امروز چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

ساعت ۰۹:۰۹

 
آخرین اخبار

همکاران گرامی بیمارستان لقمان حکیم تهران

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=130288

لینک کوتاه

پس از عرض سلام، میخواستم نگرانی خود را در مورد وضعیت سلامتی اقای محمد نوری زاد را که چندی پیش از زندان برای معالجه به بیمارستان شما فرستاده شده بود را به احضارتان برسانم.
اقای جاوید رحمان کارشناس حقوق بشر سازمان ملل متحد نیزدو روز پیش نگرانی خود را از این مورد در مطبوعات به اطلاع عمومی رسانید.
طبق اخبار رسیده، به اقای نوریزاد در بیمارستان، بدون موافقت و با استفاده از نیروی فیزیکی چندین امپول به ایشان تزریق شد.
طبق گزارش از خانواده ایشان، ماموران انتظامی بیرون اتاق بودند و اشخاصی با لباس شخصی در اتاق حضور داشتند، و جوانی روی سینه ایشان نشسته بود، و دیگری تزریق امپولها را انجام میداد.
این گزارشها به نظر متاسفانه حقیقی می ایند و بر ضد اصول اخلاقی نظام پزشکی میباشند و موجب بد نامی بیمارستان لقمانی که یک مرکز دانشگاهی است خواهد شد.

همکاران عزیز، بیمار از وقتی که به بیمارستان میرسد، تحت کنترل و بهترین درمان پزشکی باید باشد و مسولین امنیتی اجازه هیچگونه دخالتی در درمان مریض نباید داشته باشند. اقای نوریزاد متاسفانه طبق اخبار رسیده در بیمارستان لقمانی مورد بد رفتاری شدید قرار گرفته، امپولهایی به ایشان با اعمال اجبار تزریق شده ، و حتی هیچ گونه اطلاعی به ایشان در این مورد داده نشده است.

همکاران عزیز از شما در خواست میکنیم در این موارد سوگند پزشکی خود را در درجه اول برای هر گونه تصمیم گیری پزشکی قرار دهید و همکاری با ماموران امنیتی را به شدت رد کنید و زیر بار انها نروید و به اتاق پزشکان هر گونه فشار امنیتی را اطلاع دهید.

ممنون از توجه شما،
با احترام فراوان
سیروس میرزایی
پرفسور پزشکی هسته ای در وین
سخنگوی کادر پزشکی مدافعان حقوق بشر

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما