آیا خزان عربی به ایران خواهد رسید و در “جزیره آرامش” طوفان بپا خواهد شد؟

محسن رضائی پاسدار تروریست پرونده ” آمیا” در آرژانتین بدام اینترپل افتاد

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

آیا خزان عربی به ایران خواهد رسید و در “جزیره آرامش” طوفان بپا خواهد شد؟

امین بیات

محسن رضائی  مشاور اقتصادی  ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور سید علی و قاتل زندانیان  سیاسی درسال شصت و هفت، که در مراسم تحلیف رئیس جمهور نیکاراگوئه از طرف دولت ایران شرکت کرده بود بدام اینترپل افتاد.

سید علی خامنه ای و ابراهیم  رئیسی این دو جنایتکار بدلیل مشکات امنیتی  و سیاسی  و اقتصادی  عمدامحسن رضائی را به نیکاراگوئه فرستادند تابا دستگیری وی خیالشان ازبابت زیاده خواهیهایش راحت شوند.

سید علی  و رئیسی جنایتکار بازیگران تاتر نظام تروریستی و آدم کش ، بجان مودیان قدرت و ثروت خودیها افتاده اند، هدف رئیسی که چنین ماموریتی به محسن رضائی داده  فقط تصمیم او  نیست بلکه برنامه تدوین شده بیت علی خامنه ای میباشد، بلکه اجزاء و سازوکارهای لازم در بیت خامنه ای تنظیم وبا دقت بطور مخفی طراحی شده و به اجراء گذاشته شده است که رضائی از این توطئه بی خبر بوده تنها بدلیل کودنی و بی عقلی و خودخواهی او بوده است.

سیدعلی و رئیسی قاتل بالاخره تا  بحال موفق شده اند تعدادی از خودیهایشان را  مانند رفسنجانی  و قاسم سلیمانی را بکشند و بخشی از  سران سپاه  پاسداران را در یمن و سوریه  به کشتن بدهند و این دام برای رهبران دیگر سپاه پاسداران  را  گسترده اند و  یکی پس از دیگری این جانیان و  مدعیان قدرت و چپاول ثروت مردم را بعناوین مختلف ازجلوی قدرت مطلقه فاشیستی و استبدادی و ضد ایرانی برداشته تا یکه تازمیدان جنایت  باشند و حالا قرعه نابود شدن محسن رضائی این تروریست آدم کش رسیده، است.

در تاریخ  بیست و هشت تیر ماه یکهزار و سیصد و هفتاد  و سه بدستور دولت  وقت  ایران  مرکز یهودیان بنامانجمن  همکاری آرژانتین  و  اسرائیل  در بوینوس آیرس  بوسیله یک کامیون  مواد منفجره حمله شد و هشتاد و شش نفر کشته و سیصد نفر مجروح بجای، گذاشت.

دادگاه عالی آرژانتین براساس شواهدی که ارائه کرد برای هشت نفر از سران  رژم جمهوری  اسلامی حکم جلب صادر نمود که  عبارت  بودند از _هشمی رفسنجانی رئیس جمهور _علی  اکبر  فلاحیان  وزیر اطلاعات _علی اکبر ولایتی وزیر امور خارجه _ محسن رضائی فرمانده سپاه  پاسداران_  هادی سلیمانپور سفیر ایران  در آرژانتین _محسن ربانی کارمند سفارت  _ احمد  وحیدی   فرمانده نیروی قدس سپاه _احمد رضا اصغری کارمند سفارت و یکنفر تروریست لبنانی بنام عماد مقنیه.

برای تحت تعقیب قرار دادن این تروریستها ی متهم به انفجار موسوم بهآمیامرکز  یهودیان در آرژانتین  دادگاه عالی با 118 رای موافق 14 مخالف و 26 ممتنع تصویب شده است.

البته یکبار دیگر نیز سفارت اسرائیل در آرژانتین مورد حمله تروریستی قرار گرفت که توسط دولت وقت ایران و گروهی از حزب الله لبنان تدارک دیده شده، بود.

دانیل اورتگاباتقلب گسترده درانتخابات برای چهارمین باربه عنوان رئیس جمهور نیکاراگوئه سوگند دروغین یادکرد و این درحالیست که تحریمهای آمریکا و اروپا هنوز بر جاست و دولت ایران بعنوان همدردی کمک و باج به اورتگا ، میپردازد.

دولت آرژانتین با حضور تروریستی بنام محسن رضائی درمراسم تحلیف دانیل اورتگا را محکوم کرد و حضور رضائی را توهین به سیستم قضائی آرژانتین  و قربانیان حمله تروریستی ارزیابی کرده است.

برای من سئوال است که چرا کشورهائی که نام سوسیالیسم را یدک میکشند همکار و مدافع  رژیم فاشیستی تروریستی و ضد ایرانی جمهوری اسلامی هستند، مانند کوبا،نیکاراگوئه،روسیه ،چین وو این در حالیست که در سراسر ایران جنبشهای مختلف از اقشار مختلف طبقاتی از جمله معلمان ،کارگران، مال باخته گان، زنان، دانشجویان ،متحد در خیابان مصمم به بر چیدن  نظام  تروریستی اسلامی هستند و چشم این کشور ها بخاطر منافع اقتصادی بسته است و از جنایت و زندان و آدم کشی حمایت میکنند، و از طرف دیگر کشورهای سرمایه داری  در حال مماشات با نظام تروریستی میباشند، و مردمان ایران باید آگاهانه در درون کشور خواستهای خود را  که در چارچوب این نظام عملی نیست ، با گذر از آن  طعم آزادی  را  بچشند  و  از آن حفاظت کرده، و  بدام  عوامل داخلی سرمایه نیفتند .

15.01.2022

 

Amin.bayat@googlemail.com

https://Facebook.com/amin.bayat.9

https://ragin-kaman.net

مطالب مرتبط با این موضوع :

نشست عمومی بحث آزاد جمعه ها با همسازی ملی جمهوریخواهان ایران موضوع: برای ایران: سیستم عدم تمرکز یا فدرالیسم؟ کدام یک مناسب تر است؟‎‎

 نشست عمومی بحث آزاد جمعه ها اندیشکده آگاهی و شناخت حزب جمهوریخواه سوسیال دموکرات و لائیک ایران – همسازی ملی از ایرانیان دعوت می کنند

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.