نفر زن بودند؛ در حوادث کار سال گذشته همچنین 30 هزار و 30 مصدوم حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده‌اند که در مقایسه با سال 1392، 2.7 درصد رشد داشته است.

http://etehadbinalmelali.com/HTML_2015/28_Farvardin_94_etehad.html

شانزدهم اردیبهشت ماه

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.