jamal daroodi 01

شایعات ودروغ پردازیها

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

jamal daroodi 01

jamal daroodi_01‫جمال درودی

‫‫درتاریخ ۲۵مهر۱۳۹۰ بیانیه ای با امضاء جبهه ملی ایران تحت عنوان (ملت بزرگ و پرافتخارایران.. …) انتشار یافت.درآن به مسائلی اشاره شده که خوشایند مقامات امنیتی نبوده و درنتیجه وزارت اطلاعات عده ای از شخصیتهای جبهه ملی را احضار و مورد بازخواست قرارداده ودر این رابطه آقای دکتر رشیدی را بازداشت کردند .

‫‫طبق اطلاع بدست آمده درجلسه شورای جببه ملی به تاریخ ۲۸ مهر بیانیه مذکور توسط آقای دکترموسویان مطرح و مورد تایید شورا قرارگرفته .البته این بیانیه توانسته پس از سالها سکون. .حرکتی در جبهه ملی ایجاد کند . من فعلن تصمیم ندارم به تجزیه وتحلیل ونکات مثبت ومنفی آن بیانیه بپردازم.

‫‫آنچه مطرح است شایعات ودروغ پردازیهایی است که در این رابطه انتشار یافته وبقول معروف عده ای فرصت طلب می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند وگفته اند که این بگیروببندها در نتیجه انتصابات اخیر در شوراست.

نهایت بی خردی است که فکر کنیم برای مقامات امنیتی حضور یا عدم حضور چند نفردرشورا ازاهمیت خاصی برخوردار باشد و بخواهند چنین با آن مقابله کنند .شایعه دیگری که بدان دامن می زنند اظهار میدارند که مخالفین انتصابات غیرقانونی درشورا این بیانیه را عجولانه منتشرکردند تا شورا را از فعالیت بازدارند درحالیکه این بیانیه ازمدتها قبل مورد بحث وگفتگو بوده ودرتاریخ ۲۵ مهرانتشار یافته درحالی که انتصابات شورا در۲۸ مهر انجام شده. بنابراین نمیتواند بین این دومساله کوچکترین ارتباطی وجود داشته باشد. ازاین دروغ پردازیها… بسیارشایع شده که تماما مطرود وغیر واقعی است .

‫‫مساله ای که دراین چند روز از اهمیت ویژه ای برخوردار است احضار آقایان ادیب برومند ودکترموسویان پس از۱۷ سال ؟!. ممکن است اتهاماتی ازطرف مقامات امنیتی به این آقایان وارد شود ولی مسلمن اتهام اساسی ومهم آنان این است که چرا وچگونه این بیانیه از کنترل آنان خارج شده وانتشار یافته. .؟ چون قرارچنین نبود..؟!

‫‫جمال درودی

‫‫عضوانتخابی شورای مرکزی جبهه ملی ایران

‫‫تهران ۱۵ آبان ۱۳۹۰

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.