اعدام ها را متوقف کنید !

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

بار دیگر ماشین جنایت و اعدام رژیم فاشیستی جمهوری اسلامی جنایت دیگری آفرید و جان زندانی سیاسی غلام‌رضا خسروی را گرفت.

غلام‌رضا خسروی سحرگاه خونین یکشنبه اول یونی برابر۱۱ خرداد ۱۳۹۳ در زندان گوهر دشت اعدام شد، و بار دیگر خانواده و دوستان و بستگان و جامعه داغ‌دیده ایران را در ماتم و غم سنگینی فرو برد. زنده یاد غلام‌رضا خسروی از جان بدر بردگان و زندانیان سیاسی دهه خونین شست بود. او مجددا در سال ۱۳۸۶ به اتهام کمک مالی به تلویزیون مجاهدین دستگیر و محکوم به ۳ سال حبس تعزیری و ۳ سال حبس تعلیقی شد. او در حال سپری کردن محکومیت خود در زندان رفسنجان بود که مجدداً در سال ۱۳۸۸ در یک دادگاه فرمایشی در تهران به ریاست جلاد پیر عباسی محکوم به اعدام شد . و از این تاریخ تا کنون علی رغم همۀ اعتراضات بین‌المللی و پیگیری‌های خانواده او و نهادهای مردمی او در این مدت در زیر حکم اعدام در شرایط دشوار زندان به سر برد.

زند یاد غلام‌رضا خسروی در جریان ضرب شتم زندانبانان و یورش گارد زندان اوین مورد ضرب شتم شدید قرار گرفت ، احتمالاً اعدام سریع و ناگهانی او در ارتباط تعرض جدید رژیم به زندانیان سیاسی می‌باشد .

کمیته دفاع از زندانیان سیاسی ایران در دانمارک این جنایت نفرت انگیز رژیم جنایتکار اسلامی را محکوم می‌کند. ما خود را در غم و اندوه خانواده داغدار غلام‌رضا خسروی شریک می‌دانیم . اعدام غلام‌رضا خسروی دها و هزارها زندانی محکوم به مرگ خود به تنهایی گواه این واقعیت است ، تنها راه رهایی از این جنایتکاران تنها و تنها به زیر کشیدن و مرگ و نابودی کامل این رژیم و ماشین سرکوب آن است.

کمیته دفاع از زندانیان سیاسی و کانون پوینده از قبل برنامه تظاهرات در همبستگی با زندانیان سیاسی و به ویژه کارگران در بند در روز جمعه ۶ یونی از ساعت ۱۷ تا ۱۸ در مقابل سفارت رژیم فاشیستی اسلامی ایران در کپنهاک تدارک دیدند . اکنون با اعدام نا به هنگام غلام‌رضا خسروی شاهد این واقعیت تلخی هستیم که نتوانستیم جان او را نجات دهیم و تصور اینکه بازهم جنایت دیگری در راه است، و باز هم شاهد تکرار جنایت و اعدام و مرگ عزیزانمان در زندان‌های رژیم خواهیم بود برای همه انسان‌های آزاده وحشتناک است. اگر در رابطه با به این نوع جنایت‌ها اعتراض سراسری و جدی صورت نگیرد جان همه زندانیان سیاسی و در معرض خطر جدی می‌باشد . سکوت و بی تفاوتی و فرقه گرایی سیاسی غیر مسئولانه فعالین سیاسی و اجتماعی به ویژه در خارج از کشور خود موجب استمرار چنین جنایت‌هایت بی پایان است . بر ای مهار زدن به این رژیم جنایتکار نباید تماشاچی بود و یا به صدور بیانیه‌ها خشک و خالی و بدون عمل و پراتیک واقعی اکتفا کرد. باید متحد و یکپارچه در مقابل این جنایت اعتراض و ایستادگی کرد .

مرگ بر رژیم جنایتکار اسلامی ایران . کمیته دفاع از زندانیان سیاسی ایران در دانمارک .

01/06/2014

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.