راه مصدق چيست؟

بیانیه شماره ۲ دانشجویان ملی‌گرای دانشگاه‌های تهران به مناسبت ۱۴ اسفند

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

راه مصدق چيست؟

دوستان عزیز، دانشجویان گرامی؛
مطلع شدیم که دولت دو رو و دروغ در حاکمیت فاسد بار دیگر با درخواست تشکل آزادی‌خواه و عدالت‌طلب میهن‌مان «جبهه ملی ایران» برای برگزاری تجمعی دریکی از میادین تهران آن‌گونه که انتظار می‌رفت موافقت به عمل نیاورده و باری ثابت کرد که به هر نوع قاعده و یا قوانینی که در آن حقوق اساسی انسان‌ها موردتکریم قرار بگیرد پای‌بند نیست.

دوستان عزیز؛
رژیم فاسد و غارت‌گر تحت پوشش اصلاح‌طلبی و اصول‌گرایی که فسادها و خیانت‌های گسترده‌شان بر همگان آشکارشده با سرعت غیرقابل‌باوری میهن غنی و ثروتمند ما را به سمت آفریقائیزه شدن هدایت می‌کنند.

بحران‌های گسترده داخلی اعم از سیاسی با زندانی شدن هزاران انسان بی‌گناه منتقد و وطن‌دوست در سراسر کشور از تمامی قشرهای جامعه ازجمله: دانشجویان، معلمان، کارگران

بحران اقتصادی که نمونه بارزش چپاول دارایی‌های مردم از طریق ایجاد بانک‌های صوری، بیکاری‌های گسترده و حقوق‌های عقب‌افتاده گاه دوساله. بحران‌های اجتماعی و محیط زیستی که گستردگی‌‌شان فاجعه‌بار و کلمات ناتوان از توصیفشان، بحران‌های خارجی هم که این روزها همگان بر آن آگاه‌اند و روحشان از این‌که ثروت ملی‌شان در کشوری دیگر در دفاع از دیکتاتوری خون‌ریز و کودک کش و یا در حمایت از گروه‌های تروریستی در سرتاسر جهان صرف شود به‌شدت آسیب‌دیده است، تداوم هرکدام از آنها آینده میهن ما را نامعلوم و بلکه به سمت مرگ و نیستی رهنمون می‌سازد.

دانشجویان گرامی؛
ما در راستای عقیده و پی‌گیری اعتقاد خود که همان دفاع از زندگی انسانی، حفظ هویت ملی میهنی و رسیدن به دموکراسی است، دست یاری همگان را به گرمی فشرده و در کنار همه دانشجویان ایستادن را برای خود یک تکلیف انسانی و ملی می‌دانیم.

تأکید می‌کنیم بر حضور خود در روز ۱۴ اسفند همراه و همگام با سایر افراد و جریان‌های ملی و تحول‌خواه از ساعت ۱۷ به مناسبت درگذشت رهبر نهضت ملی ایران “دکتر محمد مصدق” در میدان بهارستان!

بدین‌وسیله از عموم دانشجویان دعوت می‌کنیم که ما را همراهی کرده و از مردم عزیز نیز تقاضا داریم که فرزندانشان را یاری نموده و تنها نگذارند.

۱۰ اسفند ۹۶
دانشجویان ملی‌گرای دانشگاه‌های تهران

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.