shoray melli iran 01

بیچاره ملی‌! !

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

shoray melli iran 01

shoray melli iran 01الف نگار

وقتیکه آلبرت اینشتین با فرضیه نسبیت خود مقدمات شکافت اتم را بنانهاد  اگر می‌دانست که چه استفاده‌های وحشتناکی از آن خواهد شد هرگز چنین نمیکرد و اگر مصدق می‌دانست که با ملی‌ کردن نفت ،واژه ملی‌ بر سر زبان‌ها خواهد افتاد و پس از آن چه سؤ استفاده‌هایی‌ از این واژه خواهد شد فکر نمیکنم وی نیز تمایلی برای استفاده از این واژه حتی برای ملی‌ کردن نفت می داشت و از واژه دیگری به جای آن استفاده میکرد.

چه کنگره‌ها که به نام ملی‌ زده نشد که از پایه و اساس احدی از ملت در برپایی آن نقش نداشت و چه کنگره هایی‌(قلعه هایی) به نام ملی‌ در هم فرو ریخت که این قلاع فرو ریخته  خود پناه ملیون (ملی گرایان )بودند!

یک روز به نام ملت کنگره زدند و یک روز به نام ملت کنگره‌های ملت را فرو ریختند و فاعلان و عاملان این اعمال  در هیچکدام از ساخت  ویا ویران کردن ملی‌ خود! نه مجوزی از ملت داشتند و نه خود را مؤظف به کسب مجوز از ملت میدانستند.

مداد رنگی فروشی باز کردند و نام آنرا ملی‌ گذاشتند ،  رادیو و تلوزیون گشودندو در آن، خود گفتند و خود خندیدند اما آنرا صدای ملت نامیدند ،متکلمین وحده ای‌ که حتا صدای ملت رااز پشت گوشی تلفن نیز تاب نمی اورند چه راحت ملی میشوند! 

باد کنک هوا کردند و به نام بادکنک ملی‌ در معرض فروش گذاشتند،سه‌  نفر دور کرسی نشستند و شب زنده داری کردند و سحر گاهً به هنگام  بر خاستن از بزم شبانه خود ،بیانیه ای‌ نوشتند و کرسی وبزم خودرا یکجا  ملی‌ اعلام کردند و جار زدند که دیشب همه ملت ایران دور کرسی  آنها جمع بودند !

سایت و وبلاگ زدند و ملی‌ شدند ،فراخوان دادند و ملی شدند…

همین چند روز پیش بود که فرد یا افرادی مجهول ،سایتی گشودند و فراخوان ملی‌ برای تشکیل شورای ملی‌ صادر فرمودند و نگفتند بانی این امر خیر !کیست و چه کسی‌ این سایت را گشوده و چه کسی‌  قرار است با اسب سفید بیاید و ملت ایران را از زیر یوغ استبداد دینی نجات دهد؟چقدر شکسته نفس هستند که حتا نمیخواهند نامی‌ از آنها در اینکار خیر بیاید!او یا آنها،  خلایق را بشارت دادند که به زودی منجی خواهد آمد با منشوری در دست به نام منشور شورای ملی‌ !

بیچاره ملی‌ و بی‌چاره ملت که فراخوان دهندگان ونجات بخششان نیز باید مجهول باشند و نقابدار !

 دریغ و درد که به موازات آنکه  بمب اتمی‌ و کشتار وحبس و شکنجه  ملت در داخل کشور  توسط رژیم اسلامی  ملی‌ شدند  ،در خارج کشور نیز  کنگره‌ها و شورا ها ملی‌ شد ،  شهرت طلبی ملی‌ شد ،قدرت طلبی ملی‌ شد،ثروت طلبی ملی‌ شد حتا شهوت طلبی نیز ملی‌ شد ،دروغ ملی‌ شد ،پشت درهای بسته نشستن و تصمیم گرفتن ملی‌ شد ، عدم پاسخگویی ملی‌ شد  ،نامحرم حساب کردن ملت ملی شد همه چیز ملی‌ شد غیر از  خواست و ارده ملت و شفافیت و راستگویی !ودر این مسیر حتا  ملی‌ گرای حقیقی نیزغیر ملی‌ اعلام شد. 

 فقط می‌توانم گفت بیچاره ملی‌ !

 

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.