امروز شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

ساعت ۰۲:۰۵

 
گزارشات تصویری

ترس مردم از رژیم فرو می ریزد

2 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=111326

لینک کوتاه

مردم ایران در هفته های اخیر(آبان ۱۳۹۶) به گونه ای روزافزون، نهادها و سرکردگان اصلی رژیم جمهوری اسلامی را، از سپاه پاسداران و بسیج و حسن روحانی و مافیای لاریجانی ها گرفته تا سردسته ی تبهکاران حاکم، شخص علی خامنه ای، هدف اعتراضات آشکار و شعارهای کوبنده ی خود قرار داده اند.
بازتاب این جسارت گسترده ی مردم در برابر رژیم، به ویژه در میان مالباختگان بنگاه های اعتباری، زلزله زدگان غرب کشور و کارگرانی که دستمزدشان پرداخت نمی شود، آشکار است.
این گردهمایی ها و آشکارگویی های دلیرانه، اقتدار رژیم جنایتکار حاکم را فروکاسته، در برابر، دلیری مردم را در برابر ستم رژیم می افزایند.
باشد، تا با گسترش اعتراضات و دادخواهی های لایه های گوناگون ملت و تیزوتندتر شدن شعارها و خواسته های مردم، بزودی فریاد شعارهایی همانند: “مرگ بر خامنه ای”، “حکومت آخوندی، نمی خوایم” و ” مرگ بر این غارتگران جانی، خامنه ای روحانی لاریجانی”، در سراسر میهن طنین افکند و جنبش همگانی ایرانیان در برابر رژیم اهریمنی جمهوری اسلامی را استوار سازد.

ترس مردم از رژیم فرو می ریزد

Facebook Comments
نظرات
  1. سکینه
    23 سپتامبر, 2017
    پاسخ

    فکرمیکنم بهتر است در اینگونه مطالب نام شخص مورد هدف را زیر عکش در همان صفحه نخست قرار بدهید چون بیشتر مردم به خواندن تیتر ها بیشتر میپردازند تا اصل مقاله و من همه جور اسم در کنار عکس این موجود دیدم غیر از اسمش.

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما