فراخوان به تظاهرات همبستگی با نسرین ستوده

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

هم میهن

نسرین ستوده، سمبل پایداری و مبارزه برای آزادی و حقوق مردم، در اعتراض به شرایط غیر انسانی زندان های جمهوری اسلامی و رفتار وحشیانه با خانواده زندانیان، از هشت روز پیش دست به اعتصاب عذا زده است.

این برای چندمین بار است که نسرین ستوده برای آگاه کردن افکار عمومی از شرایط زندان ها و هشدار نسبت به پایمال کردن حقوق زندانیان دست به اعتصاب غذا می زند. او در صف اول مبارزه برای آزادی و حقوق مردم، جان شیفته خود را همچون مشعلی فروزان بر سر دست گرفته است تا بر این راه پرُ مخاطره نور بتاباند و با شعله و گرمای وجودش کمر سرمای دیرمان زمستان سیاه استبداد را در میهن ما بشکند، با این امید و آرزو که این بار مردم بهار واقعی آزادی را با آواز و گل و بوسه زندگی کرده و تدوام آن را با دموکراسی و عدالت اجتماعی برای همیشه تضمین کنند.

جان عزیز نسرین ستوده در خطر است. آخرین خبر این است که در پی وخامت حالش بر اثر اعتصاب غذا او را به بهداری زندان منتقل کرده اند.

کمیته مستقل ضدسرکوب شهروندان ایرانی در اعتراض به سرکوب و پیگرد آزادیخواهان و در همبستگی با زندانیان سیاسی – عقیدتی و خانواده های آنها، به ویژه نسرین ستوده و خانواده اش، در روز جمعه ۲۶ اکتبر ۲۰۱۲ از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ یک گردهمایی اعتراضی در پاریس, میدان شاتله، برگزار می کند.

سخنرانان :

شهلا شفیق : پژوهشگر و کنشگر حقوق زنان

عبدالکریم لاهیجی : نائب رئیس فدراسیون جوامع حقوق بشر

تقی رحمانی : کنشگر سیاسی

هم میهن

همراه با نسرین ستوده، نسبت به شرایط غیر انسانی زندان ها در ایران و رفتار وحشیانه جمهوری اسلامی با خانواده زندانیان، اعتراض کنیم.

همراه با نسرین ستوده، افکار عمومی جهان را از سرکوب آزادی ها و پیگرد آزادیخواهان در ایران آگاه سازیم.

برای اینکه نسرین ستوده هرچه زودتر به اعتصاب غذای خود پایان دهد، با بسیج افکار عمومی و نهادهای دموکراتیک و مدافع حقوق بشر، دولت ایران را وادار سازیم تا همه خواست های او را بپذیرد و هرچه زودتر عملی سازد.

دست در دست هم، با بسیج افکار عمومی و نهادهای دموکراتیک و مدافع حقوق بشر در سراسر جهان، دولت ایران را وادار سازیم تا همه زندانیان سیاسی و عقیدتی را آزاد کند.

جمعه ۲۶ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰، پاریس، میدان شاتله.

ما بیشماریم

کمیته مستقل ضد سرکوب شهروندان ایرانی – پاریس

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.