امروز جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

ساعت ۱۱:۱۹

 
آخرین اخبار

آقای پرفسور سمیعی، آیا جان انسان ها با یکدیگر فرق دارد؟

1 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=129031

لینک کوتاه

پرفسور سمیعی، چرا شما در این ماراتن دانشمندان جهان برای زنده ماندن یک انسان (احمدرضا جلالی) شرکت نکرده اید؟

احمدرضا جلالی بدلیل عدم همکاری با جمهوری اسلامی در چند قدمی اعدام

پرفسور مجید سمیعی در خدمت دیکتاتور و باید پاسخگو باشد که چرا جان انسان ها با یکدیکر تفاوت دارد؟

۱۶۴ دانشمند از سراسر جهان، از جمله سر ریچارد رابرتز ، برنده جایزه نوبل پزشکی برای نجات احمدرضا جلالی، پژوهشگر بازداشت شده در ایران که خطر اعدام تهدیدش می‌کند، به یک ماراتن سخنرانی آکادمیک پیوستند که به مدت ۲۴ ساعت در یوتیوب برگزار می‌شود.

این ماراتن علمی از ساعت ۵ و نیم بعد از ظهر روز چهارشنبه به وقت تهران، آغاز شد و به مدت یک روز با سخنرانی بی‌وقفه شرکت‌کنندگان ادامه دارد.

احمدرضا جلالی پژوهشگر ایرانی-سوئدی در اردیبهشت سال ۹۵، هنگامی که با دعوت دانشگاه تهران برای سخنرانی به ایران سفر کرد، بازداشت و به اعدام محکوم شد. او اتهامات وارده را از اساس رد و‌ اعلام کرده که ماه‌ها تحت شکنجه در انفرادی بوده و‌ به وکیل دسترسی نداشته است.

Facebook Comments
نظرات
 1. کارمند سابق صدا و سیما از تهران
  22 دسامبر, 2020
  پاسخ

  این پرفسور مجید سمیعی فقط با غارتگران و حاکمان ایران سروکار دارد! با شارلاتان ها با جنایتکاران با اشغالگران ایران سروکار دارد و آنها را سرکیسه می کند. این به اصطلاح پرفسور قلابی را با انسانگرائی رابطه ای ندارد. ایشون از دوستان بسیار نزدیگ آدمکشان است. من چند سال پیش او را در یکی از هتلهای مجلل تهران دیدم. واقعا از شرف به دور بود که اینگونه از حلوای اسلامی میخورد و چاپلوسی می کرد. این پرفسور نوکر و تاجر و حاج حسن روحانی و حاج حسین فریدون و قالیباف و چند پارسکن در چاپلوسی و ذوق زدگی حلوای دوبارپز یکدیگر را می خوردند.

 2. به خانم یا آقای کارمند از ایران
  22 دسامبر, 2020
  پاسخ

  حاج آقا مجید سمیعی در دروغزنی و وانمودکردن اینکه یک پرفسور است دستی دراز دارد. این دکتر بی اخلاق و عاری از شرف را باید با پزشکان هیتلری مقایسه کرد. او را به انسانیت و سوگندنامه بقراط چکار !؟ در نشستی که پزشکان در ایران داشتند پزشکی سوئیسی هم شرکت داشت آن مرد بزرگوار از حقارت و جاه طلبی و پرمداعائی حاج مجید سمیعی عصبانی بود. او می گفت:« بزرگترین وجاهت یک پزشک عدم وابستگی او به حکومتها و استقلال اوست. این دکتر سمیعی کارچاقکن و دلال به تمام معناست که بر بوتیک خودش و کلینیکهای آلمان مردان سیاست (آدمکشان حکومتی) پولدارها (غارتگران) را آشکارا و یا به صورت سری برای معالجه به آلمان می آورد. چندی پیش آخوند مهمی را به آلمان آورده بود (شاید شاهرودی را می گفت) که دوستان پزشک بسیار از وجود او ایرانیان خبر داده بودند یک به اصطلاح قاضی بوده بسیار ناراحت بودند. آما او برای فرار او از آلمان تلاش کرد و فوری وقتی ایرانیان اقدام کردند جایش بیمار دیگری بود…این دکتر فقط پول می شناسد…».
  من آن زمان دانشجوی پزشکی بودم

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما