ashkan razavi 01

حسین باراک اوباما ! در کجای تاریخ ایستاده ای؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

ashkan razavi 01

ashkan razavi 01اشکان رضوی

زمانی که بحث انتخابات ریاست جمهوری امریکا و نامزدی حسین باراک اوبا در پیش بود در ایران و محافل سیاسیون نیز گاهی بحث بر سر همین مسئله متمرکز می شد که به قدرت رسیدن نامزد جمهوری خواهان برای منافع ایران بهتر است یا دموکرات ها. درآن هنگام بسیاری ازافراد به دلیل شعارها و ظاهر عوام فریبانه اوبا ما و همچنین نظرات ضد جنگ او نظری مثبت نسبت به این شخص داشتند.

در یکی از جلسات عنوان کردم که به باور من اینگونه نیست و این شخص بیشترین ضربه را به منافع ایران خواهد زد. جدای از تحلیل ها و نظرات سیاسی، من بر روی سیاه پوست بودن وآفریقایی تبار بودن اوبا ما انگشت گذاشتم .

و نظرم این بود،وقتی شخصی در جایگاه اوباما که بسیاری در خود امریکا او را به عنوان یک شهروند امریکایی قبول ندارند و تبار خانوادگی او نیز مشخص است ،این شخص به دلیل اینکه برادری خود را به امریکاییان ثابت کند قطعا در بسیاری از موارد رادیکا ل تراز دیگران عمل خواهد نمود تا مبادا خدشه ای به میهن دوستی اودر اذهان عمومی وارد آید.

که دقیقن بعد از انتخاب او به ریاست جمهوری امریکا شرایط به همین روال پیش رفت و حسین باراک اوبا و دولت او شدید ترین مواضع را بر علیه ایران در پیش گرفتند.

اوبا در آخرین درافشانی نسبت به تمامیت سر زمینی ایران و جزایر سه گانه خلیج پارس عملا به نفع کشورک استعمار ساخته امارات وارد گود می شود.

آقای حسین باراک اوباما یا دچار بی سوادی مفرط تاریخی است یا آنکه آنچنان درگیر اثبات برادری خود به امریکائیان است که حاضر است هر جعل و دروغی را به عنوان دکترین سیات خارجی ، برای تامین منافع کوتاه مدت امریکا مورد لحاظ قرار دهد.

در اینجا باید به اویاد آوری نمود، جناب پرزیدنت حسین باراک اوباما بدان و آگاه باش:

ملت ایران بعد از قرنها هنوز از اسکندر با پسوند گجستگ یاد می کنند و هر هنگام که به یاد یورش وحشیانه اعراب بادیه نشین وحشی و ترکان و مغولان بی تمدن و بربر می افتند تمام وجودشان آکنده از خشم و نفرت نسبت به آنان می شود.

و لازم است باز هم بدانی که ملت ایران تجاوز روسیه تزاری به سرزمین هایش و تحمیل پیمان نامه های ننگین گلستان و ترکمانچای و جدا شدن بخش های بزرگی از میهنشان را از یاد نبرده و هرآیینه منتظر فرصتی برای باز پس گیری سرزمینهای تاریخی خویش هستند.

ملت ایران خیانت و دسیسه های بریتانیا را نیز از یاد نبرده است که چگونه تخم نفاق و خیانت را در بین ایرانیان پراکند تا به اهداف شوم خود برسد.

کودتای ننگین 28 امرداد را نیز در ذهن خودزنده نگه داشته تا بداند امریکا و بریتانیا چه خیانتها و ستم هایی را در حقشان روا داشته اند.

راستی حمایت از صدام بیمارو روانی جنایتکار را نیز هنوز به یاد داریم.

هنوز به یاد داریم که چگونه کشور مدعی دموکراسی و حقوق بشر شما هشت سال در کنار صدام و هم پیمان های جهانی او ملت ایران را در اوج تنهایی و مظلومیت به خاک و خون کشید.و اسلاف شما حتا به هواپیمای غیر نظامی ایران نیز رحم نکردند و عده ای زیادی از هم میهنان بی دفاع ما را به خاک و خون کشاندند.

ملت ما با شما و هیچ کشور دیگری سر جنگ نداشته و ندارد اما کشور شما و متحدان شما هر مسئله ای را بهانه ای برای ضربه زدن به منافع کشورمان در نظر می گیرید. و شیپور بد آهنگ و ابزاری حقوق بشر و دموکراسی دروغین شما گوش فلک را نیز کر کرده.و آنچنان بر این شیپور بد آهنگ دمیده اید که دیگر هیچ انسان آزاده ای نمی تواند به شعارهای دروغین شما در باره حقوق بشر و دموکراسی باور داشته باشد چون سالهاست که نمونه ی رفتارهای ضد بشری و جنگ طلبانه شما غربیان را ملل تحت ستم شاهد هستند.

اگر اندکی شرافت انسانی در شما وجود داشت باید نسبت به جنایتهایی که کشور شما در طی این سالها در گوشه گوشه جهان انجام داده احساس شرم می کردید.سر نگونی دولتهای منتخب مردمی در امریکای لاتین،آسیا و آفریقا. جنگ افروزی وحشیانه و لشکر کشی به هزاران کیلومتردور تراز امریکا به بهانه مبارزه با تروریست و یا اجرای مدل های دموکراسی مد نظر کشور شما چه توجیه منطقی و انسانی می تواند داشته باشد جز پیاده نمودن تئوری استعمار نوین؟ به بهانه مبارزه با تروریست به منطقه خاورمیانه لشکر کشی می کنید در حالی که همین تروریست ها دست پروده خود شما هستند. القاعده و تندروهای وهابی و سلفی را کدام کشور برای منافع اش در دوران جنگ سرد پرورش داد؟ آیا جز این است که کشور شما با همراهی کشورک قطر روزگاری پناهگاه گروه های ضد بشری و مرتجع القاعده و طالبان بود؟ چرا نسبت به کشور عربستان که حاکمانش تا مفرق دستشان به خون بشریت آلوده است سکوت کرده اید؟ مگر نمی دانید که حکام وهابی عربستان با کمک های مالی گسترده خود به اسلام گرایان تندرو برای انجام عملیات های تروریستی و انتخاری نقش اصلی را ایفا می کنند؟آیا رفتارحاکمان کشور عربستان منطبق با دموکراسی و حقوق بشر است؟ کشوری که حتا زنانشان اجازه ظاهر شدن در انظار عمومی را ندارند و به وحشیانه ترین شکل محکومان به اعدام را گردن می زنند در راستای حقوق بشر و دموکراسی عمل می نماید که اینگونه مورد حمایت شما غربیان است؟بیش از یک سال است که مردم بی دفاع بحرین توسط مزدوران سعودی به خاک و خون کشیده می شوند و هر روز اخبار نا گواری از این سر زمین به گوش می رسد اما دریغ از یک واکنش رسمی از دولت شما!

و شگفت اینکه حتا قطعنامه سازمان ملل در مورد محکومیت نقض بشر در بحرین نیز از جانب شما و انگلستان با سکوت مواجه می شود. راستی رفتار چند گانه در مورد حقوق بشر ابزاری را چگونه تعریف نموده اید که اینگونه با وجدان آسوده دروغ پردازی می کنید؟ و امادر سوریه آشوب زده اینک دیکتاتوری خاندان اسد با این همه جنایت های عوامل شما مبدل به آرزو برای شهروندان سوریه شده و درعراق وافغانستان نیز اوضاع به همین شرایط است.

ترکیه مورد حمایت ناتو و غرب غیر انسانی ترین جنایت ها را در حق شهروندان کرد به دلیل کرد بودنشان انجام می دهد و از سویی با حمایت از تروریست ها در پی راه اندازی و احیای امپراطوری عثمانی است اما سالهاست که چشم خود را بر جنایت های این کشور بسته اید و ترکها نیز در عوض استقرار سامانه سپردفاع موشکی را به شما پاداش می دهند.

این است آن ارمغان دموکراسی و حقوق بشر غرب؟بده بستان در عالم منفعت طلبی و سیاست بازی!

33 سال است که با حکومت ایران سر جنگ دارید اما عملا این ملت ایران هستند که هزینه این جنگ را پرداخت می کند.

به بهانه مقابله و جلو گیری از دست یابی رژیم اسلامی به سلاح هسته ای تاریخ را نیز جعل می کنید و نیروی دریایی تحت فرمان شما از عبارت جعلی برای خلیج پارس استفاده می کند و مافیای رسانه ای و موسسات مختلف کشور امریکا نیز نعل وارونه زده و هیچ ابایی از دروغ پردازی درباره تاریخ و فرهنگ و جغرافیای ایران ندارند.

شما امروز در کمال وقاحت و بی شرمی از شیخک کشور استعمار ساخته امارات و ادعای دروغین آنها حمایت می کنید!چرا؟ چون شیوخ کشورهای عربی همچو بردگان حلقه به گوش تحت فرمان شما هستند و هر هنگامه که دولت شما اراده کند دست به سینه و گوش به فرمان آماده فرمانبداری از ارباب هستند.

با این همه دسیسه بر علیه ملت ایران چگونه انتظار دارید که این مردم از در دوستی با شما وارد شوند؟آیا جایی برای دوستی نیز مانده است؟این چه انتظار کودکانه ای می تواند باشد که شما غربیان هر آنچه که در طی سالیان سال توانسته اید بر علیه ملت ایران و کشورشان انجام داده اید و باز انتظارروی خوش از این ملت ستم دیده داشته باشید!

جناب رئیس جمهور

کمی به گذشته و تبارخانوادگی خود بر گردید. آیا می خواهید جنایتهایی را که در حق خانواده و تبار خودتان نیز روا داشته شده فراموش کنید؟ می خواهید فراموش کنید که شما اکنون در خدمت همان استعمار گرانی هستید که روزگاری تبارتان رابه بردگی می گرفتند و از خون صد ها هزار آفریقایی تباری چون تو کشور امریکا ساخته شده است؟ حال شما به جای آنکه در این پست و مقام تامین کننده و مدافع راستین حقوق بشر و دموکراسی باشید خود مبدل به ابزاری برای استعمار و جنگ افروزی شده اید.

ضعف دستگاه دیپلماسی ایران وعقب نشینی های دولتمردان حکومت اسلامی و نداشتن یک سیاست مبتنی برتامین منافع ملی و میهنی و تکیه صرف بر ایدئولوژی اسلامی در خصوص حقوق بایسته ملت ایران اگر نبود امروز شما و شیخک های بادیه نشین چنین گستاخ نمی شدید که بخواهید در مورد تمامیت سر زمینی کشورمان سخن بگویند.

33 سال دولتمداران حاکم همه ی سیاست شان تامین منافع امت اسلامی! بود غافل ازآنکه آنان تکیه بر جایگاه حکمرانی،کشوری به نام ایران زده اند و نخست باید تامین کننده منافع ایران و ملت ایران باشند.

جناب رئیس جمهور

داستان ملت ایران به مانندداستان ملت شکست خورده آلمان در جنگ جهانی دوم شده است.

آلمان ها بعد از جنگ جهانی دوم آنچنان تحت بمباران شدید تبلیغاتی کشورهای پیروز جنگ و یهودیان قرار گرفتند که سخن گفتن از میهن پرستی برایشان به تابو بدل گشته و تو گویی تا ابد باید به خاطر جنایت های هیتلراین ملت تاوان پس بدهندو نقش ملت آلمان در تاریخ جز جنگ افروزی هیچ نبوده است !

در شرایطی که همه آگاهان بی طرف به امور تاریخی آگاهند و می دانند که جنایتهای دول پیروز دوصد چندان دهشتناک تر از آلمان ها بود. اما چون تاریخ جنگ ها را پیروزمندان می نویسند، باید که عامل همه جنایتهای جنگ جهانی دوم شکست خوردگان این جنگ معرفی می شدند.

و در همین جنگ خانمان سوز جهانی کشور و ملت ایران بیش از چهل درصد دچار تلفات انسانی به دلیل یورش آرتش های روس و انگلیس و متحدانشان شدند اما در کجای تاریخ نوشته شده از جانب شما غربیان اشاره ای به این جنایت ها شده است.؟ اگر هیتلر فاجعه هولکاست را برای یهودیان پدید آورد شما و متحدان تان نیز فاجعه بسیار وحشیانه تری را در ایران پدید آوردید اما چرا همه دنیا زبان به کام گرفته اند و از آنچه که بر سر ملت بی طرف و بی گناه ایران در این جنگ آمده سخنی نمی گویند؟ پاسخ چندان پیچیده نیست!ایرانیان ستم دیده و مظلوم از جانبی تحت سیطره یک حکومت نا کارآمد و دیکتا توری بودند و از جانبی دیگر فاقد دستگاه ها و کارتل های تبلغاتی مانندآنچه که آژانس یهود داشت.و طنز ماجرا آنجاست که بعد از گذشت بیش از 6 دهه از جنگ جهانی دوم خانواده یهودیان قربانی هنوز در حال دریافت غرامت هستند و ایرانیان حتا نباید درباره عشق به میهنشان و جنایتهای رفته بر خود سخن بگویند و متهم به فاشیست و ناسیو نالیست راسیست گونه خواهند شد.اگر اشاره ای حتا گذارا به این ظلم ها داشته باشند.

آقای اوباما” دولت شما در جنگ جهانی دوم با استفاده از سلاح اتمی هزاران نفر بیگناه رادرژاپن به خاک و خون کشید و حال کشور شما با داشتن هزاران سلاح اتمی خواستار دست نیافتن ایران به سلاح اتمی است.و شعار جهان عاری از سلاح هسته ای را سر می دهید!.

و از بد ماجرا این تبلیغات دروغین آنچنان سهمگین بوده که دولتمردان حاکم بر ایران نیز تمام همتشان در این خلاصه شده که به شما و هم پیمانان شما اثبات کنند که دنبال دست یابی به سلاح هسته ای نیستند.و کار برد صلح آمیز هسته ای مد نظرشان است.

این سیات نادرست حال مبدل به ابزاری در دست شما شده تا با همین حربه فشارهای گسترده و همه جانبه ای را بر علیه ملت ایران در پیش بگیرد.

چطور کشور شما حق دست یابی و حتا کاربرد آن را برای خود جایز می داند اما کشور ایران مجاز به داشتن حتا تکنولوژی هسته ای نیز نباید باشد!

چرا کشورهرج و مرج زده و استعمار ساخته پاکستان که حتا در تامین نان شب مردمانش نیز در مانده است سلاح اتمی داشته باشد؟آیا در پاکستان هزار فرقه و ملت ، دموکراسی حاکم است؟ آیا در کشور شما که به تعبیر خودتان دموکراسی حاکم است این دموکراسی مانع به کار گیری سلاح هسته ای شده بود؟ اسرائیل این نماینده شما در خاورمیانه چطور؟ چراکشوری که با ذره بین در نقشه جغرافیا باید به دنبالش گشت زاردخانه ی گسترده ای از سلا ح های هسته ای باید در اختیار داشته باشد و ایران نه؟ اساسا شما در چه جایگاهی هستید که می خواهید برای ملت ایران تعیین تکلیف کنید؟ من به عنوان یک شهروند ایرانی، دست یابی ایران حتا به سلاح هسته ای و در اختیار داشتن این سلاح را حق ملتم می دانم و شک نداشته باشید که میلیونها ایرانی نیز در همین رابطه با من هم عقیده هستند.وهر گونه بده و بستان در این زمینه را خیانت نابخشودنی به کشورشان می دانند.این توهین به ملت تمدن ساز و تاریخی ایران است که بیان شود در صورت دست یابی ایران به سلاح هستی از این سلاح به نادرست همچو شما بهره خواهند برد.و پر بیراه نخواهد بود اگر بیان شود که برای شما اهمیتی ندارد که در ایران حکومت اسلامی حاکم باشد یا یک حکومت سکولار و مبتنی بر میهن گرایی ،ملاک و معیار نداشتن دشمنی شما با ملت ایران خمودگی و عقب ماندگی ایرانیان و کشورشان است.آنچنان که مانند کشوری مانند فلیپین مستعمره پنهان شما باشد.

آقای رئیس جمهور”

ملت ایران به اثبات تاریخ چند هزارساله اش که کشور شما و بسیاری از کشورهای دیگرهم پیمان شمافاقد این پشتوانه تاریخی است هیچگاه و در هیچ مقطع تاریخی در کارنامه درخشان خود پیشینه تجاوز و تعددی به ملل دیگر را نداشته و ندارد و نخواهد داشت مگر در مقام دفاع از کشورشان. اما کشور نوپای شما از بدو تولد تا کنون جهانی را به خاک و خون و خواسته های جنگ افروزانه اش کشانده.در صورتی که ملت امریکا نیز روزگاری خود تحت استعمار بودند و بر علیه مبارزه با استعمار خونهایشان بر زمین ریخته شده اما امروز خود مبدل به استعمار گران چیره دستی شده اند.

ما اعتراف می کنیم که کشور شما به ملل جهان تکنولوژی و دست آوردهای بسیاری را عرضه داشته اما صلح و امنیت وآسایش را ازآنان گرفت.

کارنامه سیاه امریکا و هم پیمانان متجاوز و استعمار گر غربی آن، در نظر ملت ایران و ملل ستم دیده خاورمیانه آنچان دهشت آور است که حتا دست دوستی دادن با شما را با کراهت می پذیرد،چگونه به خود اجازه می دهید که گستاخانه در مورد جزایر ایرانی با مشتی شیخک مزدور وسر سپرده معامله کنید؟ آیا این بده بستان که تامین کننده منافع کوتاه مدت کشور شما در منطقه است از اذهان ایرانیان پاک خواهد شد؟ آن هنگام که پدران شما معنای کشور و تمدن را نمی دانستند پدران من خود را مفتخر به شهروندی کشوری به نام ایران می دانستند که گستره ای قلمروفرهنگی و جغرافیایی آن بیش از نیمی از جهان را در نوردیده بودو نخستین قوانین بیمه تامین اجتماعی و حقوق برابر زنان و مردان،حقوق کارگران را به عنوان راه و رسم کشور داری سر لوحه خویش قرار داده بودند. ما ملتی هستیم که حتا در اوج قدرت نظامی نیز به کرامت انسانی احترام گذاشتیم و برده داری از زشت ترین و نابخشودنی ترین گناهان نزد ما بود.و هیچگاه حتا با اسیران جنگی و متجاوز به کشورمان نیز به نا روا رفتار ننمودیم.

ملتی که حتا یک نمونه از رفتار زشت شما یعنی برده داری را کارنامه چندین هزار ساله خود ندارد باید سروری جهانی به او واگذار شود نه اینکه تحت ستم جهانی باشد.

شما در طی این سالها کشور ما را به گروگان بهانه انرژی هسته ای گرفته ایدو انواع و اقسام توطئه ها را بر علیه تمامیت سر زمینی و منافع ما به کار بستید.

روزی از تجزیه طلبان و تروریست ها حمایت نمودید و روزی دیگر گروههای دست پرورده تحت عنوان جعلی ملت های!ایرانی را علم نموده اید و هنگامه ای دیگر به جعل تاریخ دست برای رسیدن به اهدف شوم خود می زنید.

در صورتی که ملت ایران با همه دشواریهای اقتصادی و محدودیت های گوناگون سیاسی و اجتماعی آن هنگام که سخن از تمامیت سرزمینی و دفاع از ناموس میهن سخن به میان آمد همه آن گرفتاریها را به فراموشی سپرده و آماده دفاع از کیان میهنش می شود.

آقای اوباما آیامعنای میهن و میهن پرستی می دانید چیست؟ آیا باوربه ارزشهای تاریخی و فرهنگ ملی را می دانید چیست؟ بی گمان نمی دانید چیست چون از دیدگاه من، امروز شما یک آفریقایی تبار بی وطن هستید که تلاش دارد تا با ستم بر دیگر ملل دنیا ،آمریکاییان او را به عنوان شهروند و نه حتا رئیس جمهورشان بپذیرند.اما ملت ایران به پشتوانه هزاران سال تاریخ و تمدن خویش به نیکی می دانند که میهن چیست و چگونه باید به سر زمین نیک نام نیاکانشان عشق بورزند.چیزی را که شما تلاش دارید تا به دست آورید هزاران سال است در پوست و خون و وجود ایرانیان است.

هم آوایی امروز شما با دشمنان سوگند خورده سرزمینمان را هرگز فراموش نخواهیم کرد و این حق را برای خودمان قائل هستیم که در صورت فراهم شدن شرایط ،ما نیز کمر همت به تجزیه کشور شما و حمایت از تجزیه طلبان ایالتهای امریکا ببندیم.

این حق ملت ایران است که به تاوان دسیسه های عربستان هم پیمان شما طرح تجزیه این کشور را در دستور کار خویش قرار دهد.

ما ملت کشور جنگ افروزی نبوده و نیستیم اما نمی توانیم ستم هایی را که بیگانگان بر ما روا می دارند رانادیده بگیریم.

تاریخ رابا دیده باز بخوانید و ببنید از اسکندر امروز چه مانده است؟ از اعراب وحشی چه مانده ؟ جز این است که مشتی بیابن گرد و راهزن اگر نبود ثروت باد آورده نفت هنوز در بیابان های تفت دیده اندر پی جمع آوری فضولات شتر و راهزنی و چپاول و دزدی برای امرار معاش بودند و امروز نیز اگرچه دشداشه های ابریشمین و زربافت می پوشندوآخرین مدل اتومبیل ها را سوار می شوند اما از اندیشه تهی و با آزاده زیستن بیگانه هستند و نوکری پیشه آنان شده است.

فرزندان مغولان و ترکان نیز روزگار بهتری ندارندو آنان نیز مبدل به عروسک های خیمه شب بازی قدرتهای جهانی شده اند و همچون وصله ناجور با هزار و یک ترفند و چسب سیاست و دریوزگی نیز نتوانسته اند خود را به اروپا بچسبانند و دچار حقارت و سر خوردگی مضاعف شده اند.

و سخن آخر اینکه جناب حسین باراک اوباما”

ریاست جمهوری امریکا

ایران به معنای سر زمین آزدگان و شهروندان ایرانی به عنوان مردمان تاریخ ساز و انسانهای صلح طلب این اجازه را به دشمنان آزمندنخواهند دادکه چشم طمع به خاکشان داشته باشند.

اعراب مورد حمایت شما بارها طعم تلخ نبرد با ایرانیان را چشیده و آزموده اند که ایرانی اجازه تکرار قادسیه ای دیگر را نخواهد داد. پس شما نیز گزیده تر آن است که واقع نگر باشید و اسیر هیجان و پرو پاگاندای تبلیغاتی نشوید. ایران و ایرانی سر زمینی نیست که تاب و توان اینگونه گستاخی ها را داشته باشد. هوشیار باشید و شامه خود را با بوی نفت گمراه نکنید.نفت به پایان خواهد رسیدو اعراب نیز به پیشیه پدران خودباز خواهند گشت و شما آنگاه تنها و تنها با ملت قدرتمند ایران در خلیج پارس رو برو خواهید بود.

ملتی که قدرت بلامنازع خاورمیانه خواهد بود.و این شما هستید که باید در اندیشه چنین روزی باشید و بدانید که ملت ایران دوستان و دشمنان خویش را هیچگاه فراموش نخواهد نمودو در بزنگاه تاریخ دشمنان این ملت باید پاسخگویی جفاهای خود باشند.

پاینده ایران

25 تیر ماه 1391

Ashkan.rzv@gmail.com

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.