shoray melli iran 01

شورای ملی‌ ایران نیز مخفیانه به بازار آمد !

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

shoray melli iran 01

shoray melli iran 01الف نگار

پس از انواع و اقسام کنگره‌های ملی‌ و ضّد ملی‌ و کنفرانسهای پشت درهای بسته نوبت به تشکیل شورای ملی‌ نیز رسید! در یکی‌ از وبلاگها و همچنین لینک مداوموتکراری آن در بالاترین در مورد تشکیل کمیته موقت شورای ملی‌ صحبت شده است کمیته موقّتی که هیچ اسمی از اعضا آن به بیرون درز نکرده است و جالب آنجاست که در بیانیه این شورای موقت آدرس  سایتی داده شده تا ملت بروند و آنجا از این شورا حمایت نموده و امضا بزنند که خود این سایت نیز خصوصی است  و باز نمی‌شود .

 گویا فرهنگ “در مقابل عمل انجام شده قرار دادن مردم” میرود عمومی‌ شود و تعدادی به شماره شاید کمتر از انگشتان یک دست برای خودشان کنگره و شورا میزند و سپس به شکل مضحکی فراخوان میدهند که آی ملت این شورا و این شما! بشتابید که میخواهیم ایران را آزاد کنیم!

 دلیل پنهانکاری اولیه این افراد در عدم اعتماد به نفس و باور خودشان توسط خودشان می‌‌باشد که میدانند هیچ وجهه‌ای‌ بین مردیم ندارند ،سنگی‌ در تاریکی‌ میاندازند و منتظر اصابت احتمالی‌ می‌نشیند ،اگر به هدف خورد آنگاه خودشان را نشان میدهند و اگر نخورد مثل تمام این سالها  همان پنهان باقی‌ میمناند و سر خوردگی ملت ایران و تبعات روانی‌ چنین بازی‌‌های کودکانهای‌ برایشان هیچ ارزشی ندارد.

 شورای ملی‌ ایران و کمیته موقت آن  همناند شورای هماهنگی‌ راه سبز ، مجهول الهویه متولد شده و اما میرود تا با به وسط کشیدن نام  و پای رضا پهلوی به عنوان مبتکر این شورا برای خویش کسب وجهه‌ نماید ،ارض خود ببرد و بر زحمت دیگران افزاید.

 آقای رضا پهلوی اگر پشت این قضیه باشند باید پرسید چرا آغاز اعلام چنین شورای دهان پر کنی‌ توسط یک وبلاگ ساده و فردی صورت گرفته که کوچکترین سابقه سیاسی ندارد و معرف حضور افکار عمومی‌ نیست؟! به نظر میاید گاه و بیگاه کسانی‌ به نمایندگی‌ یا با ادعای ارتباط با آقای رضا پهلوی به میدان میایند که یا توسط خود ایشان مامور شده اند بدین طریق افکار عمومی‌ را محک بزنند یا اینکه خود سرانه اقدام به اینکار میکنند ،اگر فرض اوّل درست باشد این عده ، بازیچه آقای رضا پهلوی شده اند و اگر فرض دوم صحیح باشد آقای رضا پهلوی بازیچه آنها شده است!

 در هر صورت در اینمورد سخن بسیار است و منتظر روزهای آینده میمانیم تا با آگاهی‌ کامل از جریانات پشت پرده سخن گوییم که مبادا متهم به ایجاد تفرقه و از این قبیل نشویم .میگوینفد کور از خدا دو چشم میخواهد یکی‌ سالم و یکی‌ همان کور ،مانیزامیدواریم حد اقل یکی‌ از چشمان این شورای مجهول  ،سالم از کار در بیاید و مانند  قضایای شکایت رضا پهلوی از خامنه‌ای و مصاحبه اش با فوکوس در فضای تاریک و مبهم مطرح نشده برمبهمات نیافزاید و حرف و حدیث و سرخوردگی بیش از این به بار نیاورد .

 قبل از هرچیزی باید اینرا آویزه گوش خود کنیم که دروغ و خودنمایی و فریب و شهرت طلبی اولین دشمنان ملت ایران هستند و برای مبارزه با جمهوری اسلامی از گرفتار شدن در آنهاباید پرهیز نمود.

 ادامه دارد 

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.