مقالات سیاسی

اعدام 702 نفر به دست احمدی نژاد

3 هفته گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

اعدام 702 نفر به دست احمدی نژاد
https://rangin-kaman.net/?p=127815

لینک کوتاه

سند قدردانی از پاسدار رشید اسلام محمود احمدی نژاد به علت سابقه درخشان در اعدام انقلابی 702 نفر از بازماندگان دولت شاهنشاهی

اعدام 702 نفر به دست احمدی نژاد

مدرک کشته شدن 702 نفر به دست احمدی نژاد

Facebook Comments
نظرات
 1. شیعه ی سابق و ضد اسلام کنونی
  4 آگوست, 2016
  پاسخ

  مردم ایران بدانند که برای خاموشیشان در برابر اینهمه جنایت تاوانی سخت خواهند پرداخت. امام خامنه ای این مردک مخنث پست فطرت و احمق بداند که حتما تاوانی سخت خواهد پرداخت. به امید نابودی حوزه های «علمیه». به امید نابود امامزاده ها به امید نابودی حسینیه ها. نابود با اسلام.
  امام هامنه ای شما تروریست را پایه گذاری کردید امام خمینی فرمان ترور در فرانسه را داد و فتوای را توسط هاشمی رفسنجانی و خامنه ای و موسوی اردبیلی برای وحید گرجی فرستاده شد و او با همکارانش پاریس را به خاک و خحخو کشید. بعد فتوای قتل شاپور بحتیار و شهریاد کتیبه را خمینی داد و انیس نقاش به جای بختیار فرانسویها را کشت٬ البته فرانسویها خودشان هم همکاری کردند و بعد البته با فرستادن پسر بختیار که رییس شعبه شش پلیس بود و مسئول امنیت پدرش را فرانسوی برای تسهیل کار فرزندان امام فرستادنش به مسافرت تا آنها با موفقیت سر بختیار را بریدند و آلت تناسلی او را قطع کردند و در دهانش گذاشتند و با موفقیت پاریس را ترک کردند. سرخدی زاده را در اثر بسیار بسیار بی توجهی خودش و سویسی ها فرانوسی ها مجبور شدند دستگیرش کنند. فرانسویها ترجیح می دادند همشان فرار کنند و با رودربایستی های فراوان مجبور شدند سرخدی زاده را زندانیش کنند که سرانجام هم با سلام و صلوات به تهران بازگشت و مورد استقبال رییس جمهور اسلام ناب قرار گرفت. همان شب هم ضیافت شامی در بیت رهبری و با خضور ائمه جمعه و هاشمی رفسنجانی و فرماندهان سپاه و بسیج به افتخار او برپا کردند. بی آنکه فتوای ترور سلمان رشدی و قاسملو و شرافکندی و فتوای تجاوز به علی اکبر سیرجانی با باتوم آلوده به سیانور و هزار هزار قتل و سربه نیست کردن و تیرباران و خفه کردذن و به دار زدن وووو همه و همه پایه های تروری بود که روحانیت در ایران ریختند و به منطقه و سپس جهان سرایتش دادند. اما حالا این همه فتوای ترور دارد به سوی ایران و حکومت الله تحت نضارت امام زمانم کمانه می کند. بزودی اتوبوسها و متروها و بازارها و مساجد و حسینه ها منفجر خواهند شد. این را روحانیت و روحانیون خودشان سفارش داده اند. خیلی دیر شده اما بزودی اتفاق خواهد افتاد. به علاوه امام خامنه ای بدجوری فرزندان امام را در سوریه گیر انداخته است. منتظر خبرهای بسیار بزرگ باشید.
  مرگ بر حکومت اسلامی از خراسان تا تهران و تبریز و سراسر ایران تا بغداد و شام. زنده باد ایران یکپارچه و لاییک.

 2. کوکبیان از تهران
  4 آگوست, 2016
  پاسخ

  در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کان جا
  سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت
  در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود
  از گوشه‌ای برون آی ای کوکب هدایت
  از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود
  زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت
  آدمکشان بر ما حکومت می کنند و ما دارای بی عرضه ترین اپوزیسیونهای جهان هستیم. مرگ بر اسلام و مرگ بر تشیع و مرگ بر روحانیت شیعه که باعث و بانی تروریسم در ایران و منطقه و جهان است. نابود باد اسلام و خصوصا روحانیت شیعه در کشور عزیزمان ایران. ترس دارد جا عوض می کند برای همین بیشرفان فرزندان ایران زمین را به دروغ داعشی معرفی می کنند تا آنها را سرببرند.

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما