jrk

سونامی تکذیب و دم خروس سی و چندساله حاکمان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

jrk

jrkیهروز سورن
روزهای اخیر همراه بوده است با موجی از تکذیب ها در ارتباط با فجایع اخیر اسیدپاشی در شهر اصفهان که علیه زنان ازاده  این شهر صورت گرفته است. آمار های حکومتی از 4 مورد و آمارهای غیر حکومتی و به نقل از شاهدان عینی و خبرگزاری های غیر حکومتی از یازده تا شانزده مورد گفته می شود.

اینکه آمار دقیق کدام است دقیقا مشخص نیست و نیروی انتظامی و مقامات حکومتی یا در اینمورد سکوت می کنند و یا آماری بسیار متفاوت با شاهدان عینی و خبرگزاری های آزاد اعلام می کنند. اما یک چیز واضح و مبرهن است که جمهوری اسلامی در زمینه سازماندهی وحشت و موبیل کردن جانیان چماق
 بدست خود ید تولائی دارد.

جمهوری اسلامی دستجات لباس شخصی را حتی پیش از انقلاب سازمان داد. تظاهرات مستقل نیروهای سیاسی کوتاه پیش از قیام 22 بهمن حاشیه های بسیار خشنی داشت که همین دستجات با شعار حزب فقط حزب اله رهبر فقط روح اله جلاد بود که تجمعات سیاسی را بهم میزدند. ضرب و شتم با چوب و چماق و زنجیر و پنجه بکس و … لحظه ای نیروهای متشکل سیاسی و اهل علم و کتابفروش و کتابفروشی را تنها نگذاشت. و حضور این دستجات با قتل و شکنجه و ربودن مخالفان سیاسی تا به امروز مردم و آزادگان کشورمان را همراهی خونین  کرده است.

رد پای این گروهها و دستجات سازماندهی شده در مورد قتلهای سیاسی دهه شصت و پرونده قتلهای زنجیره ای بوضوح دیده میشود. این گروهها از خشن ترین و جانی ترین افراد برگزیده توسط سپاه و بسیج و شخص خامنه ای هستند و حتی حضور تعدادی از شهروندان لبنان ( حزب اله لبنان ) در این دستجات تا کنون افشا شده است.

ابعاد هولناک اسیدپاشی به دختران جوان در اصفهان و هراس از واکنش مردم در این شهر چنان است که همه دولتیان با مصاحبه های متفاوت به تکذیب ارتباط آن با بد حجابی شده اند. کار به جائی کشیده است که محسنی اژه ای یکی از جلادان شناخته شده زندانیان سیاسی در دهه شصت نیز این وقایع را جنایت!  دانسته و به تکذیب ارتباط این اقدامات با طرح تصویب اختیارات فراقانونی ( دولت اسلامی ) در مجلس شده است.

عمیات اسیدپاشی بر صورت زنان جوان در اصفهان زمینه سازی های مختلفی داشته است از سوی نیروی انتظامی و امام جمعه اصفهان و مضاف بر آن در پی بالاگرفتن بحث حضور انصار حزب اله ( چماقداران رژیم ) در خیابان برای مبارزه با بدحجابی و گردن کشی اصولگرایان در برابر دولت روحانی و همجنین تصویب کلیات طرح امر به معروف و نهی از منکر  صورت گرفته است. بر طبق تحقیقاتی که تا بحال انجام شده است همنوعی اسیدها و شباهت نحوه پاشیدن آنها نیز دلیلی بر زنجیره ای بودن این جنایات می باشد.

برنامه ریزی علامت مشخصه این اقدامات است. پیامک های تهدید آمیزی که قربانیان پیش از اقدام آنها دریافت کرده اند نشان میدهد که عاملان یکدست و با شیوه ای یکسان عمل کرده اند و اغلب قربانیان زنان جوان و پشت فرمان اتومبیل بوده اند. تاخیر و من من کردن نیروی انتظامی در دستگیری جانیان خود از دلایلی است که این گروهها به امدادهای فراقانونی ( فرادولتی ) و غیبی! متصل بوده اند و در افتادن با آن (ولایت فقیه) خارج از توانائی های این نیروست.

زمانی که در جشن آب پاشی جوانان در پارک برای شادی و تفریح که حق مسلم انسان است بسرعت عمل میشود چگونه است که در دستگیری عاملان اقدامات جنایتکارانه اسید پاشی وقت گذرانی می شود؟

در این زمینه و در پهنه مشخص کشورمان با ویژه گی های آن نه تنها میبایستی عاملان که آمران این فجایع نیز معرفی و افشا و محاکمه شوند.

اما این وقایع و برطبق گزارشات منتشر شده موجی از احساس همدردی و آمادگی برای کمک در میان مردم و هنرمندان و فرهنگیان و جامعه پزشکی ایجاد کرده است. یکبار دیگر میدان و آزمونی برای یاری و همبستگی متقابل در برابر همگان صف کشیده است و حضور در چنین میدانی برای کمک به قربانیان برای همه ما وظیفه ای انسانی است.

حکومتیان همواره  داعش وار عمل کرده اند و آزادی مردم کشورمان و بویژه  زنان ازاده  را افول و مرگ خود  دانسته اند. آنها با خشونت زاده شده اند و بر خشونت تکیه زده اند. زنجیر و دار و شلاق بدست دارند و جنایاتشان نیز همانند این مورد اخیر اغلب زنجیره ای است.

تظاهرات گسترده  در مقابل دادگستری اصفهان که بیش از 3 هزار نفر را شامل می شد و همچنین در تهران نشاندهنده اینست که آزادگان به این جنایات و فجایع با دیده بی تفاوتی نمی نگرند و بعبارت دیگر شعله مبارزه برای آزادی و برابری مردم و برابر حقوقی زنان کشورمان همواره روشن خواهد ماند.

برخی از شعارهای امروز:

نیروی انتظامی: خجالت خجالت

ننگ ما ننگ ما مجلس شورای ما

نیروی انتطامی چشم خواهرم کو؟

صورت من کجاست؟

خشونت علیه زنان را متوقف کنید

مرگ بر تفکر داعشی

اسیدپاشی قطع نشه ایران قیامت میشه

 امنیت حق ماست اصفهان شهر ماست

بی غیرت بی غیرت بی غیرت

بهروز سورن

21.10.2014

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.