روز یکشنبه یک فعال سیاسی را، به دلیل مبارزه با حکومتشان کشتند!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

منصور آروند فعال سیاسی را در زندان میاندوآب اعدام کردند

این‌ها فاشیست اسلامی هستند، شرم در قاموس این‌ها جایی ندارد!

 پرونده سیاه روحانی و شرکا، سیاه‌تر می‌شود و کل حکومت و بیت رهبری و دفتر ریاست جمهوری، همه این‌ها که دستانشان به خون هزاران و هزاران نفر جوان آلوده است، در ادامه قتل‌عام وحشیانه در زندان‌های سراسر ایران، اینک یک فعال سیاسی را با بی‌شرمی و وقاحت به قتل رساندند.

منصور آروند در سال ۱٣۹۰ در مهاباد دستگیر شد او مدت‌ها زیر شکنجه بود و در ۲٣ خرداد ۱٣۹۱ در دادگاه انقلاب مهاباد به اعدام محکوم شد. روز پنج‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱٣۹۴ از سوی مأمورین وزارت اطلاعات از زندان مرکزی مهاباد به زندان میاندوآب منتقل شد به او شفاهی گفتند که حکم اعدام او را تخفیف داده و به ابد تبدیل کرده‌اند. این خبر با شور و شعف در بین دوستان منصور و در مدیای اجتماعی پخش شد. او به هم بندان خود می‌گفت مطمئن نیست که این حرف دروغ نباشد چرا که هیچ نامه و سندی به او نداده بودند.

بدون خداحافظی با تنها دخترش، بدون خبر دادن به خانواده‌اش و با مکر و فریب، او را به زندان میاندوآب منتقل کرده و سحرگاه خونین یکشنبه ۲۴ خرداد ماه اعدامش کردند.

از زندان به خانواده‌اش خبر می‌دهند که او را کشته‌اند، داعشیان حاکم بر ایران این خبر را با بی‌شرمی به خانواده‌اش دادند و هنوز هم معلوم نیست آیا پیکرش را به خانواده‌اش می‌دهند یا نه! از ترس بزرگداشت هزاران نفره و ادای احترام میلیونی به پیکر کسانی که در راه آزادی و حرمت انسانی جان باخته‌اند، پیکرهای اعدام شدگان را نیز به گروگان گرفته و به خانواده‌ها پس نمی‌دهند.

آری این حکومت فاشیست اسلامی ایران است. این داعش حاکم بر ایران است. وزارت اطلاعاتشان شکنجه می‌کند و با پیگیری کامل جوانان منتقد و معترض را تا پای چوبه دار می‌برد، روحانی رییس این دستگاه لبخند میزند و از همه چیز ابراز بی خبری می‌کند و همان‌گونه که همه شاهد هستیم یک مشت جیره‌خوار و مدافع این حکومت نیز در داخل و خارج از کشور، دست‌های خونین روحانی و رفسنجانی و شرکا را پاک می‌کنند و جا خالی می‌دهند و چنین است که یک دستگاه جهنمی می‌کشد و خونسردانه از کنار پیکرها رد می‌شود و از «حقوق بشر اسلامی» دم میزند!

برای جلوگیری از این جنایات باید متحد شد و اعتراض کرد، باید خاک‌ریز مدافعین «اصلاحات» در فاشیسم اسلامی را کنار زد و باید دنیا را بر سر این جانیان خراب کرد. اعتراض به اعدام‌ها در ایران وظیفه همه ماست!

کمیته بین‌المللی علیه اعدام ضمن ابراز همدردی عمیق با همسر و فرزند عزیزش، با خانواده و دوستان منصور آروند، به همگان اعلام می‌کند که باید بپا خاست و جلوی این ماشین جنایت اسلامی را گرفت.

زنده‌باد یاد منصور آروند

ننگ بر حکومت اعدام

کمیته بین‌المللی علیه اعدام

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.