امروز پنج شنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱

ساعت ۱۷:۲۰

 
اجتماعی

دستگیری ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در ایران

5 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

دستگیری ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در ایران
https://rangin-kaman.net/?p=101588

لینک کوتاه

روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از دستگیری ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در آستانه تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از دستگیری ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در آستانه تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«تحت عنایات حضرت ولیعصر(عج) و همزمان با دهه مبارک کرامت و در آستانه ی  تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران، سربازان گمنان امام زمان (عج) موفق شدند، یک گروه تروریستی وابسته به داعش که قصد انجام اقدامات تروریستی در استان های عمقی و شهرهای مذهبی کشور را داشت؛ طی سلسله عملیات ترکیبی اطلاعاتی شناسایی و قبل از هرگونه اقدام به همراه سلاح و مهمات بازداشت نمایند.

بحمداله در این عملیات که در تبادل اطلاعاتی با یکی از سرویس های منطقه اجرایی گردید؛ از این گروهک تروریستی، تعدادی سلاح جنگی کشف و ضبط گردید.

تروریست ها تلاش داشتند اقلام فوق را با اختفا در لوازم خانگی به کشور منتقل نمایند. در این خصوص ۱۰ نفر در مرکز هدایتی این گروه در آنسوی مرزها و ۱۷ نفر نیز در داخل کشور بازداشت شدند.

شایان ذکر است مقرر بوده ۵ نفر از دستگیر شدگان عملیات داخل کشور را انجام داده و بقیه به عنوان عناصر تدارکاتی و پشتیبانی کننده گروه ایفای نقش نمایند.»

دستگیری ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در ایران

داعش در تهران

جدید ترین ویدیو های داعش

داعش در شهر های مذهبی ایران

Facebook Comments
نظرات
  1. رجبپور
    8 آگوست, 2017
    پاسخ

    عجیب است شما هم به این بیداری اسلامی رهبری می گویید گروهک!!!

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما