مقالات

فریاد از این بیداد، دکتر محمد علی مهر آسا

11 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=263

لینک کوتاه

حکومت اسلامی ایران، همانند گذشتۀ ننگینش دو باره پنج جوان کرد را در سحرگاه یک شنبه بیستم اردبیهشت ماه بی گناه و تنها به علت نوع بینش و طرز اندیشه شان اعدام کرد.

چه آسان است جان آدمی را ستاندن در شریعت اسلام؛ و چه بی ارزش است «تن شریف» آدمی در بارگاه خداشناسان! چه بی منزلت است شأن و مقام و وجود بنی آدم در بارگاه «الله»ی که خالق آدمیانش می نامند!!

پس شما کجائید ای حامیان حقوق بشر؟ کجائید ای عدالتخواهان جهان؟ به چه مشغولید ای نازک دلانی که برای پوشیدن پالتو پوست حیوانات روی ترش می کنید و حتا برچهرۀ زنان پوشنده تیغ می کشید؟

ای خفتگان در آسایش سرزمینهای بهره ور از نعمت آزادی و عدالت! خبردارید متولیان آئین مقدس اسلام و مذهب حقّۀ تشیع، پنج جوان را در یک لحظه از هستی محروم کردند … آخر هنوز چند صباح از روزی که به نام معلم مسما شده بود، نگذشته بود که این جنایت اتفاق افتاد. اما هدیه به معلمان را بنگرید.

آیا هدیه ای از این پرارجتر و فاخرتر می توان به معلمان کشور وبه آموزگاران جهان تقدیم کرد که پنج جوان و معلم  را به جرم دگراندیشی کشت؟…

من که در سیلاب اشک قلم می زنم، من که بغضی به عظمت کوه های کردستان گلویم را می فشارد، من که نمی دانم به کی و چه کس و کسانی باید تعزیّت بگویم، من که خود زمانی معلم بوده و خدمات و زحمات فرزاد و فرزادها را می شناسم، باور نمی کنم هنوز پس از گذشت بیش از سی و یک سال از فتنه ی شریعت اسلام، جان آدمیزاد از مزد گورکن بی بها تر باشد.

و نمی دانم به چه ملجاء و مأوائی تظلم خواهی کنم و فریادم را بر سر کدام دستگاه و مقام بین المللی برکشم.

ای فرمانروایان و ای سران نامدار کشورهای متمدن! شما که برای نجات جان یک گربه و سگ که در تنوره و راه آبی گیر کرده باشد، ده ها نفر را با ماشین و وسائل نجات مهیا کرده و به محل می فرستید، چرا در برابر اینگونه کشتار در کشورهای جهان سوم خفقان گرفته اید؟

دنیای غریبی است! و تنها پول است و ثروت که محترم است و باید مواظبش بود که تلف نشود… جان آدمی زاد چه بها دارد؟! آری در دین بی دین اسلام، بهای جان آدمی چیزی بیش از ادای یک صلوات برای پیامبر اعراب نمی ارزد!.

آه! چه کسی به مادر فرزاد خبر برده است که فرزندش را حلق آویز کردند؟ وای که این بیدادها را چگونه باید باز گفت و به تاریخ سپرد؟

بس کنید از فرضیّه بافی ها و خلق تئوریهای سد من یک قاز برای کشف دنیائی بهتر…! بیداد بالاتر از این حرفهاست. اگر نیروئی دارید، اگر در خود توانی احساس می کنید، اگر دلسوز آدمیان هستید، جلو آدم کشیهای به اصطلاح قانونی ی جنایتکاران حاکم بر کشورها را بگیرید.

من مردن از گرسنگی را بر اعدام بی گناهان توسط جباران و نایبان الله ترجیح می دهم.

هلا! به ما بگوئید این سازمان ملل متحد و ادارات طاق و جفتش برای چیست؟ این ساختمان سر به فلک کشیده در نیویورک با آن  همه دم و دستگاه، وقتی نمی تواند مانع اعدام بی گناهان توسط  جلادان حاکم شود، گورش را گم کند و گو سر و خشت.

ای آدمها! ای حامیان حقوق بشر! ای مبارزان راه آزادی! ای خداوندان زر و سیم! ای  حاکمان دموکرات و آزادمنش! ای سیاستمداران و ساسیت بازان مقبول جهان، مصیبت از زندان و شکنجه گذشته است.

من می توانم از زندان و بندش چشم برهم نهم و بگویم زندان ارزانی جلادان باد؛ اما زمانی که تنها به خاطر دگراندیشی، پنج- پنج می کشند!

واکنش بسیار شدید تر باید باشد. مصیبت بزرگتر از آن است که با مماشات و مسامحه با آن برخورد کرد. چرا نعره بر نمی آوریم و برنمی آورید؛ و تف به چهرۀ این خداوندان ستم و جور نمی اندازید؟! حتا اگر به گونه ی سمبلیک باشد.

ای روشنفکران! ای روشن بینان! ای اهل قلم! دستکم نفرتتان را به چنین آئین و خدای «ارحم الراحمین» ی که گم و گوراست، نشان دهید! آخر جرم اینان محاربه با خداست. یعنی در سر کلاس درس، با خدا جنگیده اند. می بینید که در این جنایات، پای دفاع از «الله» درمیان است.

من تمام نفرینم در مورد این بیدادهای دستگاه قصابی را با شدیدترین فورم و با بالاترین صدا برروی حاکمان دینی می ریزم و آن را محکوم می کنم؛ زیرا اجرای این جنایات را به فرمان  نمایندۀ الله حضرت رهبر خامنه ای می دانم.

این جنایت بی ذره ای تردید، به دستور حضرت رهبررا انجام گرفته و فرمان آخر برای کشتن را رهبر صادر کرده است. پس ننگ بر جلاد خامنه ای و آئین آدمکشش!!

فریاد از این بیداد، دکتر محمد علی مهر آسا

Facebook Comments
نظرات
 1. روزنامه نگار از تهران
  29 ژوئن, 2017
  پاسخ

  http://news.gooya.com/2017/06/post-5044.php
  با سلام مسیح علی نژاد را رسما تروریزه کردند. افشاء کنیم. هممیهنان خارج نشین این فتوای ترو ر را با فتوای ترور سلمان رشدی پیوند بزنید. آخر شما چندین ملیون درخارج چه می کنید. فقط همین دلتان خوش است که در خارج هستید!!!
  مرگ بر حکومت اسلامی مرگ بر اسلام. مرگ بر تشیع و مرگ بر تسنن. اگر خدایی هست مرگ بر آن پیامبر بچه باز و علی قاتل خدا لعنتشان کند. مرگ بر قرآن. مرگ بر روحانیت شیعه.

 2. رفعتی نام واقعی از تهران
  30 ژوئن, 2017
  پاسخ

  من رفتم و دیدم. واقعا شرماور است. البته برای آخوند بیشرف هیچ چیزی شرمآور نیست و حتا تعجبی هم در این بیشرمی نیست. اما برای یک عده آدم مدعی دموکراسی که گاهی در خلوت پیراهن می درند که بله ما آزادیخواهیم و در برلین و پاریس و لندن بطری شرابشان را باز می کنند و آنگاه همه چیز را فراموش می کنند بله برای آنها باید شرمآور باشد که این چنین در برسمیت شناختن ترور فریدون فرخزار و فتوای ترور سلمان رشدی و فتوای ترور مسیح علی نژاد این چنین سکوت کرده اند. این طور که معلوم می شود همه مدعیان پوچ دمکراسی هستند. واقعا که از پلشتی کار روحانیون زشتتر همین انفعال اپوزیسیون است. حالا آنها که حل و احوال رفتن گشتن ندارند بخوانند این مطلب را که آماده ی خواندن است. آمیدوارم خوانندگان محترام دوام بیاوند و این چند خط را بخوانند. چرا که تنبلی خواندن و نوشتن در مملکت ما و نزد مردممان بیداد می کند. آیکاش من هم می توانستم یک ویزا بگیرم به سیل آسودگان بیمار آنسوی آبها و مرزها و کوهها بپیوندم .
  رفعتی نام واقعی از تهران
  Thursday, Jun 29, 2017
  صفحه نخست » تهدید به ترور مسیح علی‌نژاد: مانند فرخزاد ساکتت می‌کنیم + تصویر
  57+
  رای دهید
  158-

  Masih_Alinejad.jpgخبرگزاری ایرانشهر – رضا یثربی از کارکنان دایره قضات و اجرائیات دادسرای جرایم رایانه‌ای در ایران طی یک کامنت در ذیل پستی در اینستاگرام مسیح علی‌نژاد، او را تهدید به ترور کرده است. آقای یثربی معمم است و پیشتر تصاویری از حضور او در گروه مشاوران مذهبی پلیس فتا نیز منتشر شده بود.

  اگرچه توهین و حتی افترا به مسیح علی‌نژاد در چهارچوب فعالیت‌های وی سابقه طولانی بین دست‌اندرکاران داخل رژیم ایران دارد و حتی منجر به شکایت بی سرانجام او از تلویزیون دولتی ایران شد، اما این برای نخستین‌بار است که یک مقام رسمی شاغل در قوه قضاییه رژیم اسلامی علنا این چهره فعال رسانه‌ای ایرانی را به ترور تهدید کرده است.

  رضا یثربی که از مصادیق افسران جنگ نرم در گفته‌های علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی تلقی می‌شود در کامنت جنجالی خود که نمونه تمکین از فرمان آتش به اختیار است، ضمن انتقاد از تلاش‌های خانم علی‌نژاد در رابطه با چهارشنبه‌های سفید می‌نویسد: «آیا فکر کرده‌اید پیدا کردن شما در انگلستان سخت است؟ آیا فکر می کنید حذف کردن شما از کره زمین برای ما مشکل است؟ شما دارید با طرح چهارشنبه‌های سفید همه زحمت ما را به خاک سیاه می نشانید. شما نباید از داشتن رسانه استفاده بر علیه اسلام بکنی، دقت کن کاری که با فرخزاد کردیم روزی با تو نکنیم.»

  2011u90.jpg

  با اینکه خانم علی نژاد در انگلستان ساکن نیست اما نوع تهدید بیان شده می‌تواند نشانگر پیام پنهانی برای دست اندرکاران فضای رسانه‌های فارسی زبان خصوصا در اروپا باشد.

  مصطفی عزیزی فعال سیاسی ایرانی‌کانادایی که برای نخستین بار هویت تهدید کننده را در فضای مجازی افشا کرد در واکنش به این کامنت می‌گوید: «این که آنها شخصی را تهدید به قتل می‌کنند و آشکارا از تروریسم دولتی حمایت می‌کنند البته چیز تازه‌یی نیست اما نکته جالب این‌جاست که «چهارشنبه‌های سفید» را حکومت جدی گرفته است. اما هنوز بسیاری از اپوزیسیون خود درگیر تنها به دلیل دشمنی با مسیح علی‌نژاد پشت کمپین نمی‌روند بعضی‌ها با فرار به جلو و گفتن این که باید به زنان گفت روسری سر نکنند بعد ایشان می‌گوید رنگ روسری را عوض کنید! یا فرار به عقب و این که نباید زنان را به خطرانداخت و نباید دولت روحانی را تضعیف کرد و جامعه را به آشوب کشید اصلا حجاب موضوع مهمی نیست… این کمپین را نفی می‌کنند.»

  آقای عزیزی در تذکری هوشمندانه ادامه می‌دهد: «فراموش نکنیم فریدون فرخزادها را هم اول منزوی کردند و بعد به قتل رساندند. مسیح علی‌نژاد را تنها نگذاریم که در صداوسیما تلاش به ترور شخصیتی‌اش می‌کنند و حالا هم رسما تهدید به قتل شده است.»

 3. رفعتی نام واقعی از تهران
  30 ژوئن, 2017
  پاسخ

  در ضمن آقای یثربی شما واقعا خیلی حرامزاده و جاکش تشریف دارید. حتما شما هم از لواطیون بیت رهبری هستید. جاکش آقا اگر شما ایقدر مسلمان هستید چرا لواطهای جماعتی رهبریتان را کفایت می کنید. مردک حرامزاده حالا اگر جرآت داری بدون اسلحه از خانه ات بیا بیرون. همان جان پاره گیت را با دیلم بخیه خواهم زد. تف بر بی غیرتی ما مردم که تو لنتی و لوطی و الواطچی برای ما نوحه تقوا می خوانی. ای ایر به عور خودت و زنت و پسرت و دخترت. ای ایر به قبر پیغمبرت و امامت و قرآنت. ای من اه کنم بر اوراق قرآنت و مفاتیحت و نج البلاغه ت. ای ایر به عور پیغمبرت و زن و بچه اش. و خواننده بداند که من ایر و عور را خودم ساختم و شما میتوانید هر چجه خواستید معنی کنید.

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما