امروز چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

ساعت ۲۳:۲۸

 
آخرین اخبار

حذف علیرضا فغانی از لیست داوران جام جهانی توسط جمهوری اسلامی

2 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=128553

لینک کوتاه

حذف اسم علیرضا فغانی داور جام جهانی توسط جمهوری اسلامی ایران به خاطر پیوستن برادرش محمدرضا فغانی به کمپین #اتحاد_برای_نوید

این خود جمهوری اسلامی است که نمی‌خواهد ایران در جام‌جهانی داور داشته باشد!

محمدرضا فغانی ‏برادر علیرضا فغانی به کمپین⁧ #اتحاد_برای_نوید⁩ پیوسته بود و گفت (سیاسیون باید از ورزش اخراج شوند تا چوبه دار برپا نکنند! شرم)

کمیته داوران تصمیم به خط‌زدن نام علیرضا فغانی از لیست داوران بین‌المللی ایران گرفته؛ تصمیمی که اعتراض‌های زیادی را در پی داشته است.

علیرضا فغانی از سال گذشته تصمیم به مهاجرت گرفت و ایران را به مقصد استرالیا ترک کرد. این داور بین‌المللی فوتبال ایران که در سال‌های اخیر مسابقات بزرگی را قضاوت کرده، در یک‌سال اخیر در لیگ فوتبال استرالیا سوت زده، اما با نام ایران در مسابقات بین‌المللی حضور پیدا می‌کند.

حالا بعد از گذشت یک‌سال خبر رسیده که فدراسیون نام این داور را به دلیل حضورنداشتن در ایران از لیست بین‌المللی خارج کرده است؛ اتفاقی که تبعات زیادی برای فوتبال ایران دارد.

در واقع نه‌تنها فغانی دیگر شانسی برای قضاوت در جام‌جهانی 2022 قطر نخواهد داشت؛ بلکه هیچ داوری از ایران در سال‌های اخیر نتوانسته در مسابقات بین‌المللی سطح بالا قضاوت کند و شانسی برای قضاوت در جام‌جهانی ندارد.

حذف علیرضا فغانی از لیست داوران جام جهانی توسط جمهوری اسلامی

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما