rohani 01

انتصابات غیرقانونی سازمان اقتصادی کوثر در ابتدای کار دولت

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

rohani 01

دکتر روحانی در حالی کار خود را در دولت شروع کرده است که هنوز پرونده‌هایی جنجالی از دولت احمدی‌نژاد، هر روز خبرساز می‌شود.

یکی از این پرونده های خبرساز که اخیرا به دست “روز نو ” رسیده است ماجرای انتصاب ۳۰ تن از نزدیکان ،نمایندگان مجلس و فرزندان شهدا توسط محمد رضا اسکندری ، رییس سازمان اقتصادی کوثر در هیات مدیره شرکت های تابعه این سازمان است که زیر مجموعه بنیاد شهید محسوب می شود.

جالب آنجاست که همه این احکام صادره در تاریخ ۲۲.۵.۹۲ صادر شده است و این در حالی است که در این تاریخ دولت جدید حدود ۱۰ روز از آغاز فعالیتش می گذشته اما آقایان همچنان مشغول انتصابات غیر قانونی در دستگاه مربوطه خود بودند.
به گزارش روز نو، گفته می شود که آقایان برای آنکه به حضور خود در دولت جدید تداوم ببخشند اقدام به انتصاب نزدیکان خود در هیات مدیره شرکت های تابعه سازمان کوثر می کردند.

لازم است که رییس جدید بنیاد شهید که بزودی از سوی دکتر روحانی منصوب خواهد شد در اولین اقدام خود با این افراد برخورد لازم و قانونی را انجام دهد.

براساس این گزارش ، یکی از افرادی که خیلی پیگیر این انتصاب های غیر قانونی در ابتدای دولت یازدهم بوده است آقای (ب-ف) است که حتی با واسطه یک دلال توانسته است با یکی از مشاوران دکتر روحانی دیدار داشته باشد و در این دیدار خواستار آن شده است که در دولت جدید او را برای ریاست سازمان اقتصادی کوثر در نظر بگیرند اما از آنجایی که مشاور دکتر روحانی فردی هوشمند است همه درخواست های این فرد را رد کرده است و او بعد از این دیدار لیستی متشکل از ۳۰ نفر را آماده کرده و آنها را با امضای رییس سازمان به عضویت هیت مدیره شرکت های تابعه سازمان اقتصادی کوثر در آورده است.

rohani 01

 

rohani 02

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.