حملات به مسجد قبا و محل سکونت خانواده کروبی

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

  توسط اوباشان حکومتی را به شدت محکوم میکنیم!
 

در روزهای گذشته بار دیگر شاهد حملات اراذل و اوباش به مسجد قبا در شیراز و منزل مهدی کروبی در تهران بوده ایم. حکومت جاهل و فاسد کنونی که با سیاست های نابخردانه خود کشور را چه در صحنه داخلی و چه در سیاست خارجی با بن بست های سیاسی و اقتصادی خطرناکی روبرو ساخته و فقدان پشتیبانی مردم از آن آشکارتر از همیشه نمودار شده است، در نظر دارد با تهدید، سرکوب و ارعاب مخالفین توسط اوباشان، مسئولیت مستقیم خود در این جنایات را کتمان نماید. زهی خیال باطل، زیرا هر ایرانی آگاه بخوبی میداند که مسئول مستقیم این تمهیدات، حکومت و در راس آن شخص علی خامنه ای است.
گروه حاکم مدتهاست که با کمک اراذل و اوباش به تهدید و قلع و قمع مخالفین می پردازد. حتی امروز که برخی از معتقدان به نظام جمهوری اسلامی نیز علیه ستمگری های این حاکمین به مقاومت برخاسته اند، گروه مزبور بجای اینکه از تاریخ بیاموزد و با خاتمه دادن به بیدادگری ها  وضع خود را از آنچه هست، بدتر نکند، همچنان با همان شیوه های همیشگی و شناخته شده به تهدید و سرکوب مخالفین و مردم ادامه میدهد.
سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور ضمن اعلام همبستگی با مجروح شدگان مسجد قبا در شیراز و خانواده مهدی کروبی، این جنایات را بشدت محکوم نموده، بار دیگر بر لزوم پایان دادن به این حکومت ضد مردمی و استقرار آزادی، دموکراسی و جدائی دین از حکومت بعنوان پیش شرط های حل معضلات اساسی کشور، تاکید مینماید.
هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور
مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری – دکتر همایون مهمنش
سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ برابر چهارم سپتامبر ۲۰۱۰
info@iranazad.info
http://www.iranazad.info/
 

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.