فروپاشی نرم یا حفاظتی سخت !؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

 اسماعیل هوشیار

دربرنامه ای رهبری مجاهدین بازهم به فلسفه وجودی زندان “تیف” درعراق اشاره میکند با تشریحی قابل فهم برای جانوران : مسعود رجوی گفته است که زندان تیف را دولت آمریکا برای فرو پاشی نرم تشکیلات مجاهدین در عراق ایجاد کرد…. ! منبع مورد اعتمادشان هم که خیلی قابل استناد است جان مریم…. سرهنگی بازنشسته از ارتش آمریکاست که کاملا هماهنگ تشریح را وزوز کردند ! درضمن این جناب سرهنگ انقلاب شده ارتش آمریکا ، خیلی هم روشنفکر است جان اوباما ! اینکه چه احمقهایی این مزخرفات مجاهد آمریکایی را باور میکنند….بماند !

https://www.youtube.com/watch?v=npXXYO6DElM&feature=youtu.be

http://www.tipf.info/tipf.htm

خواستم بدین وسیله به اطلاع دولت آمریکا و رهبری مجاهدین برسانم، تمامی خاطرات روزانه زندان تیف تحت نظر پنتاگون ثبت شده و موجود است . مسئولییت این مثلث شوم ابتدا با دولت آمریکاست که هژمونی مطلق داشته است . زندان تیف بعد از سقوط صدام توسط ارتش آمریکا در عراق ایجاد شد و نفرات جدا شده از تشکیلالت مجاهدین را طی 5 سال در آن زندانی کردند . طی این 5 سال مستمرا و به عمد ، در تابستان آب قطع بود ، در زمستان برق و سیستم گرمایش قطع بود و یا توالت های صحرایی تخلیه نمیشد…تا زندانی تحت انواع فشارها مجبور شود به زیر عبای ولایت فقیه برود. همه هم از این روند کثیف هرسه ضلع سیاست ( نظم نوین ، رهبرعقیدتی ، ولایت فقیه ) راضی بودند! نتیجه روشن بود ، نزدیک به 80 در صد از جداشدگان با همین فشارهای مستمر به ایران رفتند . این فضای ایجاد شده کثیف به داخل تشکیلات متنقل میشود و در نظر بخش قابل توجهی از افراد برای جدا شدن تاثیر منفی دارد !

خیر جانم ، ما بودیم و صراحتا درجریان امور هستیم که ریل فروپاشی نرم قاعده خودش را دارد و دولت آمریکا هم میدانست که باید چه کند ؟ تعیین تکلیف اعضای جدا شده درمسیر و تونلی قانونی با اجرای عوامل مختلف ظرف مدت حداکثرشش ماه . نه اینکه طی 5 سال فقط و صریحا بگویند که حکومت اسلامی خوب است و احمدی نژاد مامانی است ، و چرا همه به ایران نمیروید ؟ تکرار میکنم،  انتقال چنین فضا و جوی به داخل تشکیلات که راهی از زندان تیف به جز رفتن به ایران وجود ندارد….در تصمیم بخش قابل توجهی از نیروها برای جدا شدن تاثیر منفی داشت . بستن خونین اشرف به سازوکار فروپاشی نرم ربطی ندارد .

سرهنگ مک گلاسکی مسئول حفاظت آمریکایی دیوسی که در بازنشستگی مدعی شده ، همه آزاد بودند تا از زندان تیف به هرکجا دوست داشتند بروند !! حتما یادش نرفته است که ژنرال 3 ستاره پنتاگون و انواع مقامات وزارت خارجه آمریکا رسما وبا زبان جاکشی خودشان فرمودند : از زندان تیف جایی برای رفتن نیست واین پروسه 10 سال طول میکشد….بهتر است همه بروید ایران ! جناب سرهنگ قرمساق ، زندانیان تیف حتی در مسائل زندگی شخصی هم درهمان زندان تیف آزاد نبودند ما برای شاشیدن هم باید با دست بند میشاشیدیم به قبر پدرت !

چهار لایه سیم خاردار در اطرافمان ، روزی چهار بار سرشماری ، لوله سلاح نگهبانان رو به داخل زندان بود….و بقیه اعمالی که ثبت شده است تا زندانی تحت فشار خودش به زیر عبای ولایت برود ! درکنار این صحنه ، تشکیلات مجاهدین زیر چتر سیاست خط موازی رهبرعقیدتی با آمریکا ، بهترین سرویس ها و حفاظت را داشتند !

در دوران زندان تیف ، دولت آمریکا فقط آن سیستم را غربال کرد تا بداند با چه وزنی سیاستهای خودش را پیش ببرد ؟ هدف دولت آمریکا حفظ تشکیلات مجاهدین درعراق بود و هنوز هم هست ، در جهت سیاستهای خودش و با روشهای خودش ! پیشنهاد میکنم سر فلسفه وجودی و چرایی زندان تیف کسی وزوز زیادی نکند . آقای مسعود رجوی و دولت آمریکا و بخشی از خود زندانیان ، متوجه واقعییت شده اند و هستند !

نیازی به مدرک و شهادت دادن مجاهدان آمریکایی نیست . این بخشی ازهمان سیاست خط موازی رهبری مجاهدین با دولت آمریکاست ،  بخشهای نانوشته ای که فقط باید باشی و حس کنی ! شاید عده ای از خود زندانیان تیف دوست دارند فراموش کنند ولی من و عده ایی دیگر خودمان مدرک زنده هستیم و فراموش هم نمیکنیم ، مطمئن باشید !

حرفها یا شهات یک آمریکایی مجاهد همانقدر معتبر است که انواع جوایز شلغمی به اصلاح طلبان لبویی ! شیرین عبادی ، اکبر گنجی ، و حالا بسیجی قدیمی مسیح علی‌نژاد ، روزنامه‌نگار اصلاح طلب ایرانی و گرداننده صفحه فیس‌بوکی «آزادی‌های یواشکی زنان ایرانی»،‌ برنده جایزه حقوق زنان «اجلاس ژنو برای دموکراسی و حقوق بشر» ! هر جایزه ایی به اصلاح طلب ، مثل شهادت مجاهدان آمریکایی ، توهینی آشکار به شعور انسانییت است و اعتبار پشم زیر بغل هم ندارد .

 

اسماعیل هوشیار

25.02.2015

     

www.tipf.info

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.