امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

ساعت ۲۳:۰۵

 
اخبار اجتماعی

‘نامه نگاری’ شاکیان سعید طوسی به صادق لاریجانی

5 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=59163

لینک کوتاه

خبرگزاری بین المللی قرآن، ایکنا، خبر داد که سه شاکی سعید طوسی، از قاریان معروف قرآن در ایران، “در حال تهیه نامه ای” خطاب به صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه هستند و بخش هایی از این نامه را به نقل از یک “منبع آگاه” منشر کرده است.

خبرگزاری ایکنا بعد از انتشار این خبر در روز جمعه، صبح امروز شنبه اول آبان خبر دیگری را تحت عنوان “نامه شاکیان سعید طوسی به رئیس ‌قوه قضائیه” بر روی خروجی خود فرستاد اما این متن، سپس از روی وبسایت این خبرگزاری حذف شد.

سعید طوسی، که به تدریس قرآن نیز می پردازد، به سوءاستفاده جنسی از نوجوانان تحت آموزش خود متهم شده اما این اتهام را رد کرده است. به دنبال انتشار اخباری تایید نشده در برخی از رسانه های خارج از ایران در ارتباط با تشکیل پرونده ای اخلاقی برای آقای طوسی از سال ۱۳۹۱، اتهامات مطرح علیه این قاری معروف قرآن در سطح فضای مجازی بازتاب گسترده ای یافت و بعد از مدتی برخی رسانه ها و مقام های رسمی نیز به این اخبار واکنش نشان دادند.

خبرگزاری بین المللی قرآن، در خبر دیروز خود نوشت که شاکیان سعید طوسی ضمن “اعلام برائت از رسانه‎های بیگانه و فضاسازی دشمنان قرآن و نظام اسلامی به ویژه در فضای مجازی” خواستار “رسیدگی به پرونده” شده اند. همین خبرگزاری افزود که “جمعی از پیشکسوتان و فعالان قرآنی” نیز، “جریان سازی های گسترده” انجام شده بر سر اتهامات آقای طوسی را محکوم کرده و “خواستار پیگیری موضوع از طریق قانونی” شده اند.

پیشتر، محمدرضا حشمتی، معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد، انتشار ادعاهای اخیر را مصداق “اشاعه فحشا” دانسته اما از رئیس قوه قضاییه خواسته بود رسیدگی به پرونده سعید طوسی را در اولویت قرار دهد.

خبرگزاری ایکناImage copyright.
Image captionخبرگزاری بین المللی قرآن امروز خبری را تحت عنوان “نامه شاکیان سعید طوسی به رئیس ‌قوه قضائیه” بر روی خروجی خود فرستاد اما این خبر، سپس از روی وبسایت آن حذف شد

روزنامه شرق، امروز با انتشار گزارشی در مورد اتهامات اخیر، اشاره محمدرضا حشمتی معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد به پرونده سعید طوسی را به معنای “تأیید وجود پرونده‌ای قضایی” در مورد وی دانسته است.

البته پس از اشاره این مقام مسئول به پرونده آقای طوسی، خبرگزاری ایکنا نیز از درخواست شاکیان پرونده از صادق لاریجانی برای “رسیدگی به پرونده” و همچنین درخواست “جمعی از پیشکسوتان و فعالان قرآنی” برای “پیگیری موضوع از طریق قانونی” خبر داده که ظاهرا، همگی اثبات کننده وجود پرونده ای برای این قاری شناخته شده هستند.

آقای حشمتی در بخش دیگری از اظهارات خود، با در خواست ازشاکیان که “با صبوری و متانت در احقاق حق تلاش نمایند” گفته است: “بعضی اقشار نظیر روحانیون، انقلابیون، متدینین و به ویژه قاریان قرآن و مداحان در جایگاه ویژه­ای قرار دارند که خطای آنان ناخودآگاه باورهای دینی مردم را تضعیف می ‌نماید.”

در اکنش به اتهامات منتشر شده، روز پنجشنبه سعید طوسی با انتشار بیانیه ای تاکید کرد که “هرگز دامن به چنین گناهان و اعمال منافی عفت نیالوده‌” و خطاب به متهم کنندگان خود گفت: “شما که همجنس‌بازی را تمدن می‌دانید و با تصویب قانون، آن را به رسمیت می‌شناسید، یک‌باره چه شد که خود را محکمه عدالت تصور نموده اید؟”

این قاری معروف، اتهامات مطرح شده علیه خود را “سراسر کذب و جعلی” دانست و افزود: “برادران و خواهران ایمانی را از آلودن ذهنشان به اکاذیب و اتهامات ناجوانمردانه دشمنان قرآن و اسلام برحذر می‌دارم.”آقای طوسی اعلام کرد که “تصمیم سکوت” گرفته بوده اما “با ورود شبکه ماهواره‌ای صدای شیطان بزرگ آمریکا” تصمیم گرفته به اتهامات پاسخ بدهد.

اشاره سعید طوسی، به برنامه “صفحه آخر” صدای آمریکا بود که برای اولین بار به طرح اتهام چند مورد سوءاستفاده جنسی علیه آقای طوسی پرداخت و از جمله، اظهارات مصاحبه شونده‌ای را پخش کرد که که با معرفی خود به عنوان شاگرد سابق آقای طوسی گفت در سن ۱۳ سالگی از سوی او مورد تجاوز قرار گرفته است. این رسانه مدعی بود که پیگیری قضایی چنین مواردی، به دلیل اعمال فشار وابستگان دفتر رهبر ایران بی نتیجه مانده است.

آقای طوسی تاکنون در چند مسابقات بین المللی قرآن به مقام اول دست یافته و در تعداد زیادی از مراسم حکومتی به عنوان قاری قرآن حضور داشته است.

وی از جمله، در برخی از مناسبت های قرآنی تشکیل شده در حضور رهبر ایران و نیز در مراسم افتتاحیه مجلس دهم به قرائت قرآن پرداخته است.

BBC

Facebook Comments
نظرات
 1. ش ب از تهران
  23 اکتبر, 2016
  پاسخ

  آقای فرهنگ قاسمی خود شما را در برنامه چراغ با هزار توهین یاد می کردند. یادم هست شاهرخ مسکوب را با هزار فوت و فن ناشیانه به هزار فساد اخلاق متم کرده بودند….بله در برنامه چراغ تمامی اندیشمندان این کشور را به لواط و زنا و و فاعل و مفعول بودن و فساد و فحشا متهم و مجرم معرفی کردند و هیچ شرمی هم نداشتند حالا که معلوم شده این آقای قاری بیت رهبری با خود خود امام خامنه ای از کودکی بسیار بسیار نزدیک بوده و ایشان هم به نبوبه خودش با بچه های مردم تجاوز بازی می کرده اگر گفته شود و موضوع رد یابی شود ضرر دارد اما برای کی؟؟؟ بیشرفی و بی آبرویی هم اندازه ای دارد برای اهالی آبرو اما برای امام خامنه ای که شیخ علی تهران در مدح ایشان بسیار گفته چون این امام چهاردهم را از کودکی می شناخته و طبق گفته ی آن شیخ که برادر زن آقا امام زمان کنونی ست «آسد علی آقا از اول نوجوانی دچار فساد اخلاق و مشکلات مرتبط با آن بود و حالا هم هست و چاره ای هم بر آن نیست چون ایشون به صورت بیمار گونه ای مشکلات جنسی دارد…» برای همین این قاری که از نزدیکان آقاست از پشت یبانی ایشون بهرمند است و خواهد بود. آنها برای آدمهای فرهیخته ای چون محسن امیر اصلانی هزار مشکل اخلاقی ساختند و فتوای قتل او را صادر کردند. اما این قاری کلام الله مجید است و باید پاک و مطهر بماند.

 2. دانشجو از تهران
  23 اکتبر, 2016
  پاسخ

  جای بسیار خوشبختی ست که درست در زمانی که آیت الله اصفهانی از دوستان جماعی رهبری از همجنسبازی مولوی بزرگ می گوید و فتوای قتل مولوی و شمس را صادرات می کند ناگهان بچه بازی رهبری و هم دکل بازی او و هم بچه بازی بچه سابقش که حالا دیگر زمحت شده و کال نیست و بدرد نمی خورد و خودش اینکاره شده از پرده برون می افتد. شاید هم برای همین فرهنگ امیری را کشتند تا موضوع تحت الخنک رهبری برود. واقعا که در تاریخ بیشرف ترینها روحانیون تمامی مذاهبند که بر ترس مردم تجاتخانه باز می کنند. ترس مردم از مرگ! اما اگر قرار باشد مسابقه ای رخ دهد روحانیون مسلمان جزو بیشرفترینشانند. و باز اگر کنکوری گرفته شود و مسابقه ای دیگر روحانیون ایران با مسافتی سماوی در بیشرفی گوی سبقت را از تمامی بیشرفان تاریخ خواهند ربود. و اما از اینان بیشرفتر هم بله هست. کسانیکه نان به نرخ روز می خورند و دریوزگوی این روحانیون بیشترین هستند.و یک کلام هم به مردم ذبون و بی معرفت یزد. صد سال بیشتر ایت که این مردم هیچ تکان نخورده اند. فرهنگ امیری را کشتید همتان مقصرید. اگر نه میخواستید یک تظاهرات براه بیندازید. آخر این چه دین آدمکش و آدمخواریست که شماها دارید. ککتان هم نمی گزد. به سعید مرتظویتان افتخار می کنید؟ به آیت الله یزدیتان مفتخرید. به آیت صدوقیتان که او هم مثل قاری قرآن بود اما مفعول به سید محمد خاتمیتان افتخار می کنید که اگر آدم بود می بایست مثل پدرش یک کلام از این هم بهایی کشی و زرتشتی آزاری شهرتان می گفت. خفت و نفرین بر شما که از حمله ی عرب تا به حال جنب نخورده اید. دو شهر ایران مایه ی ننگ است یکی اصفهان و یکی هم یزد. مایه ی ننگ ایران و خود ایران با این حکومت و داشتن تاریخی این همه درخشان مایه ننگ بشریت. فروپاشانید این حکومت ننگیم را. مرگ بر اسلام و مرگ بر قرآن و مرگ بر جهل زنده باد ایرانی آزاد و لاییک و دموکراتیک.

 3. مرگ بر اسلام چه شیعه و چه سنی
  24 اکتبر, 2016
  پاسخ

  وقتی نظر دانشجو را خواندم رفتم ببینم این فرهنگ امیری را که کشتند که بوده! بله اتهامش و جرمش بهایی بودن بوده. واقعا عجیب است این ایران و این اسلام. برای یک قاتل و تروریست بنام خالد استامبولی خیابان درست می کنند٬ برای هر کسی که در جایی بمیرد و نام مسلمان داشته باشد نام شهید می نهند برای هر کسی که هر جایی بنام اسلام آدم بکشد آنرا بیداری اسلامی می نامند. تا همین چند روز پیش رهبر مزخرف انقلاب و حتلا معلوم شده این بچه باز اعظم داعشیان را هم جزو بیداری اسلامی می خواند که ناگهان چون بیعت نکردند شدند شدند تکفیری. بیچاره ایران با آنهمه لطافت و شعر دچار رجاله های مسلمان شده است. اما معلوم نیست چرا ایرانیان حتا مسلمان باشند در برابر اینهمه ظلمی که بر بهاییان بی آزارروا داشته می شود تکان نمی خورند. معلوم نیست چرا به خاطر اینهمه تجاوز دم بر نمی آورند! تازه دستگاه قضاییه ضد بشری قربانیان را تشویق کرده که از شکایت خ.د دست بردارند چون ضرر خواهند کرد. چرا که سه سال پیش بیست مرد در عربستان به یک زن تجاوز کرده بودند رهبری معظم عربستان آن زن را بخشید!!! آری در اسلام عدلش این چنین است. قربانی را می بخشند. و حالا اما رهبر انقلاب با دزدیدن پرونده تجاوز جوانان مورد تجاوز را بخشیده است. چندی پیش رادیو بی بی سی با یک غربی که اندیشمندی بود مصاحبه می کرد آن مرد به صورت روشن و ایران و عربستان سعودی خامنه ای و فهد و سلطان سلمان را کپی برابر با اصل می دانست و می گفت اختلافشان فقط رقابتشان است. بر عکس اندیشمندان و سیاست پیشه گان و اپوزیسیون ایرانی آن مرد غربی ماجرا را خیلی خوب دیده بود. در ضمن آقای فرهنگ از قول من معلم به آقای ایجادی سلام برسانید و بگویید مطلبی در مورد آزار و اذیت بهاییان و قتل فرهنگ امیری بنویسد. شاد باشید

 4. کارون از تهران
  24 اکتبر, 2016
  پاسخ

  با سلام دو موضوع بسیار مهم. اول اینکه به خاط اشاره های مکرر به گفته های شیخ علی تهرانی برادر همسر رهبر در مورد مشکلات اخلاقی و جنسی رهبری اختلالات مهمی در اینترنت بوجود آمده است. چندین امریه در مورد دستکاری اینترنت داده شده است. دیگر اینکه طبق گفته یکی از سربازان میهن قرار از است سعید طوسی را بکشند و وانمود کنند که او از شدت تالمات خودکشی کرده است. همچنین قرار است بعد از مرگ او خانواده ی او از شاکیان تجاوزات شکایت کنند و بقول آقای رفسنجانی فتیله را پایین بکشند و بقول رهبری کشش ندهند. خواهش میکنم اطلاع رسانی کنید. خبر مرگ سعید طوسی قریب الوقوع است.

 5. ر الف قمی از تهران
  24 اکتبر, 2016
  پاسخ

  کارون درست نوشته…
  من صبح زود برای تدفین یکی از اقوام در قم بودم. در قم شایع است که حتا در نزد روحانیون نیز جلساتی در مورد مشکلات اخلاقی و جنسی رهبری انجام شده. از دیگر سو ممکن است سعید طوسی را کشته باشند. چرا که عده ای شایع کرده اند که او خودکشی کرده است. اگر اینکار کرده باشند یا بکنند همان کاری ست که با یک سعید دیگر کردند و آن سعید امامی اسلامی بود. یادمان باشد که به زن او حتا تجاوز کردند و حتا از اینکه فیلم بگیرند و آنرا منتشر کنند هم ابایی نداشتند. در تهران که نورعلی نور است. خصوصا با بستن اینترنت شایعات بسیار زیادتر شده است. کسانی می گویند که طوسی یک گلوله در مغز خود زده. دیگران از داروی نظاف و… خلاصه بازار شایعات در مورد رابطه رهبر با کودکی طوسی بسیار گرم است و هم خودکشاندن او.

 6. ر الف قمی از تهران ۲
  24 اکتبر, 2016
  پاسخ

  بنده همان قمی از تهرانم. صبخ واقعا در قم بودم. در جلسه ای بیات زنجانی نعره زده که خامنه ای ناپاک و همجنسباز است. چند آیت الله عظمای دیگر هم در آن جمع بوده. آنها نوار شیخ علی تهرانی را گذاشته اند و گوش داده اند که او رهبری را ابنه ای و بچه باز و دکل باز معرفی می کند. آنها سپس در مورد رابطه نوجوانی سعید طوسی تجزیه و تحلیل کرده اند. پشتیبانی بی چون و چرای رهبری تا کنون و سپس حکم سر به نیست کردن او و وانمود کردن اینکه او خودکشی کرده اینک در دستور کار است و یا اجرا شده است. حال ببینید لب کلام قوه قضاییه درستی نظر اینجانب و خبر داده شده را تایید می کند:

  صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه ایران گفت: “در حالی که میلیون ها پرونده در دستگاه قضایی جریان دارد و روند طبیعی دادرسی خود را طی می‌کند، می‌بینیم که یک پرونده را رسانه‌ای می‌کنند و با طرح مطالب کذب، نسبت‌های دروغ به رهبری و رئیس قوه قضاییه و نظام قضایی کشور می‌دهند.”
  روی نسبت های دروغ به رهبری دقت کنید. اگر این نسبت ها دروغ بود و چندین روحانی سرشناس پشت سرش نبودند جمله و حملات نه از سر ضعف که با عربده کشی بود. اما اینک رییس قوه قضاییه به با التماس حرف می زند.

 7. شوقی از رشت
  24 اکتبر, 2016
  پاسخ

  در مورد اینکه خامنه ای هم خودش مفعول بوده و بعد گاهی هم فاعل به لواط همه متحدالقولند. آینکه حالا برملا شده ترکیدن موضوع است اما رابطه جنسی رهبری با سعید طوسی جوان را همه میدانستند و همه هم کتمان می کردند اما حالا برملا شده و حتا برای شخص رهبری و ملت ایران شاید خوب باشد شاید ایشون که تا چند سال پیش شراب هم می نوشید اما فقط با تجویز پزشک و به خاط دیابت ایشون دیگه خیلی کم مصرف میکنند. ایشون یکبار در جمع گفته بوده که بیشتر تخیر علاقه دارند تا به تقطیر! این نشان از قامت بلند رهبری ست در شرابخواری. به هر حال امیدواریم ایشون با یک فتوا حلیت لواط و همجنسبازی و همجنسگرایی و محاسقه را حلال اعلام کنند و یعد از آنهم جنایت و خیانت و بیشرفی نامی نیک در تاریخ برای خودشان دست و پا کنند.

 8. شوق دیدار بعد از یک سال از تهران
  25 اکتبر, 2016
  پاسخ

  اینها شایعه ست رهبری الان هم با سعید طوسی رابطه ای مشروع دارند. ایشون خودشون شرع رو می سازند. بنا بر این لواط ایشون عین جماع با همسرشون است. در زمان شاه سلطان حسین در میدان اصفهانی های اصفهان زرنگ جشن جماع خران بر قرار می شد. تمامی روحانیون و آیت الله ها نیز در این جشن شرکت می کردند. غوغایی بود هنگان جماع خران در میدان اصفهانی های اصفهان. در آن میان زن یکی از آن آیت الله های بنام آیت الله العظمی حاج شیج امجدالدین طبرستانی در مقابل شاه سلطان حسین که وای فقیه دوران هم بود قصیده ای با این مطلع آغاز کرد:

  گر جماع این است کین خر می کند

  در کس ما می رید این شوهران
  من به رهبری پیشنهاد می کنم که به قول یکی از نظر دهنده گان ایشون حلیت جماع و لواط و تجاوز و دزدی و سرقت و اختلاس و بیشرفی را اعلام کنند تا ما دیگر گناهکاری در مملکت نداشته باشیم. حضرت امام خامنه ای باید بدانند که مردم شریف ایران همگی همراه ایشون خواهند بود و گناهکاری دیگر در ایران ما نخواهیم داشت. بهایی را هم که خب معلوم است باید کشت و ایران را ما می توانیم اسلام آباد یا آخوندآباد بنامیم.

 9. کوثری از تهران
  25 اکتبر, 2016
  پاسخ

  همچون زنبوری که در چاه اوفتد
  رهبری در اندر خلا افتاده است
  بله رهبری خودش لواط کار و متجاوز جنسی بوده است. خب همه حتا آنهاییکه به او اقتدا می کنند هم میدانستند و لی این اخلاق بد ما ایرانیان که همه میدانند و همه پنهان میکنند را در اینجا نیز بکار برده اند. در آن فایل صوتی که از طریق رادیو بختیار پخش می شد شیخ علی تهرانی در مورد لواط کاری رهبر در تمام عمرش سخن گفته بود و خصوصا رابطه ی او با یک نوجوان نوحه خوان و قاری قرآن. همان موقع اگر کسی برود بدنبال اسناد رهبری بسیار کوتاه آمد و گفت که من تمامی تهمت ها را می بخشم. حالا هم رییس قوه قضاییه از تهمت و دروغ های نسبت داده شده برهبری می گوید. حتما رهبری بازهم و اینار هم مثل جادوگران قدیم لواط کاریهای خودش را خواهد بخشید همچنانکه ازاله بکارت و تجاوز قبل از اعدام دخترکان ده دوازده ساله تا بیست ساله در دستور کار فتاوی محکم امام امت و ولایت فقیه خمینی و خامنه ای و رفسنجانی و دیگر روحانیون بوده و حالا هم هست. ایرانیان برآشوبید.

 10. اشرف جیم
  25 اکتبر, 2016
  پاسخ

  بله دلت را به افتادن رهبری در خلا خوش کن اما بدان که این اوست که ایران ما را در منجلاب انداخته است. آما آیا یک انسان شریف در سپاه نیست که این جرثومه فساد و لواط و تباهی و بچه بازی را بیندازدش در همان خلا که دلت می خواهد؟ پاقعا که منهم می گویم مرگ بر اسلام.

 11. الف ب از شهر یزد
  26 اکتبر, 2016
  پاسخ

  با سلام آقای فرهنگ قاسمی چرا ماجرای قتل فرهنگ امیری از سایتتان حذف شده. یا شاید هم از اول آنرا در سایتتان نگذاشته بودید. این مرد یکی از استوره های راستی بود. در دکان پدر من زیاد می آمد و ما با هم دوست بودیم او را طبق فتوای دستجمعی چند روحانی که چون نامشان را مطمئن نیستم نمی آورم و یک کاسب نزدیک به آنها طاحی شد و او را در یک توطئه کشتند. آنها که چهار نفر بودند دو نفر مراقب و دونفر هم به طور فیزیکی به او حمله ور شدند. اول کار در چشم او زدند و صورتش را حسابی قصابی کردند و بعد آن یکی که دهان فرهنگ را گرفته بود گفته بود قلبش قلبش. و بعد آن یکی کارد را در قلب او زده بود. بعد فرار کرده بودند. البته آنها و بسیج و پاسداران یزد این موضوع را برگرداندند و آنرا دعوای مالی عنوان کردند ولی حتا خودشان هم از این موضوع خنده شان گرفته بود. در ضمن یادآور شوم که شهر یزد یکی از متحجر ترین و امل ترین و و عقب مانده ترین شهرهای ایران است. من چون خودم زاده شهر یزدم به خودم اجازه میدهم تا بگویم که از اینکه همشهری های من اینهمه عقب مانده و متحجرند شرم دارم. بیشماری از یزدی ها با این خانواده سرکار داشته اند و بدرجه درستی و صداقت و انسان دوستی و خدمتکاری آنها آگاه بودند. معلوم نیست چرا آنها مثل یک کشور متمدن نسبت به این قتل مذهبی اعتراض نمی کنند. این مایه ی ننگ است. امیدوارم یزدیها دست کم در این صفحه یا در صفحه ای دیگر که شما منتشر خواهید کرد عکس العمل نشان دهند و مطلب بنویسند. من البته دوست مسلمان او بودم و او دوستان بسیاری از میان مسلمانان داشت و هم زرتشتی ها و البته بهایی هم بود و دوستان بهایی هم داشت. اگر از اسامی روحانیونی که فتوای قتل او را دادند مطمسن شدم براتان خواهم نوشته یا یکی از دوستانم که در همان محله می نشیند خواهند نوشت. در ضمن آیا شما مقاله ای را درر این مورد منتشر کرده بودید یا دوست من اشتباه کرده.

 12. الف ب از شهر یزد
  26 اکتبر, 2016
  پاسخ

  در ضمن این شیاد بچه باز باید مورد محافظ بیت رهبری و روحانیون قرار گیرد و آن مرد پاک و صادق می بایست به فتوای روحانیون به قتل برسد.

 13. اربابی
  27 اکتبر, 2016
  پاسخ

  دوستان باور کنید هممان باید برویم و خجالت بکشیم که حکومت ما در ایران دست چنین بیشرفانی ست. ببینید که با مردم ایران چه کرده اند که گستاخترینها و شجاعترین های این مردم که نویسندگان این نامه باشند این چنین دریوزه و حقیر شده اند که برای تظلم باید اینهمه خایه های نداشته ی رهبری را بمالند و تملق او را بگویند و هزار فحش ناسزا به ایرانیان خارج از کشور تا بتوانند در دو کلام بگویند که بابا به ما تجاوز شده که ده سال است که آنرا به دادگاه بردهیم و چه و چه. روحانیون زر زده اند که گفتگو با غرب ما را به دوران قاجار خواهد برد. شما را به شیطان و به هیتلر قسم که از تمامی مقدسین و امامان و روحانیون ما آدمتر بودند بروید حتا یک نمونه از متن زمان قاجار را بیاورید که تملق و خایه کالیش در این حد زننده و مشمئز کننده باشد. لطفا متن را بخوانید تا ببینید فقط چند بار یارو سلام کرده تا تظمش را دست کم بخوانند!

  بسم الله الرحمن الرحیم

  (انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون)

  حضرت آیت الله آملی لاریجانی
  رئیس محترم قوه قضائیه

  سلام علیکم
  باسلام و درود به پیشگاه قدسی حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و نایب برحقش حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی و باسلام حضور حضرتعالی؛

  با احترام نظر به وقایع تأسف بار و لطمات وارده بر بدنه جامعه قرآنی کشور و در خصوص پرونده فردی با شناسه قاری بین‌المللی قرآن کریم که قلوب بسیاری از عاشقان قرآن علی‌الخصوص قلب رئوف رهبرمان را نیز متألم نموده است، ذکر چند نکته را به اختصار لازم دانسته عاجزانه از حضرتعالی درخواست رسیدگی به این پرونده را داریم.

  ما (خانواده یکی از ۳ شاکیان اصلی پرونده در کنار دیگر شاکیان موجود در پرونده) ضمن اعلام برائت از اقدامات اخیر شبکه‌های معاند خصوصا بوق فرسوده صدای شیطان بزرگ که در عداوت بالذات آن‌ها با قرآن تردیدی نیست؛ و نیز ضمن محکومیت هرگونه تحاکم الی الطاغوت و دادخواهی از اجانب که مع الاسف از سوی چند تن از شاکیان (که احتمالا بعلت اطاله صورت گرفته در روند رسیدگی قضایی) سر زده است، ذکر چند نکته را لازم می‌دانیم.

  اولاً قبل از هر کلامی اعلام می‌داریم که باتمام وجود معتقد به «حفظ» نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و آن را به فرموده حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه از اوجب واجبات می‌دانیم.

  در این راه دشمنیمان با دشمنان اسلام و انقلاب، دشمنی دیرینه‌ای است، چه آن زمان که در بزنگاه جنگ و دفاع مقدس جانمان، این کمترین هدیه به مقام ولایت را سپر کردیم که مبادا به اسلام و انقلاب خدشه‌ای وارد شود و چه امروز که هر زمان نیاز باشد تاپای جان از نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین از کیان منور قائدنا البصیر، مولا و مقتدایمان، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای حفاظت و حراست خواهیم کرد.

  ثانیاً ممانعت از ورود عناصر ناصالح و فاسد را به ساحت مقدس فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی در حکومت اسلامی، از مهم‌ترین منویات مقام معظم رهبری دانسته و قویا در این خصوص معتقدیم:
  یکی از اولین و نزدیک‌ترین مصادیق «حفظ» این نظام مقدس و آرمان‌های والای آن، مقابله بلکه مبارزه با افراد زیاده خواه و متعدی به حدود الهی می‌باشد. همانانی که بی‌شرمانه در جهت مزید بلکه احیاء مقبولیتشان نزد دیگران از انتساب خود به مسئولان ارشد نظام هیچگونه ابایی ندارند.

  ثالثاً غائله اخیر را به نوعی نتیجه تعلل و کم لطفی چندین ساله مسئولان مرتبط با این پرونده در صدور حکم قطعی می‌دانیم، پرونده‌ای که از سال ۹۰، همچنان مفتوح است.

  در انت‌ها مجددا از آن ریاست محترم خواستار رسیدگی دقیق و سریع به پرونده که موضوعش ربطی به عنوان منتشره توسط معاندین نظام و رسانه‌های بیگانه نداشته هستیم و به حکم صادره تمکین کامل خود را نیز اعلام می‌داریم.

  ربنا علیک توکلنا و الیک انبنا و الیک المصیر

 14. فکوری از رشت
  27 اکتبر, 2016
  پاسخ

  واقعا سلام! سلام و صد سلام و هزار سلام بر این سایت. بدختانه گردانندگان سایتهای خارج از کشور درجه تنفر مردم را از روحانیت و نظام ضد بشری اسلامی نمی دانند یا تجاهل می کنند. در ایران قرآن و دین و ایمان و اسلام و پیامبر و علی یک غاز برای مردم ارزش ندارد. تمامی این آدمکشان برای مردم لحت شده اند. همین امشب دوستی برای من آدرس این سایت رنگین کمان را فرستاد. بنده از وجودش آگاه نبودم. واقعا که دست شما درد نکند. نظرات نوشته شده مرا به شاد کرد. ما بردگان زیر نفس نحس امام زمانیم. حتا کسانیکه اینهمه دست به عصا این نامه را نوشته اند برعکس آنکسی در بالا نوشته . آنرا حقیر دریوزه معرفی کرده به نظر من نامه عالی ست. یعنی به قول نویسنده ی بالا درجه خایه مالیدن و به قول باز هم نویسنده نظر خایه ی نداشته رهبری مالیدن را نویسنده با ظرافت چنان زیاد کرده که مفهومش همان خوراندن مدفوع رهبری بوده در زندان به یکی از زندانیان هجده تیر. در اصل چنان ملاتش را زیاد کرده که در واقع توهین به رهبری و قرآن است. و درستش هم همین است. یعنی به مردک می گوید تو خایه مالی و تملق و عزت و احترام می خواستی حالا بفرما. بیلاخ! آقای فرهنگ ممنونیم من حتا آدرس میل هم نداشتم حالا دارا شدم. درضمن برای پایان دادن به این نوشته پیر یکی از پیشنمازها می گفت که پدرش تعریف کرده که در حوضه های علمیه لواط سکه بسیار رایج است و او به پسرش گفته هر کاری میخای بکن غیر طلبگی. عزت زیاد

 15. سعید ج از سزد
  28 اکتبر, 2016
  پاسخ

  با سلام من در یزد زندگی میکنم دوستان من گفتند در سایت شما نامی از فرهنگ امیری که در این شهر به قتل رسید آورده اید. من هم به نوبه ی خودم از اینکه در سایت شما یک مقاله در مورد این قتل نیست بسیار تجب می کنم. در ضمن رادیو فردا برنامه رادیو را توسط یک حانم ارائه داده که در آن آقاین تفرشی مدافع جمهوری اسلامی و آقای ثبتان بهایی شرکت دارند. من این نظر را برای آنها فرستادم. عجیب است که این نظر را منتشر نکردند اما نظر خانم بنده را که بعد از نظر من نوشت منتشر کردند. در حال برای اینکه این نظر در جایی بماند من برای شما می فرستم. شاید که در نظرتان آید. متشکرم.
  سلام رادیو فردا و خانم محترم من یک مسلمان معتقد هستم. شخصی بنام فرهنگ امیری را هم من و هم پدرم و هم خانواده ام می شناختیم. او اسنان بسیار بسیار متواضع شریف و درست کار بود. در جامعه ی حقه باز زده ی ایران او انسانی نمونه بود که فقط ما میدانستیم که او بهایی ست. چند هفته پیش بعد از اینی که چندین بار به بهانه های مختلف چند مسلمان آمده بودند و از او جویا شده بودند که البته مثل اینکه به ده رفته بوده و هم یک عمل جراحی داشته… در نهایت چند هفته پیش این مسلمانان امده بودند و او را جلو زن و فرزندانش سلاخی کرده بودند. اول با کار سر و صورتش را آش و لاش کردند و بعد یک کارد هم به گردن او زدند اما چون هنوز نمرده بود یک کارد هم در قلبش زدند. و او را کشتند. چقدر جالب است که بدانیم آن دو شخصی را که دستگیر کرده اند گفته اند که آنها یک فتوای قتل همیشگی از سوی چندین آیت الله دارند که باید بهاییان را بکشند. آنچه را آقای تفرشی میگوید بسیار جالب است. این نشان میدهد که فتوای قتلی که آن دو شخص در جیبشان داشته اند در جیب این جناب هم به نوعی هست. جالب تر اینکه امروز در حتا شهر متحجری چون یزد هم مسئله ی بهاییت را حل کرده است و این فقط روحانیون هستند که آتش این کینه و عداوت را به صورت مصنوعی بین چهار تا آدم مومن شعله ور می کنند. من واقعا از سخنان آقای تفرشی بسیار متعجبم. معلوم نیست چرا ایشون نسبت به اینهمه دشمنی و ظلمی که به بهاییت میشود ساکت می مانند. و اما آنچه را آقای ثابتیان هم می گویند بسیار آبکی و محافظه کارانه است. من بعد از اینی که فرهنگ امیری را در یزد کشتند رفتم و اندکی تحقیق در مورد بهاییت کردم. دیدم که در سرتاسر ایران مردم اصلا از مقدسات و تقدس و قرآن و اسلام و علی و مخمد نه تنها دل خوشی ندارند بلکه بیزارند و حتا اغلب متنفر. و بهاییت دوباره با بسیاری حرفها و واجبات دست و پا گیر که مثلا سیگار نکشید و شراب ننوشید و خصوصا کلی عربیات که مردم ایران ازش متنفرند را تجویز می کند و حرفش را می زند. اما در اینکه آخوندهای حاکم در ایران چه امروز و چه دیروز زمان شاه فرمان و فتوای قتل بهاییان و کافران صادر می کردند و می کنند را هم تفرشی و هم ثابتیان از روی سر می خوردند و حرفی ازش نمی گویند. قتل بهاییان و کافران و مرتدان و تاز مسیحیان در ایران نشان میدهد که بر عکس ادعای اقای تفرشی اسلام با زور سربریدن و قتل و کشتار و ارعاب و ارهاب بر ایران مسلط شده و این تسلط را حتا امروز در قرن بیست و یکم ادامه می دهد. من بسیار متعجبم که چرا نامی از فرهنگ امیری در این برنامه نیامده. شاید این برنامه پیش این قتل فجیع انجام شده که باید گفته شود. بعد از قتل فجیع فرهنگ امیری ما مطلع شدیم که پدرش را نیز در مقابل چشمان فرهنگ پنج ساله توسط مسلمانان سربریده اند. گفته می شود که در دهی در نزدیکی یزد تمامی بهاییان را جلو چشم کودکان قتل عام کرده اند. این قتل ها گویا در سراسر ایران بوده و با فتوای آیت الله بروجردی و حرافی خطیب شهیر فلسفی انجام شده است. این قتل طبق تحقیق من در سراسر ایران و خصوصا یزد و اصفهان و شیراز و کرج و تخران بوده است. من بسیار تعجب می کنم که آقای تفرشی از غیر قابل دفاع دفاع می کنند و خصوصا وانمود می کنند که آکادمیک و علمی برخورد می کنند.و همچنانکه گفتم آقای ثابتیان نیز بسیار محافظه کارانه و دست به عصا هستند و اینهمه خشونت بر بهاییان را به قول یکی از گویندگان بسیار مقتصدانه بازگو می کنند. بهاییان طبق نظر روحانیون در ایران حتا حق حیات نیز ندارند زنان و دخترانشان مورد تجاوز و در خطر تجاوزند٬ مال و دارییشان مورد تهدید است. اینها را هیچ کدام از سخنوران چه بهایی و چه مسلمان نگفتند. در ضمن شما خانم محترم پرسش اولتان از زد و خورد بین مسلمانان و بهاییان می گویید. کجای این مسئله زد و خورد است. در اینجا ما فقط زد داریم فتوای آخوندها و خورد داریم بهاییان. و این زد و خورد بین و مسلمان بهایی نیست. بنده از سر احساس مسئولیت نوشتم و گرنه من هیچ قرباتی با بهایی ها ندارم همان اندک تحقیقی که کردم برایم بس بود که به همین پوسیده اکتفا کنم. اسلام. بله ترورها و ارعاب ها و ارهابها و جلقزه های انتحاری به فتوای روحانیون اسلام است. جناب تفرشی. خانم و رادیو فردا متشکرم

 16. اسعد گرگانی از تهران
  30 اکتبر, 2016
  پاسخ

  تصحیح شعر بالا
  گر جماع این است کین خر می کند
  در کس ما می ریند این آخوندان!
  و جناب فرهنگ اگر تونستید عکسی وجود دارد از شهید باقر حکیم در حال گردانیدن زبان در کام و دهان یک پسر بچه هشت نه ساله من پیش از هر جچیز خواهش این عکس آیت الله را که از دوستان امام خمینی و از دوستان رهبری و از اوطاد است و گفته می شود که عالم زرع را خوب می شناخته و چشمش باز بوده یعنی عوالم ماورایی را میدیده را در سایتتان بگنجانید. اگر آدرسش را ندارید می توانید از اینجا کپی کنید.
  http://images.google.fr/imgres?imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-znISxLFVnMY/T6c-YPMkI_I/AAAAAAAAAc4/L32i-4PweQk/s1600/kiss.jpg&imgrefurl=http://taraneh-azadi.blogspot.com/2012_04_08_archive.html&h=432&w=410&tbnid=78×8-FXCJXPihM:&tbnh=90&tbnw=85&docid=COU0ap6MhnAlcM&client=firefox-b&usg=__4bSnoaR0UWIn5mSnkvLPAlokPcY=&sa=X&ved=0ahUKEwjVsvbwj4PQAhWLtBQKHVFPB8UQ9QEIKTAB
  در مورد بچه بازی نزد علما اصلا از واجبات است چرا که در اسلام غلمان بازی و بچه بازی از ریشه و آغاز اسلام می آید. در اسلام اولین کسی که علاقه ای مفرط به گوشت تازه داشت شخص پیامبر بود. ایشون طبق اخبار موثق اهل سنت در حالی که نزدیک شصت سال داشتند با عایشه سه ساله آشنا می شوند. دل در گرو عشق این «خانم» می گذارند. پیامبر سه سال در آتش این عشق می سوزند ولی بنا بر اخلاق نبوی دست از پا خطا را به دخول نمی رسانند. تا اینکه ایشون یعنی عایشه شش ساله ی قمری میشوند و حضرت بر ایشان دخول می کنند. جالب است که ایرانی ها برای مورد قبول قرار دادن این دخول آنرا نه ساله کرده اند. ولی کافی ست شما اندکی بع لسان عرب آشنا باشید تا ببینید که تمامی اسناد عرب دخول پیامبر را در شش سالگی عایشه می دانند. در ضمن بدانید که حجت الاسلام معادیخواه که از اولین وزیران ارشاد بود به دختر یکی از کارمندان که آمده بود پدرش را ببیند و پدرش آنروز زود به خانه رفته بود تجاوز می کند صدای مظلومانه آن دختر سیزده ساله مستخدم را آگاه میکند. مستخدم که خیال میکرده دحترک پشت در مانده در دفتر آقا را باز می کند و می بیند که حجت الاسلام و المسلمین دخترک را روی میز خوابانده و در حال تجاوز به اوست. ماجرا البته بسیار در آن زمان یعنی سی سال پیش بسیار صدا کرد. اما حجت الاسلام و المسلمین معادیخواه برهان قاطع آورده بود که پیش از دخول آن دخترک را به عقد خود درآورده بود. و البته مبلغی هم از پول نفت را به خانواده ی دختر داده بود تا این ماجرا خفه شود. متشکرم

 17. نجفی از جنوب شهر تهران
  30 اکتبر, 2016
  پاسخ

  اسعد گرگانی تو دیگه کی هستی! این آیت الله رو که تو کردیش تو سایت عمو فرهنگ و این عکس ناب منو دیونه کرد. چون من که بچه بودم یه یه آخوند سید پیر بود که بهش میگفتند سید نباتی. همیشه پدر من مواظب ما بود چون یه تیکه نبات رو تفی میکرد و مداد به بچه ها و با یک ولعی بهشون نیگاه میکرد. پدر من زیکانه از او رو می گردوند. به من هم گاهی نبات میداد اما یک روز که پدر من نبود امد در کوچه ی خانه ی ما در جنوب شهر تهران در زد و گفت که تشنه است و برایش آب بیاورم. برایش آب اوردم و نشست لب حوض به من که نه یا ده سالم بود گفت بیا نباتت بدم! دست کرد توی جیبش و بعد گفت بیا جلو تو جیبم نیست و به زور دهن کثیفش رو گذاشت روی دهن من و خواست نبت توی دهنش رو بفرسته توی دهن من. نبات افتاد روی زمین و خودش هم نزدیک بود بیفتد در حوض. مادر از راه رسید به مادر من گفت این سرق خانم چیه درست کردی. مادرم گفت حاج اقا بعد سه تا دختر ما یه پسر داریم حالا شما میگی سرتق خانم. گفت آخه لباش خیلی نمکینه! من البته از ترس اینکه متهم شوم به پدر و مادر و. خواهران نگفتم… همینطوری که تو توی این عکس آیت الله سید هاشمی قریشی و نواده پیامبر می بینی. عجب کثافتی هستند این مظاهر اخلاق.
  کسانی که میخواهند تاریخ و نسبتش را با پیامبر اکرم بدانند این آدرس را ببینند تا بفهمند که سعید طوسی بیچاره در برابر اینان بچه بازی خقیر است. چرا که دست کم در پنهان این کار را می کرده. اما طوسی یک چیز خیلی مهم گفته و آن پایین کشیدن از صدر تا ذیل است اگر به محاکمه کشیده شود. در تهران و مشهد که من هفته ی گذشته بودم شایعه ای بسیار نیرومند وجود دارد که شخص رهبری هم بچه ی بچه بازان بوده و هم خودش بچه باز بوده و هم حالا با مردان و بچه ها رابطه جنسی دارد. ببین شجره ی آقا رو
  http://taraneh-azadi.blogspot.fr/2012_04_08_archive.html

 18. افلقی مراغه ای تهران
  31 اکتبر, 2016
  پاسخ

  میدانیم که امام خمینی همچون همه ی روحانیون و یا دست کم اکثریت قاطعشان بچه باز بوده است. او تصویر یک پسر بچه ی بسیار خوش سیما و قابل لواط را در تقریبا شضت سال آخر عمرش در اتاق خوابش نگه میداشته. این تصویر که حالا معلوم شده یک پسر بچه ایتالی ست که پدر و مادرش فقط یک بار در جنگل همدیگر را دیده اند و آن زن یا با رضایت یا بی رضایت آبست شده بوده و آن پسر بچه حاضل آن عشق بازی ست. امام خمینی مرتب این تصویر را می بوسیده و عاشق این پسر بچه بوده و بیاد همه بچه هایی که از زیر دستش رد شده ب.دند این شعر زیر را سروده است. یادمان باشد که آن پسرک یک خالی هم به لبش بوده است. وقتی افراد از آقا امام امت می پرسند که آقا این جوانک کیست او می گوید تصویر پیامبر اکرم است. شاید هم خود آقا راجع به خودش می گفته که پیامبر اکرم بوده. شعر این است کهاصلا سکسی ست و نشان میدهد که این روحانیون تا چه اندازه در تمامی سطوخ بچه باز بوده و هستند و این تنها معادیخواه و روح الله حجسینیان و رهبری انقلاب و امام خیمینی و سعید طوسی نیستند که بچه بازند و طواتکار بلکه اکثریت قاطعشان لواط کار و تجاوز گرند. ازاله ی بکارت دختر بچه های ده دوازده ساله را از یاد نبریم. شعر این است:

  من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم
  چشم بیمار تو را دیدم و بیمار شدم

  فارغ از خود شدم و کوس عن االحق بزدم
  همچو منصور خریدار سرِ دار شدم

  غم دلدار فکنده است به جانم، شرری
  که به جان آمدم و شهره بازار شدم

  درِ میخانه گشایید به رویم، شب و روز
  که من از مسجد و از مدرسه، بیزار شدم

  جامه زهد و ریا کَندم و بر تن کردم
  خرقه پیر خراباتی و هشیار شدم

  واعظ شهر که از پند خود آزارم داد
  از دم رند می‏آلوده مددکار شدم

  بگذارید که از بتکده یادی بکنم
  من که با دستِ بت میکده، بیدار شدم
  اصلا شعر از این سکسی تر و از این حتا پونوگرافیک تر نمیشه مگر اینکه گوش کنیم ببینیم رهبر کنونی انقلاب یا رهبر انقلاب کنونی امام خامنه ای چی میگه:

  تو که خود خال لبی از چه گرفتار شدی
  تو که خود نشئه عشقی ز چه بیمار شدی

  تو که فارغ شدی از آن دو پسر بچه ی ناز
  تو دوباره پی یک بچه ی طناز شدی؟

  عشق آن طفلک معصوم بزد بر تو تشر
  کون برهنه تو کوچه شهره بازار شدی

  مسجد و مدرسه را شهوت نو بخشیدی
  وه که بر بسیجیان سوزن پرگار شدی

  جامه زهد و ریا کَندی عریان کون لخت
  توی سرمای زمستون پی الواط شدی

  خرقه پیر خراباتی آلوده ی توست
  امت از پیش و تو از پس پی آن کار شدی

  واعظ شهر که می کرد کون مفت آنجا
  تو هم از پشت پسر بچه طلبکار شدی

  واعظ شهر همی جلق بزد تا دم صبح
  تو سر افراز پی بچه ی شیرخوار شدی

  یادی از ما بنما وقت دخول مدبر
  تو که یک عمر حکیم کیر خروار شدی

  بسکه از پیش و پس و پشت بدادی جانا
  عاقبت یخزده تو روی برنکار شدی

  شعر اول از امام خمینی ر..یده است
  و شعر دپوم از امام خامنه ای معزم. یعنی عازم برای سفر.

 19. جندقی مراغه ای تهران از اداره آب و برق و تلفن مجانی
  31 اکتبر, 2016
  پاسخ

  سلام دوستان من البته جندقی مراغه ای هستم و نه افلقی مراغه ای دیشب در یک سازمان دولتی با فیلتار شکن ولایت این مطلب را فرستادم. حالا یک فیلتر شکن جدید است و دو سه تا اشتباه لپی را در حال مستی که البته جشن تولد حاج اقا XXXX و او خودش هم بیاد آقا امیر المومنین تا تونست خودشو خر مست کرد٬ نوشتم. حالا امیدوارم که آقای فرهنگ اونو برداره و اینو بکنه سر جاش. اما واقعا عجب مذهب با حالی داریم ما ایرانیا! خدا کنه کوروش ظهور کنه با ظ دسته دار!

  میدانیم که امام خمینی همچون همه ی روحانیون و یا دست کم اکثریت قاطعشان بچه باز بوده است. او تصویر یک پسر بچه ی بسیار خوش سیما و قابل لواط را در تقریبا شضت سال آخر عمرش در اتاق خوابش نگه میداشته. این تصویر که حالا معلوم شده یک پسر بچه ایتالی ست که پدر و مادرش فقط یک بار در جنگل همدیگر را دیده اند و آن زن یا با رضایت یا بی رضایت آبست شده بوده و آن پسر بچه حاضل آن عشق بازی ست. امام خمینی مرتب این تصویر را می بوسیده و عاشق این پسر بچه بوده و بیاد همه بچه هایی که از زیر دستش رد شده ب.دند این شعر زیر را سروده است. یادمان باشد که آن پسرک یک خالی هم به لبش بوده است. وقتی افراد از آقا امام امت می پرسند که آقا این جوانک کیست او می گوید تصویر پیامبر اکرم است. شاید هم خود آقا راجع به خودش می گفته که پیامبر اکرم بوده. شعر این است کهاصلا سکسی ست و نشان میدهد که این روحانیون تا چه اندازه در تمامی سطوخ بچه باز بوده و هستند و این تنها معادیخواه و روح الله حجسینیان و رهبری انقلاب و امام خیمینی و سعید طوسی نیستند که بچه بازند و طواتکار بلکه اکثریت قاطعشان لواط کار و تجاوز گرند. ازاله ی بکارت دختر بچه های ده دوازده ساله را از یاد نبریم. شعر این است:

  من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم
  چشم بیمار تو را دیدم و بیمار شدم

  فارغ از خود شدم و کوس عن االحق بزدم
  همچو منصور خریدار سرِ دار شدم

  غم دلدار فکنده است به جانم، شرری
  که به جان آمدم و شهره بازار شدم

  درِ میخانه گشایید به رویم، شب و روز
  که من از مسجد و از مدرسه، بیزار شدم

  جامه زهد و ریا کَندم و بر تن کردم
  خرقه پیر خراباتی و هشیار شدم

  واعظ شهر که از پند خود آزارم داد
  از دم رند می‏آلوده مددکار شدم

  بگذارید که از بتکده یادی بکنم
  من که با دستِ بت میکده، بیدار شدم
  اصلا شعر از این سکسی تر و از این حتا پونوگرافیک تر نمیشه مگر اینکه گوش کنیم ببینیم رهبر کنونی انقلاب یا رهبر انقلاب کنونی امام خامنه ای چی میگه:

  تو که خود خال لبی از چه گرفتار شدی
  تو که خود نشئه عشقی ز چه بیمار شدی

  تو که فارغ شدی از آن دو پسر بچه ی ناز
  تو دوباره در پی یک بچه ی طناز شدی؟

  عشق آن طفلک معصوم بزد بر تو تشر
  کون برهنه تو کوچه شهره ی بازار شدی

  مسجد و مدرسه را شهوت نو بخشیدی
  وه که بر بسیجیان سوزن پرگار شدی

  جامه زهد و ریا کَندی عریان کون لخت
  توی سرمای زمستون پی الواط شدی

  خرقه پیر خراباتی آلوده به توست
  امت از پیش و تو از پس پی آن کار شدی

  واعظ شهر که می کرد کون مفت در آنجا
  تو هم از داد پسر بچه طلبکار شدی

  واعظ شهر همی جلق بزد تا دم صبح
  تو سر افراز پی بچه ی شیرخوار شدی

  یادی از ما بنما وقت دخول مدبر
  تو که یک عمر حکیم کیر خروار شدی

  بسکه از پیش و پس و پشت بدادی جانا
  عاقبت یخزده تو روی برنکار شدی

  شعر اول از امام خمینی ر..یده است
  و شعر دوم از امام خامنه ای معزم. یعنی عازم برای سفر.
  پاسخ

 20. جندقی مراغه ای تهران از اداره آب و برق و تلفن مجانی
  31 اکتبر, 2016
  پاسخ

  آقا ببخشید لوواط درست بود و نه الواط
  این دفعه درسته درسته.
  جندقی مراغه ای تهران از اداره آب و برق و تلفن مجانی ۱۰ آبان, ۱۳۹۵ at ۲:۳۰ ب.ظ

  سلام دوستان من البته جندقی مراغه ای هستم و نه افلقی مراغه ای دیشب در یک سازمان دولتی با فیلتار شکن ولایت این مطلب را فرستادم. حالا یک فیلتر شکن جدید است و دو سه تا اشتباه لپی را در حال مستی که البته جشن تولد حاج اقا XXXX و او خودش هم بیاد آقا امیر المومنین تا تونست خودشو خر مست کرد٬ نوشتم. حالا امیدوارم که آقای فرهنگ اونو برداره و اینو بکنه سر جاش. اما واقعا عجب مذهب با حالی داریم ما ایرانیا! خدا کنه کوروش ظهور کنه با ظ دسته دار!

  میدانیم که امام خمینی همچون همه ی روحانیون و یا دست کم اکثریت قاطعشان بچه باز بوده است. او تصویر یک پسر بچه ی بسیار خوش سیما و قابل لواط را در تقریبا شضت سال آخر عمرش در اتاق خوابش نگه میداشته. این تصویر که حالا معلوم شده یک پسر بچه ایتالی ست که پدر و مادرش فقط یک بار در جنگل همدیگر را دیده اند و آن زن یا با رضایت یا بی رضایت آبست شده بوده و آن پسر بچه حاضل آن عشق بازی ست. امام خمینی مرتب این تصویر را می بوسیده و عاشق این پسر بچه بوده و بیاد همه بچه هایی که از زیر دستش رد شده ب.دند این شعر زیر را سروده است. یادمان باشد که آن پسرک یک خالی هم به لبش بوده است. وقتی افراد از آقا امام امت می پرسند که آقا این جوانک کیست او می گوید تصویر پیامبر اکرم است. شاید هم خود آقا راجع به خودش می گفته که پیامبر اکرم بوده. شعر این است کهاصلا سکسی ست و نشان میدهد که این روحانیون تا چه اندازه در تمامی سطوخ بچه باز بوده و هستند و این تنها معادیخواه و روح الله حجسینیان و رهبری انقلاب و امام خیمینی و سعید طوسی نیستند که بچه بازند و طواتکار بلکه اکثریت قاطعشان لواط کار و تجاوز گرند. ازاله ی بکارت دختر بچه های ده دوازده ساله را از یاد نبریم. شعر این است:

  من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم
  چشم بیمار تو را دیدم و بیمار شدم

  فارغ از خود شدم و کوس عن االحق بزدم
  همچو منصور خریدار سرِ دار شدم

  غم دلدار فکنده است به جانم، شرری
  که به جان آمدم و شهره بازار شدم

  درِ میخانه گشایید به رویم، شب و روز
  که من از مسجد و از مدرسه، بیزار شدم

  جامه زهد و ریا کَندم و بر تن کردم
  خرقه پیر خراباتی و هشیار شدم

  واعظ شهر که از پند خود آزارم داد
  از دم رند می‏آلوده مددکار شدم

  بگذارید که از بتکده یادی بکنم
  من که با دستِ بت میکده، بیدار شدم
  اصلا شعر از این سکسی تر و از این حتا پونوگرافیک تر نمیشه مگر اینکه گوش کنیم ببینیم رهبر کنونی انقلاب یا رهبر انقلاب کنونی امام خامنه ای چی میگه:

  تو که خود خال لبی از چه گرفتار شدی
  تو که خود نشئه عشقی ز چه بیمار شدی

  تو که فارغ شدی از آن دو پسر بچه ی ناز
  تو دوباره پی یک بچه ی طناز شدی؟

  عشق آن طفلک معصوم بزد بر تو تشر
  کون برهنه تو کوچه شهره ی بازار شدی

  مسجد و مدرسه را شهوت نو بخشیدی
  وه که بر بسیجیان سوزن پرگار شدی

  جامه زهد و ریا کَندی عریان کون لخت
  توی سرمای زمستون پی لوواط شدی

  خرقه پیر خراباتی آلوده به توست
  امت از پیش و تو از پس٬ پی آن کار شدی

  واعظ شهر که می کرد کون مفت در آنجا
  تو هم از داد پسر بچه طلبکار شدی

  واعظ شهر همی جلق بزد تا دم صبح
  تو سر افراز پی بچه ی شیرخوار شدی

  یادی از ما بنما وقت دخول مدبر
  تو که یک عمر حکیم کیر خروار شدی

  بسکه از پیش و پس و پشت بدادی جانا
  عاقبت یخزده تو روی برنکار شدی

  شعر اول از امام خمینی ر..یده است
  و شعر دوم از امام خامنه ای معزم. یعنی عازم برای سفر.
  پاسخ

 21. شب به خیر از تهران
  4 سپتامبر, 2018
  پاسخ

  دوستان دو خبر مهم یکی اینکه حسین همدانی فرمانده سپاه که در سوریه کشته شد به دستور سید علی خامنه ای بوده، چرا که اسراری فاش کرده و قرار ربوده اسراری دیگری را نیز فاش کند. این خبر را یک آدم بسیار مطلع از درون سپاه به آدم مطمئنی داده است. خبر دیگر این است که شخص رهبری واقعا همجنسباز و بدتر از آن بچه باز است. چنانکه در اخبار آمده شخص شیخ علی تهرانی که شوهر خواهر سید علی ست بارها از کودکی او و فساد اخلاق او سخن گفته و نوشته. سید علی واقعا با مردان پیر و جوان در کودکی مورد لواط «تمنایی» قرار گرفته. این لغت تمنایی را خود سید علی در کودکی و نوجوانی و حتا همین امروز هم بکار میبرد و احتیاج عشقبازی را می رساند و در اینجا مقصودشان عشقبازی کودکانه است. طبق خبر موثق رهبری از سنین کودکی مفعول بوده و سپس از سی تا سن چهل سالگی هم مفعول و هم گاهی فاعل اما خصوصا از زمانی که با سعید طوسی ۹ ساله آشنا می شود در ابتدا بر آن کودک دل می بندد و سپس تا ده دوازده ساله گی تفخیذ می نموده و سپس در سیزده سالگی بر او تجاوز می کند و رفته رفته سعید طوسی می شود «بچه ی» رهبری تا حدود بیست سال پیش، پس از آن رهبری میشود مفعول و فاعل هر دو و کم کم دوست پسر رهبری حاج سعید استقلال رای پیدا می کند و می شود خودش قطب لواط. کسانی در مورد لواط دسته جمعی رهبری و وحید حقانیان و دیگر نوجوانان گفته اند. بنده البته در این مورد نمی توانم تصدیق کنم اما آنچه واضح است اتفاقات مهمی در بیت بوده. و رهبری بارها درمورد احتیاجات همجنسگرایان بحث های مفصلی در بین خودیها داشته است. ایشون حتا روزی گفته که حضور در مجالس شعر ایشون را ارضاء می کند. رهبری حتا هم در کشیدن تریاک و هم نوشیدن الکل نه تنها ابایی ندارد بلکه در مورد تریاک از حدود پانزده سال پیش افراط هم میکند. اینها همه باعث نهایت نزدیکی و داشتن اسرار بسیار نزد سعید طوسی و حقانیان و چند نفر دیگر است. امام خامنه ای انقدر سر نزد سعید طوسی دارد که نمی تواند حکم برائت او را ندهد. زمانی احتمال حذف فیزیکی سعید طوسی مطرح بود اما همین مطرح شدن باعث کنار گذاشتن دست کم حذف تند او شده. اما گمان بر این است که سعید طوسی در تصادفی و یا سکته ای و یا درگیری خیابان کشته شود تا اسرار کل روحانیون و لواط کاری آنها افشاء نشود. فراموش نشود که همجنسبای و لواطکاری در حوژه های علمیه جزو واجبات دوگانه است. اولین وجوب آن عمل به آن و احتیاج جنسی آن داست و دومین اسرارمگوی آن. تمامی طلبه ها باید از زیر شکم روحانیون رد شوند و گریزی نیست، چرا که آیت الله ها و حجج اسلام و مداحان و کارآموپزان منداحی همه از زیر شکم بزرگترها رد شده اند و هرکس باید نوبت خودش را رعایت کند و مسئولیتش را بر عهده بگیرد. من با طلبه ای که صحبت می کردم میگفت اینکه اسلام میگوید باید شاهدهایی برای اثبات لواز باید وجود داشته باشند، معنیش این است که باید لواز طوری بشود که شاهدی وجود نداشته باشد. برای همین اصولا سعید طوسی بچه ها را به حمام نمره و یا در اتاقهای سرراه می برده تا شاهدی نباشد. وقتی شاهدی نیست اسلام می گوید اصلا لواطی نبوده. این بخش آخر بسیار درست است. شب به خیر از تهران

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما