نامه اعتراضی و سرگشاده جبهه ملی ایران- اروپا

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

نامه اعتراضی و سرگشاده جبهه ملی ایران- اروپا

به روسای کشورهای آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلستان

خانم مرکل
آقای اوباما
آقای اولاند
آقای کامرون
عالیجنابان،
محاصره کامل اقتصادی دول شما که گویا در اصل متوجه سیاست اتمی حکومت جمهوری اسلامی بوده و بنا نبوده که مرم ایران را هدف قرار دهد، هر روز بیش از روز پیش اثرات ضد انسانی خود را بر ایرانیانی که سالهاست تحت ستم جمهوری اسلامی قراردارند، نشان می دهد. گرانی ساعت به ساعت ارزاق عمومی، زندگی روزانه مردم را فلج کرده و فقر گسترده گریبانگیر اقشار آسیب پذیر جامعه گردیده است. تحریمهای شما سلامت میلیونها کودک ایرانی را به خطر جدی انداخته است. حتی اقشار نسبتا مرفه جامعه نیز با کمبود کالاهای حیاتی مانند دارو روبرو شده اند. هم اکنون در ایران فاجعه انسانی در حال رخدادن است که پیامدهای آن می تواند بمراتب وحشتناکتر از فاجعه ای باشد که سالها پیش در عراق رخداد.

عالیجنابان، جبهه ملی ایران یقین دارد که اگر شما هرچه زودتر در نحوه تحریم اقتصادی خود تجدید نظر نکنید، بطوریکه در واردات ارزاق عمومی و دارو به ایران خللی پیش نیاید، ملت ایران نه تنها حاکمیت مستبد و ضد ملی جمهوری اسلامی، بلکه شما را هم در نسل کشی در حال وقوع سهیم خواهد دانست. بیاد بیاورید که پیامدهای تاریخی کودتای ۲۸ مرداد علیه دولت ملی دکتر محمد مصدق چگونه سالها اعتماد ملت ایران را به کشورهای غربی، بویژه انگلستان و آمریکا سلب کرد و در پیامدش، با کمک شما، فاجعه جمهوری اسلامی بوجود آمد. 

سالهاست که حکام جمهوری اسلامی با غارت و دزدی های کلان از ثروت ملی ایرانیان به آنچنان قدرت مالی دست یافته اند که آنها را این تحریمهای شما در تنگنای موثر در دستیابی به مایحتاج زندگیشان قرار نخواهد داد. درحالیکه آنها با استفاده از سانسور و در اختیار داشتن تمام امکانات تبلیغاتی، علت گرانی و گرسنگی مردم را تحریمهای شما قلمداد میکنند، به آسانی تمام مایحتاج خود را از طرق قانونی و غیرقانونی که متحدین شما در خلیج فارس هنوز هم در اختیارشان گذاشته اند، تهیه مینمایند. بسیاری از آنها و همکارانشان سالهاست که خانواده های خود را رسما به کشورهای شما انتقال داده اند و دغدغه گرسنگی و خطر مرگ فرزندان خود را ندارند! محاصره کامل و نسنجیده شما زندگی حتی طبقات متوسط جامعه ایران را سخت طاقت فرسا ساخته است. با این وجود، گمان نبرید که شما می توانید با چنین روشهایی اکثریت ایرانیان را به سوی یک قیام اعتراضی خودجوش برانید تا رژیم جمهوری اسلامی را تعویض نمایند. حتی هنگامی که مردم بخاطر مشکلات اقتصادی به خیابان آمده اند، ما بیشتر شاهد سرکوب خشن و سپس یاس و نومیدی بوده ایم تا رستاخیز بزرگ و سازمانیافته آنان. تجارب تاریخی نشان میدهند که ایرانیان هیچگاه بخاطر گرسنگی حکومت حاکم را سرنگون نکرده اند، بلکه برای استبدادزدایی و آزادی. 

گرچه اکثریت مردم ایران حکام جمهوری اسلامی را بعنوان نمایندگان واقعی خود برسمیت نمی شناسد، ولی جبهه ملی ایران معتقد است که هم اکنون مذاکرات بیواسطه دولت آمریکا با نمایندگان رژیم تنها راه عاقلانه برای خروج از بحران خطرناک کنونی است.

علیجنابان، یک ضرب المثل ایرانی میگوید: ماهی را هروقت از آب بگیرید، تازه است.

با احترام

جبهه ملی ایران- اروپا
سی ام ماه اکتبر ۲۰۱۲

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.