کارگران فولاد زاگرس تجمع خود را به مقابل وزارت کار در خیابان آزادی کشاندند

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

کارگران فولاد زاگرس تجمع خود را به مقابل وزارت کار در خیابان آزادی کشاندند

اتحادیه آزاد کارگران ایران: با آغاز دومین روز تجمع کارگران معترض شرکت فولاد زاگرس در مقابل مجلس شورای اسلامی و علیرغم شعارهای تندی که این کارگران در آنجا سر دادند اما از آنجا که مجلس امروز جلسه علنی نداشت و نمایندگان معددودی در صحن مجلس حضور داشتند کسی پاسخگوی اعتراض شدید کارگران فولاد زاگرس نشد. به همین دلیل این کارگران طی برگزاری یک مجمع عمومی در محل تجمع خود به این نتیجه رسیدند که تجمع خود را به مقابل وزارت کار بکشانند.

بر اساس گزارشهای رسیده به اتحادیه آزاد کارگران ایران، کارگران فولاد زاگرس بدنبال این تصمیم جمعی عازم محل وزارت کار در خیابان آزادی شدند و پس از دقایقی حضور در مقابل این وزارتخانه و عدم پاسخگوئی مسئولین وزارت کار به خواستهایشان بطور یکپارچه ای اقدام به سر دادن شعار کردند. کارگران شعار میدادند جواب جواب وزیر جواب – گرسنه ایم گرسنه، وزیر کجا نشسته ای و…

بر اساس این گزارش بدنبال این اقدام اعتراضی از سوی کارگران فولاد زاگرس دقایقی آرامش خیابان آزادی در مقابل وزارت کار به هم ریخت و این امر باعث شد تا مسئولین این وزارتخانه در میان کارگران حاضر شوند و از آنان بخواهند تا تجمع خود را به مقابل دفتر مرکزی شرکت فولاد زاگرس بکشانند اما کارگران معترض اعلام کردند باید مدیر عامل و مسئولین شرکت فولاد زاگرس در محل حاضر شوند و به اقدامات اعتراضی خود ادامه دادند. در تداوم این کشمکش مسئولین وزارت کار اعلام کردند ظرف نیم ساعت مدیر عامل فولاد زاگرس در محل حاضر خواهد شد.

بنا بر آخرین گزارشهای رسیده به اتحادیه آزاد کارگران ایران، پس از حدود نیم ساعت با ورود مدیر عامل شرکت فولاد زاگرس به محل وزارت کار، جلسه ای با شرکت دو تن از کارگران فولاد زاگرس و پروین محمدی عضو هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران به عنوان نماینده های کارگران تجمع کننده از یک سو و مدیر عامل شرکت فولاد زاگرس و مسئولین وزارت کار از سوی دیگر تشکیل شد و در حال حاضر(ساعت ۱۳ ظهر) این جلسه ادامه دارد.

گزارش تکمیلی تجمع کارگران شرکت فولاد زاگرس در مقابل وزارت کار متعاقبا از سوی اتحادیه آزاد کارگران ایران منتشر خواهد شد.

اتحادیه آزاد کارگران ایران – ششم آبانماه ۱۳۹۲

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.