اخبار اجتماعی

پیام مهندس عباس امیرانتظام در بابِ زلزله غرب ایران

3 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=110561

لینک کوتاه

بنام حامى حق

هموطنان عزیز و درد آشنایم

بیش از ٢۴ ساعت است که با چشمانى مرطوب از اشک و بغضى محبوس شده در گلو نظاره گر صحنه هاى تکان دهنده زلزله اخیر در شبکه هاى خبرى هستیم. شاهد بودن تکرار دلخراش فجایع رودبار و بم سنگدل ترین دل ها را نیز به درد مى آورد چه رسد به چون منى که آسیب پذیر تر از همیشه گردیده ام.

بار دیگر بخشى از میهن و هم میهنان مظلوم ما غافلگیرانه قربانى قهر و خشم طبیعت گردیده و در این سرد روزها ناباورانه به سوگ عزیزان خود نشسته اند. خانه ها و کاشانه ها ویران، عده اى گرفتار زیر آوارها، و تعدادى نیز جان به جان آفرین تسلیم نموده اند. لذا اینجانب و همسرم ،محزون و حیران از این ناروایى ها، وقوع این حادثه هولناک را به همگان، بخصوص آسیب دیدگان در مناطق غربى کشور، صمیمانه تسلیت عرض کرده و عاجزانه استدعا داریم که هر یک از ما در هر کجا که هستیم، به هر نحوى که مى توانیم به یارى زلزله زدگان بى پناه شتافته و وظیفه انسانى خود را در حد توان ادا نماییم. به رغم تفکر رو به گسترش عمومى که : انسانیت دیگر در جامعه ما جایى ندارد، نمى خواهم و نمى توانم آنرا هرگز باور کرده و مصرانه و مفتخرانه بر این گفتار پا مى فشارم که :
بنى آدم اعضاى یکدیگرند… و چو عضوى به درد آورد روزگار ،دگر عضو ها را نماند قرار.
بدون شک خداوند دادرس نیز همواره یار و یاور همه ما در این راستا خواهد بود.باشد که تبلور انسانیت و تداوم آنرا را در انجام اعمال نوعدوستانه شاهد باشیم.
با امید به امداد رسانى عاجل و آرزوى توفیق مددکاران،

عباس امیر انتظام

سحرگاه ٢٣ آبان ماه ١٣٩۶

پیام مهندس عباس امیرانتظام در بابِ زلزله غرب ایران

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما