اعتراض کارمندان سازمان اتوبوسرانی زابل به تاخیر در پرداخت حقوق

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

اعتراض کارمندان سازمان اتوبوسرانی زابل به تاخیر در پرداخت حقوق

به گزارش ۲۶شهریورعصر هامون، طی تماس‌های چند تن از کارکنان سازمان اتوبوسرانی زابل در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق ۳ ماهه تیر، مرداد و شهریور ماه‌شان بود این پایگاه خبری پیگیر اطلاع از علت این موضوع شد.

یکی از پرسنل اتوبوسرانی خطاب به مسئولان گفت: من مستأجر هستم و باید اجاره خانه بدهم، برای صاحب خانه هیچ توجیهی قابل‌قبول نیست، از طرفی مخارج یک خانواده چند نفره را از کجا تأمین کنم.

وی ادامه داد: چرا درحالی‌که همه دستگاه‌ها حقوق کارکنان‌شان را پرداخت کرده‌اند این سازمان حقوق کارکنان خود را پرداخت نکرده است.

کارمند دیگری افزود: تأخیر در پرداخت حقوق برای کارمندانی که درآمد دیگری جز حقوق ثابت ندارند مشکل آفرین است و متأسفانه با توجه به گرانی های اخیر کسی هم حاضر به قرض دادن نمی باشد.

وی با لحن تند گفت: ما هزار و یک مشکل داریم و مسئولان توجهی به مشکلات ما ندارند، حقوق را بدهند و اضافه کاری ها را ماه آینده جزو مطالبات ما منظور کنند .

پاسخگو نبودن مسئولان

پس از تماس با برات میر قلعه نو مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی زابل در پاسخ به سئوال” دلیل تاخیر در پرداخت حق الزحمه کارکنان چیست؟” گفت: دلیل خاصی وجود ندارد و فقط دلیل کمبود بودجه و نبود پول است.

وی ادامه داد: به محض اینکه بودجه دریافت کنند حق الزحمه و اضافه کاری پرسنل را پرداخت می نمایند.

میر اظهار داشت: جهت پیگیری در تاخیر حقوق کارمندان و تامین بودجه تا کنون با شهرداری، فرمانداری و استانداری و اتحادیه مکاتباتی صورت گرفته است که تا کنون جوابی دریافت نکرده ایم.

پس از تماس با شهرداری دریافتیم که شهردار زابل به مسافرت رفته اند !!!! این در حالیست که حقوق ۳ ماه کارکنان سازمان اتوبوسرانی زابل پرداخت نشده و با توجه به شرایط اقتصادی و تورم ،بسیاری از کارکنان برای خرج زندگی با مشکل روبرو شده اند.

جهت پیگیری بیشتر با فرماندر زابل تماس گرفتیم که پس از تماس های مکرر تلفن همراه وی پاسخگو نبود.

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.