jebheh melli 01

ملت ایران صلح میخواهد و آزادی

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

jebheh melli 01

jebheh melli 01جبهه ملی ایران- آمریکا و اروپا

هنری کیسینجر، وزیر خارجه اسبق آمریکا که علیرغم کهولت سن – ۸۹ سال- همچنان سیاست های استراتژیک امریکا را تعیین می کند در آخرین مصاحبه خود که در آپارتمانِ شخصی اش با وی انجام شد، گفت:

آمریکا در حالِ گسترش دام برای روسیه و چین است و دراین استراتژی آخرین میخِ “تابوت”، ایران است. کشوری که هدفِ اصلی‌ اسرائیل است. جنگ میتواند شروع شود. من به پنتاگون گفته بودم که هفت کشورِ خاورِ میانه بدلیل منابع طبیعی آنها باید مهار شوند.(بر آنها مسلط شد) آخرینِ آنها ایران است. برای این استراتژی پنتاگون تقریبا خوب عمل کرده و فقط ایران مانده است. ایران می تواند شرایط را به نفعِ ما رقم بزند. ‌نیرو‌های جوانِ ما آمادگی چنین جنگی را دارند و ما میتوانیم از پس آن بر بیائیم. اگر “نفت” را مهار کنیم، کشور‌ها را مهار کرده ایم و وقتی‌ “غذا” را مهار کنیم، ملت‌ها را مهار کرده ایم.*

هموطنان آزاده

‫یکی از برجستگی های تفکر و منش ملیون راستین جدا دیدن کشور ایران، مصالح و منافع آن از جمهوری فاسد و منفور اسلامیست. و ما با صراحت و جدیت میگوییم و یقین داریم که ایران را جنگی خانمانسوز و ویرانگر تهدید میکند. جنگی که در پیامدش اگر بالفرض یک پارچگی آن پایدار هم بماند، سالیانی بس دراز طول خواهد کشید تا دگر بار زیر ساخت های صنعتی و ساختمانی و روانی ملت ایران به حالتی که امروز میباشد، برسد.

این سخنان بدان معنی نیست که ما باید در کنار بی وطنان و جنایت پیشه گان حاکم قرار گیریم و از آنها دفاع کنیم. نه! هرگز! حکومت ها می آیند و میروند، ایرانی و ایران را باید حفظ کرد! ما دربرابر جنگ طلبان خواهیم ایستاد. آنچه برای ما ایرانیان مهم است حفظ استقلال و تمامیت ارضی ایران و دفاع از کیان ایران زمین در برابر هر متجاوز است، اعم از متجاوزان و غارتگران درونی یا متجاوزان برون مرزی.

انگلیس و امریکا بخوبی میدانند که ملت هوشمند ایران دارای حافظه تاریخی قوی میباشد. ما توطئه مشترک انگلیس و امریکا در سال ١٩۵٣ (کودتای ۲۸ مرداد) را فراموش نکرده ایم . اسرائیلی ها نیز نباید لحظه ای فراموش کنند که این شیرازه ای که ساخته اند هنوز هم پس از گذشت نیم قرن بسیار شکننده است. آیا آنها حساب پی آمدهای این جنگ را که در افکار عمومی جهان یکی از محرکه های آنند، کرده اند؟ ‫ملت هایی پایدار خواهند ماند که مبشر مهروزری و انسان دوستی و احترام به حقوق دیگران باشد.

هممیهنان، آمریکا سالهای مدیدیست که برخلاف دیگر قدرتهای بزرگ اقتصادی که پشتوانه ارزهای ملی آنها طلا می باشد، با دست باز هر وقت و هر مقدار که صلاح میداند دلار چاپ کرده و به بازار عرضه میکند. بی شک مهمترین پشتوانه دلار، ارتش آمریکا، بعنوان یک سیستمی مرکب از سلاح ، نیروی انسانی و دانش نظامیست. سیستمی که در آن چندین برابر تمام سیستم های جنگی دیگر جهان بایکدیگر، “سرمایه گذاری های نجومی” شده و این سرمایه باید “سودش” را بدهد. تاریخ جهان هیچگاه یک چنین تراکم سلاحی که امروز در خلیج فارس و پشت مرزهای ایران سنگر گرفته، ندیده است. حال، متحجرانی که با کمک همین آمریکا سی و سه سال پیش ایران را غصب کرده و ملت را به اسارت گرفته اند، میخواهند با این غول بی شاخ و دم بجنگند؟ فقط برای لیبی جنگنده های ناتو ۲۷۰۰۰ پرواز داشتند. نتیجه این “پروازهای انساندوستانه” بیش از ۸۷۰۰۰ کشته و کشوریست که ویرانی هایش را رسانه های “آزاد” غرب هنوز هم اجازه ندارند که نشان دهند. جنگ غرب با ایران “کیفیتی” خواهد داشت که حتی برای موسسات معتبر تحقیقاتی نظامی نیز هنوز ابعادش کاملا روشن و شناخته شده نیست.

هموطنان، لحظه ای ایران را تجسم کنید، همانند پیکری نحیف و خسته از ظلم و ستم، غارت و چپاول این دزدان سر این گردنه تنگ تاریخ، این تاریکفکران ایرانستیز، این حکام خودکامه ای که چندین سده دیرتر از تاریخ مصرفشان سر از لجنزار متعفن حوزه و حجره برون آورده اند و می خواهند کشور را با توهمات “سیاسی” خود، با تفتیش عقاید، با شکنجه، قتل و کشتار به تاریکی قرون وسطی بازگردانند. آنها از اخلاق بی اخلاقی، از انسانیت، بردگی و از آزادگی، اسارت مذهبی، آنهم مذهبی که خود را با زور شمشیر، دروغ و ریا، تقییه و خرافات تحمیل کرده و جان و تن گرفته است، میفهمند .

جمهوری اسلامی قصد دارد برنامه هسته ای خود را تا قابلیت ساختن بمب اتمی برساند و از این راه موجودیت خود را تثبیت نماید. با این وجود برکناری جمهوری اسلامی را جبهه ملی ایران تنها حق منحصر به فرد ملت ایران میداند که میتواند از راه گسترش مبارزات سیاسی، نافرمانی مدنی، تظاهرات سراسری در خیابانها، در کارخانه ها و اعتصاب عمومی میسر گردد. جبهه ملی ایران هرگونه حمله و مداخله نظامی بیگانگان را قویا محکوم میکند.

جنگنده های آمریکا و اسرائیل بر ایران نقل و نبات نخواهند ریخت. تجربه بمبارانهای ناتو در سربستان و لیبی نشان داد که آنها کشور را ویران خواهند کرد. از چنان بمب باران ها تنها صنایع نظامی آمریکا و حاکمیت جمهوری اسلامی سود خواهند برد و نه ملت ایران. ملت ایران ترجیح میدهد که خود با این رژیم اهریمنی مبارزه کرده و بساطش را برچیند تا اینکه کشورش نخست ویران شود و سپس در یک جنگ داخلی تکه پاره گردد.

جبهه ملی ایران تنها از پشتیبانی مسالمت آمیز مخالفین نظام جمهوری اسلامی برای احقاق حقوق شهروندی خود استقبال میکند. استقرار دمکراسی فقط از طریق حاکمیت ملت ایران و آنهم تنها با اعمال اراده آزاد ملت در گزینشی آزاد و منصفانه در شرایطی آرام و بدور از تنشهای گوناگون ممکن است.

ایرانیان آزاده،

ایران ما ناخواسته و چشم بسته با آهنگی شتابان بسوی آوردگاهی شوم رانده میشود، چونان طعمه ای دربرابر هیولای جنگ، جنگی جانکاه در خدمت قدرت و منافع اقتصادی و سوق الجیشی آمریکا و اسرائیل از سویی و آز و ولع دزدان و جنایتکاران ماجراجوی معمم و مکلای جمهوری اسلامی از دیگرسو.

هموطنان برماست که هرکجا که هستیم و با هر وسیله ای صلاح میدانیم صدای اعتراض ملت ایران را علیه جمهوری اسلامی، علیه جنگ وعلیه جنگ طلبان بلند کنیم. وظیفه میهنی میلیون ها ایرانی در برون از ایران باید تلاش و کوشش فراوان علیه جنگ و جنگ طلبان هر دو طرف باشد .

پیش از هر حقی، حق مسلم ملت ایران

زندگی شرافتمندانه در صلح و امنیت است!

پاینده ایران

جبهه ملی ایران- آمریکا و اروپا

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.