سه تن از اعضای حزب پان ایرانیست دوشنبه ۶ آذرماه در شعبه ۶ دادگاه انقلاب کرج محاکمه شدند.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

کلاشی (مسول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست)، اوژن اکبری و اکبر جاوید که از پنجشنبه گذشته در بند امنیتی زندان رجایی شهر کرج به سر می‌برند امروز مورد محاکمه قرار گرفتند.

این سه فعال سیاسی همراه ۷ تن دیگر از اعضای حزب پان ایرانیست در تاریخ دوم  آذرماه توسط نیروهای امنیتی در منزل شخصی رضا کرمانی بازداشت و به زندان رجایی شهر کرج منتقل شدند.

این محاکمه در حالی صورت گرفت که جمعه گذشته ۱۰ تن بازداشتی شدگان حزب پان ایرانیست به اتهام مخالفت با نظام، تبلیغ و اقدام علیه امنیت ملی و عضویت در حزب پان ایرانیست در دادگاه انقلاب کرج تفهیم اتهام شدند.

همچنین امید دهدارزاده از اعضای حزب پان ایرانیست در خوزستان یکشنبه گذشته توسط پلیس فتا در اهواز بازداشت شد و تا کنون خبری از وی در دسترس نیست.

طی ماه‌های گذشته فشار دستگاه امنیتی بر روی فعالان حزب پان ایرانیست به شدت افزایش یافته است.

ا مید دهدارزاده از اعضای سازمان جوانان حزب پان ایرانیست عصر امروز یکشنبه ۵ آذرماه در اهواز بازداشت شد.

به گزارش سازمان جوانان حزب پان ایرانیست امید دهدارزاده فعال پان ایرانیست طی حکمی توسط پلیس فتا در اهواز بازداشت شد.

دهدارزاده در طی سال گذشته بار‌ها توسط نیروهای امنیتی بازداشت و چندین بار در دادگاه محاکمه شده بود. آخرین بار دهدارزاده در ۲۵ مهرماه گذشته به اتهام عضویت در حزب پان ایرانیست به تحمل شش ماه حبس تعلیقی به مدت یکسال؛ به اتهام توهین به مسولان نظام به تحمل ۷۵ ضربه شلاق و همچنین به دلیل درگیری با ماموران امنیتی به پرداخت ده میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

بازداشت امروز امید دهدارزاده در حالی اتفاق افتاد که پنجشنبه گذشته ۲ آذرماه ۱۰ تن از اعضای حزب پان ایرانیست در منزل شخصی مهندس رضا کرمانی از پیشکسوتان حزب پان ایرانیست در کرج بازداشت و به زندان رجایی شهر کرج منتقل شده‌اند و سه تن از آنان حجت کلاشی (مسول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست)، اوژن اکبری و اکبر جاوید کماکان در بند امنیتی زندان رجایی شهر به سر می‌برند.

قابل ذکر است حجت کلاشی، اوژن اکبری و اکبر جاوید تا کنون هیچگونه تماسی با خانواده‌های خود نداشته‌اند.

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.