امروز چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

ساعت ۰۰:۰۹

 
معرفی

اطلاعیه رسمی درخصوص شروع به کار نشریه ”باختر امروز“

5 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=100961

لینک کوتاه

به مناسبت هشتم مرداد و گشایش از اولین نشریه ” باختر امروز ” درسال ۱۳۲۸ به سردبیریِ دکترحسین فاطمی ، سایت ما به همین عنوان از امروز بصورت رسمی شروع به کار خواهد کرد. ” باخترامروز ” یک سایت سیاسی ، اجتماعی رادیکال است که باشرایط حساس کنونی ایران ، خاورمیانه و جهان فعالیت خواهد کرد. هدف از راه اندازیِ این نشریه ، تلاش برای ایرانی مستقل وآزاد با تمام اقوام (کرد،بلوچ،ترکمن،آذری،لر،عرب و…) است و مرزبندی ها نسبت به خط قرمزها اعم از ایران ستیزان ، تجزیه طلبها ، و احزاب وگروههایی که با دشمنان قسم خورده ایران هم پیمان شده اند ، کاملا متمایز می باشد.
تلاش برای آزادی ، آگاهی و پیشرفت یکی از مهمترین اهداف امروز کشور می باشد وما معتقدیم جهت ساختنِ آینده ایران تمامی شهروندان ایران باهرعقیده ،مذهب و نژادی باید متحد شوند. رمز این پیروزی در پایبند بودن به “استقلال” و “آزادی” است تا بتوانیم کنار یکدیگر در برابر مستبدان داخلی وخارجی توانایی مبارزه را داشته باشیم.
بی شک در این راه ما بیش از اندازه به همراهی یاران گرامی و دلسوزان ایران نیازمندیم تا دست در دست هم برای “ایران” بپاخیزیم.
لطفا مطالب ، مقالات ، همچنین اخبار ایران و جهان را در غالب عکس ،فیلم و… را به آدرس ذیل ارسال نمایید:
Email : bakhtaremruz@gmail.com
Site : www.bakhtare_emruz.net
Telegram : https://t.me/Bakhtare
Facebook : باختر امروز Bakhtare-Emruz
باسپاس
هییت تحریریه سایت “باخترامروز”
دکتر حسین فاطمی در نخستین شماره روزنامه اش چنین یادداشتی رامنتشر کرد :
«باختر امروز» با همان تهور دیروز «باختر» با همان جسارت و بی‌پروایی از مصالح علف‌خورها، پابرهنه‌ها، گرسنه‌ها و بی‌کفن‌ها دفاع خواهد کرد. این روزنامه مال میلیون‌ها مردمی است که در اثر ضعف و ناتوانی در شرایط زندگی قرون وسطی باقی مانده‌اند و از دنیای قرن بیستم ویکم خبری ندارند.
شعار ما این است: «یا مرگ یا آزادی».

 آقاى وحید فرخنده خوى فرد
با درود این اقدام را با أهداف با ارزشى که بیان کردید به شما تبریک میگویم. از صمیم قلب میخواهم همان راه را ادامه دهید که بزرگمرد نهضت ملى شروع کرد و جان شیرین را در راه آزادى فدا کرد. با انتخاب این نام وظیفه شما خطیر است، خطیر تر از انکه تصورش را بکنید.
شجاعت زیادى باید و خط قرمز ها را باید چون شیر نگهدار بود. بدانید که با انتخاب این تیتر همواره زیر ذره بین هستید.
به امید موفقیت.
کارى از من ساخته بود در حد امکان کوتاهى نخواهم کرد.
فرهنگ قاسمی
اطلاعیه رسمی درخصوص شروع به کار نشریه ”باختر امروز“
Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما