خبر فوری مأموران لباس شخصی و انتظامی تجمع‌کنندگان روز جهانی نجات ریحانه را در محدوده زندان شهرری متفرق کردند

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

تیم خبری کمیته بین‌المللی علیه اعدام:

طبق آخرین گزارش رسیده امروز صبح از ساعت 10 به‌وقت‌ایران خانواده ریحانه و دانشجویان و مردم در حمایت از ریحانه و روز جهانی نجات ریحانه در مقابل زندان شهرری تجمع کردند.

مأموران لباس شخصی و انتظامی با ایجاد فضای رعب و وحشت آن‌ها را از مقابل زندان شهرری دور کردند و مردم در محدوده زندان شهرری به تجمع خود ادامه داند. یکی از تجمع‌کنندگان در این رابطه به تیم خبری کمیته بین‌المللی علیه اعدام گفت: «از صبح امروز مأموران لباس شخصی و انتظامی تجمع‌کنندگان را با برخوردهای بسیار بد از مقابل زندان شهرری دور کردند اما ما همچنان در محدوده زندان شهرری به تجمع خود ادامه دادیم. باز مأموران با ما برخوردی بدی داشتند و فضای رعب و وحشت ایجاد می‌کردند و از تجمع‌کنندگان فیلم می‌گرفتند و دو بار درگیری صورت گرفت و ناچار شدیم زندان شهرری را ترک کنیم و در مقابل مدرسه‌ای که ریحانه در آن درس‌خوانده است تجمع خود را ادامه بدهیم. همچنین اضافه کرد در مقابل مدرسه هم همچنان مأموران لباس شخصی حضور دارند. و در ادامه گفت: آدرس این مدرسه در ابتدای بلوار اوشان روبه‌روی گلزار یک بوستان بهار است.»

شعله پاکروان در مقابل مدرسه‌ای که ریحانه در آنجا درس‌خوانده است پیامی به مردم و دوست داران ریحانه داده است و گفت: «من اینجا برای آزادی ریحانه و به شادی ریحانه شمع روشن می‌کنم و بادکنک قرمز و سفید هوا می‌کنیم از همه مردم و دوستداران ریحانه می‌خواهم که امروز آن‌ها هم شمع روشن کنند و  بادکنک قرمز و سفیدهوا کنند.»

کمیته بین‌المللی علیه اعدام

5 اکتبر 2014

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.