امروز پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

ساعت ۰۵:۰۹

 
آخرین اخبار

دادستان کل ایران مرگ دو بازداشتی در زندان اوین و اراک را تائید کرد

2 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

دادستان کل ایران مرگ دو بازداشتی در زندان اوین و اراک را تائید کرد
https://rangin-kaman.net/?p=115935

لینک کوتاه

محمد جواد منتظری دادستان کل کشور در واکنش به خودکشی بازداشت شدگان اعتراضات اخیر در زندان با اشاره به سینا قنبری که اعلام شد در زندان اوین خودکشی کرده است، گفت: “این فرد معتاد بوده و خودکشی کرده است و فیلم آن هم موجود است و در عین حال در حال ادامه تحقیق هستیم”

آقای منتظری همچنین با اشاره به خودکشی محمود حیدری در زندان اراک گفت: “فرد اراکی در زندان نیروی انتظامی بوده است. پزشکی قانونی در حال تحقیقات است و بنا بر گزارشات او هم خودکشی کرده است.” دادستان کل کشور همچنین خبر خودکشی محسن عادلی در زندان دزفول را تکذیب کرد و آن را جعلی دانست.

پیشتر بستگان آقای عادلی گفته بودند که در اعتراضات این جوان مورد اصابت گلوله قرار گرفته و بازداشت می‌شود. دو روز پس از بازداشت با خانواده تماس گرفته شده و خبر خودکشی او داده می‌شود. در همین حال پدر آقای عادلی گفته پسرش هیچ ارتباطی با اعتراضات نداشته و وقتی برادرش توسط دو فرد نقاب پوش مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد، او برای پیگیری به خیابان می‌رود که به او تیراندازی ‌می‌شود و مقامات قضایی پیگیر پرونده محسن عادلی هستند.

در ادامه آقای منتظری منتظری، دادستان کل کشور با اشاره بازداشتی‌های حوادث اخیر گفت: “کسانی که نقش مهمی در تخریب نداشتند آزاد شدند و تعداد اندکی از آنها باقی مانده‌اند و فرقی بین دانشجو و غیر دانشجو نیست؛ ملاک بازداشت‌شدگان، عمل آنهاست.”

دادستان کل ایران مرگ دو بازداشتی در زندان اوین و اراک را تائید کرد

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما