کارگری،سی ویکم خردادماه1394

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

حمله یگان ویژه به تجمع اعتراضی کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل ومجروح شدن چندکارگرهمراه با گزارش تصویری

 

کارگری،سی ویکم خردادماه1394

صبح امروز31خرداد،کارگران ذوب آهن اردبیل در اعتراض به شرایط حقوقی خود و نگرفتن دستمزد بیش از 16 ماه، در برابر استانداری اردبیل تجمع کردند و خیابان را بر روی خودروها بستند.پلیس برای متفرق کردن کارگران به این تجمع حمله ورشد وچند نفر از کارگران مصدوم شدند که با آمبولانس‌های اورژانس، به بیمارستان شدند.

به گزارش31خردادسبلانه  ، کارگران ذوب آهن اردبیل که به گفته خود بیش از 16 ماه است حقوق دریافت نکرده‌اند، در اعتراض به این وضع، در برابر استانداری اردبیل در خیابان خمینی اردبیل تجمع کرده و خیابان را بر روی خودروها بستند.

کارگران ذوب آهن که تعدادشان به  یکصدنفر می‌رسید با در دست‌داشتن پلاکاردهایی، خواهان رسیدگی مسئولین به شرایط معیشتی و حقوقی خود بودند.

این کارگران با زبان روزه و در آخرین روز بهار، خواسته های خود را به گوش مسئولین استان رساندند اما تجمع در خیابان و بستن راه بر خودروها، باعث ورود نیروی انتظامی به ماجرا شد. پلیس تجمع کنندگان را متفرق کرد و بعد از آن تجمع کارگران در خیابان پایان یافت.

البته بر اثر درگیری مختصر ایجاد شده، چند نفر از کارگران مصدوم شدند که آمبولانس‌های اورژانس، در حال انتقال آنها به بیمارستان بودند.

“علی” یکی از کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل با بیان این که در آستانه ماه مبارک شرمنده خانواده اش شده است، گفت:  امیدواریم مسئولین استانداری و دولت که مدام از تدبیر و امید حرف می زنند، برای ما کاری کنند و شرایط کارگران ذوب آهن را درک کنند.

وی در پایان گفت: ما انتظار زیادی از دولت نداریم جز آن که به وظیفه خود در قبال قشر کارگر عمل کند.

درهمین رابطه:

گزارش تصویری آذرسلام ازحمله یگان ویژه به تجمع اعتراضی کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل:

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.