امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

ساعت ۰۶:۰۷

 
آخرین اخبار

پیام ابوالحسن بنی صدر به ملت ایران در رابطه با انتخابات

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=130550

لینک کوتاه

پیام آقای ابوالحسن بنی صدر به ملت ایران: بجای رفتن به پای صندوقهای خواری، رای متین خود را به مخالفت با رژیم جنایتکاران اظهار کنید.

هو الحق

هموطنان عزیزم
بیماری رافع مسئولیت نمی‌شود. موقعیت ایران موقعیت یک کشور استبداد زده که در آن رژیمی استبدادی، انتخابات فرمایشی برقرار می‌کند، نیست، موقعیت کشوری است که نه تنها تمدن پرافتخارش را با تحمیل یک قاتل تاریخی توسط قاتل تاریخی دیگری، با لکهء بس سیاه تدنی می‌پوشاند، بلکه ملت ایران را ملتی فاقد کرامت و شرف و غافل از همه حقوقی جلوه می‌دهد که هر انسانی بداشتن و عمل کردن بدانها انسان است.
هر ایرانی باید بیاندیشد که آیا می‌خواهد نسل بعد از خود، همچنان نسل سرکوب شده و معتاد به زندگی در خفت و خواری بزید، و نسل امروز را مسئول سرنوشت خود بداند و یا مصمم است که از هستی حقوند و زندگی تاریخمند خویش، که در استقامت در دفاع از حیات مستقل گذرانده است دفاع کند.
یکپارچه برخیزید و بجای رفتن به پای صندوقهای خواری، رای متین خود را به مخالفت با رژیم جنایتکاران اظهار کنید. چنان کنید که جهانیان در برابر شما و اراده زیست در استقلال و آزادی شما، سر تعظیم فرود آورند. پیروزی خود را متحقق کنید.

ابوالحسن بنی صدر
22 خرداد 1400

 

Facebook Comments
نظرات
 1. به هوالحق بنی صدر از تهران
  15 ژوئن, 2021
  پاسخ

  به این مردک کودن که رفته در فرانسه الان بیش از هفتاد سال است که به قول یکی از استادان ما که فرانسه بلد است نمی تواند حتا یک جمله که هیچ یک کلمه فرانسوی حرف بزند بگوئید ای نگون بخت در این هفتاد سالی که با پول خمس و ذکات در فرانسه زندگی کردی کشور آزادیها نبایست یک ذره لائیسیته یاد گرفته باشی. فقط توانستی از بسم الله الرحمن الرحیم به بسمه تعالی و حالا به هوالحق برسی. واقعا خاک بر سر ایران که تو رئیس جمهورش بودی و حالا دست کم خفه شو. اگر این همه جنایت اسلام در این ۱۴۰۰ سال و در این ۴۳ سال نتواند آدمی مثل تو که شانس داشتی بری در کشور همه ی آزادیها را آدمی آزادیخواه کند پس ما باید امیدوار باشیم که خامنه ای حرامزاده که لعنت بر جدش پیامبر تو و جد تو هم بو.ده که بچه باز بوده و جد دیگرتان که علی خونخوار بوده امید داشت! واقعا حیف آن فرانسه که تو درش مردگی میکنی. در ضمن ببینید که اسلام بیشرف پرور در نهایت بیشرفی ست. آن آخوند حرامزاده سرانجام آخوند بودنش را به رخ کشیده. کروبی بیشرف با همدستی خاتمی گفته است که باید رای داد.

 2. منصوره ادیب از اصفهان
  15 ژوئن, 2021
  پاسخ

  بسم الله الرجیم و الشیاطین. حاج سید ابوالحسن این « به هوالحق بنی صدر از تهران » درست نوشته اما خوب جراحی پلاسیتکی کردی. جوون شدی ناقلا. به فیروزه خانومت بگو آگه آدرس خوب جراحی تو ایران آره تو ایران داره به ما هم بده. چون پدربزرگ مادربزرگ من حاج محمد قریشی هم سن و سال شما رو داره میخواهد تجدید فراش کنه. یک دختر شش ساله براش پیدا کردیم اسمش عایشه ست اگر یه عمل زیبائی بکنیمش بدم بره به جد بزرگوارش رای بده خیلی خوب میشه. سلام برسون واقعا حجالت آوره که بعد از هشتاد نود سال تو فرانسه بودن ذره ای آزادیخواهی رو یاد نگرفتی. چون اولین قدم برای یک مسلمان خروج از این نکبت و بیشرفی و ضدیت با بشره که نام نحسش و نکبتش و بیشرفیش اسلام است. به امید نابودی اسلام و تشیع در ایران و تبدیل مساجد به میکده و کاباره و چرا که نه آتشکده. مرگ بر اسلام و نابود بار قرآن و این فر هنگ ناجوانمردی و قتل و تجاوز و ازاله بکارت و …

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما