امروز پنج شنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱

ساعت ۱۸:۴۰

 
اجتماعی

نامه جمعی از فضلا و مدرسین حوزه علمیه قم به آیت الله مکارم شیرازی

5 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

نامه جمعی از فضلا و مدرسین حوزه علمیه قم به آیت الله مکارم شیرازی
https://rangin-kaman.net/?p=102695

لینک کوتاه

ابتدا مطلب زیر را مطالعه کنید:

جزئیات رسوایی مالی مکارم شیرازی + فایل صوتی

 

پس از مطرح شدن نام بیت آیت الله مکارم شیرازی در بالا کشیدن «۱۵۰ میلیون دلار» از پول بیت المال این مردم ستم دیده در برنامه صفحه آخر صدای آمریکا، جمعی از فضلا و مدرسین حوزه علمیه قم در نامه ای سرگشاده خطاب به آیت الله مکارم شیرازی از ایشان خواستند که در این مورد پاسخگو باشد. متن نامه جمعی از فضلا و مدرسین حوزه علمیه قم به آیت الله مکارم شیرازی که برای انتشار در اختیار شبکه جهانی «در تی وی» قرار گرفته به شرح زیر است:

 

باسمه تعالی

«وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ»

محضر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

با سلام و تحیت

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، استحضار دارید که ۹ سال پیش وقتی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷ برای اولین بار آقای عباس پالیزدار از چپاول بیت المال توسط برخی روحانیون وابسته به حاکمیت پرده برداشت، چه مسائلی در ارتباط با حوزه و بخصوص بیت جنابعالی مطرح شد، حال پس از گذشت این سالها صحبت از جابه جایی «۱۵۰ میلیون دلار پول بیت المال» در دوران ریاست جمهوری آقای دکتر احمدی نژاد توسط افراد مرتبط به بیت حضرتعالی به میان آمده است.

حضرت آیت الله مکارم، متاسفانه بدتر از موضوع «۱۵۰ میلیون دلار»، صحبت از نوار صوتی است که در آن حضرتعالی در حال تمنا و خواهش کردن از افرادی «برای سرپوش گذاشتن بر روی نقش بیت جنابعالی در جابه جایی مبلغ ذکر شده (۱۵۰ میلیون دلار) از بیت المال»، هستید!

این روزها وضعیت در خیابانهای این مملکت به نحوی شده که برخی از طلاب و علمای عالیقدر لباس روحانیت را هنگام عبور و مرور از تن درآورده اند، نظر مردم نسبت به روحانیت که روزی در قلب آنها جای داشت برگشته است، و از هر کس که به روحانیت هتک حرمتی میکند تجلیل می کنند.

ما جمعی از فضلا و مدرسین حوزه علمیه قم از شما تقاضا داریم قبل از اینکه این فایل صوتی منتشر شود، و باعث برانگیختن خشم عمومی بر علیه روحانیت گردد به شبهات پیش آمده در ارتباط با این فایل و نقش بیت حضرتعالی در جابه جایی مبلغ ۱۵۰ میلیون دلار از بیت المال، پاسخ داده و رفع شبهه فرمایید.

همچنان صحبتهایی از نقش بیت جنابعالی در پرونده سازی علیه حضرت آیت الله العظمی محمد رضا نکونام، مرجع عالیقدر شیعه در رسانه ها منتشر شده است، که امیدواریم در این مورد هم روشنگری فرمایید، چرا که برای همگان جای سوال است که چگونه در نظام جمهوری اسلامی ایران ، مرجع صاحب نام و بلند آوازه ای مانند حضرت آیت الله العظمی نکونام در شرایط وخیم جسمانی در رنج و حبس و شکنجه است، و غارتگران بیت المال در هر کوی و برزن جولان داده و «فریاد وا اسلاما» سر می دهند.

 

نامه جمعی از فضلا و مدرسین حوزه علمیه قم به آیت الله مکارم شیرازی

Facebook Comments
نظرات
 1. آیت الله خامنه از طرف حاج ناصر دکتر آیت الله مکار شیرازی
  20 آگوست, 2017
  پاسخ

  «وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ خصوصا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مفعولون و الواطیون فی بیوتکم و بیتونا، و القرآن لوله شده فی مقغدنا و مفعدکم و رهبرنا و رهبرکم کلهم فاسدون»

  از محضرهرزت اما خامنه ای رهبر دزدان و قاتلان و غارت گران از طرف سیدنا و سیدکم هرزت آیت الله العظمی مکارم شیرازی زرتهو قمسور

  با سلام و تنقیت

  شما صلا چه کاره اید که در مورد فقط ۱۵۰ میلیون دلار این الم شگنه را بر پا کرده اید. پیامبر اکرم در سن پنجاه هفت سالگی به عایشه سه ساله بند کرد و چنان عاشق او شد که اگر هر روز پنج رکعت انگشتش را در ما تحت آن کودک نمی کرد و د ر نمی آورد و نمی لیسید خواب نداشت. تا جایی که آن دختر بچه در شش سالگی آماده تجاوز شد و آن هرزت دخول حاصل کرد. در ضمن ولی امر مومنین و مسلمین جهان حاج سید علی خان خامنه ای ذلتهو مدام از بچگی بعله و بعد ها هم با مردان قول پیگر و خر ذکر بازهم عبله و بعد با حاج محمود احمدی نژاد و بعد تر با حاج سعید طوسی لواط جماعت می کردند و… اگر بنا به ضبط صدا باشد حاج محمد از «آقا در میان» حاج محمد پشت و حاج سعید پیش فیلم دارد و بگم بگم حاج محمد نیز عبارت از این است. در ضمن حاج مجتبی به تنهایی صدوپنجاه میلیارد پوند انگلیس رو بالا کشید هر کدام از فرماندهان پاسداران میلیاردی در حسابها غرب استکباری ریخته اند. بنا بر این شما خودتان هم جمع ازداد یعنی دزدان و مفت خوران و مفت گاها هستیدو پس خفته و دست به یخه کون رهبری صد بخیه.منو از نوار میترسونید. جحنرال اذهای میگکفت اینا هنمش نواره. نوار که پا نداره.
  والسلام من التبرئه
  از بیت مبارک ما هرزت آیت الله خامنه ای از طرف آقای دکتر مهندس حاج آیت الله مکارم شیرازی ذلتهو مدام

 2. نسیم جام قم
  21 آگوست, 2017
  پاسخ

  این مردک دزد زمانی یک مجله ی در قم در می آورد بنام مکتب اسلام. زمان شاه بود. ما هم بچه بودیم گاهی میرفتیم پای صحبت ایشون ایشون هم مقل ولی امر مسلمین به ما بچه ها خیلی علاقه داشتند. یک آقایی اونجا پیش ایشون بود بنام عمویی که با نوجونا خیلی گرم میگرفت به صورت خیلای معنی داری آنها نوازش می کرد سرانجان ایشون لواط کار از آب در آمد اما فکر نکنید که زمان شاه وضع بهتر از زمان سلطان علی خان بود! نه آن موقع هم جریان بعد از هزاز بار کلانتری رفتن خاتمه پیدا کرد و حاج آقا عمویی مدتی رفت به بندرعباس و پدر یکی از نوجوونای مورد تجاوز رفت دنبالش اما حاج ناصر مکارم او رو خبر کرد و اون رفت به عراق و مدتی اونجا بود تا انقلاب شد و بر گشت و پدر آن بچه هم مرده بود و حاج عمویی هم چهار سالا پیش به درک واصل شد. اما دزدیهای مکارم هم دست کم از شصت سال پیش و با بالا کشید املاک یک تاجر که بچه نداشت حاج آقا غفوری که عقیم بود شروع شده، حاج ناصر مکارم آیت الله دزد بچه باز بسیار مفصل است و به پنجاه تا شصت سال پیش برمی گردد و تا به امروز. من امیدوارم هر چه زودتر فایل صوتی را بشنوم.

 3. منم
  21 آگوست, 2017
  پاسخ

  آقای خامنه ای گفته کشش ندین پاره میشه اونوقت خونی میشه همه میبینن

 4. 18 دسامبر, 2017
  پاسخ

  […] نا جمعی از فضلا و مدرسین حوزه علمیه قم به آیت الله مکارم… […]

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما