امروز چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱

ساعت ۰۵:۳۱

 
گوناگون و غیره

تجاوز جهان نژادیان مدیر پالایشگاه آبادان به یک دختر + ویدیو

2 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

تجاوز جهان نژادیان مدیر پالایشگاه آبادان
https://rangin-kaman.net/?p=128377

لینک کوتاه

تجاوز احمد جهان نژادیان (مدیر پالایشگاه آبادان) و نگهبان مامور حراست پالایشگاه به یک دختر در آبادان

امروز یک ویدیو وحشتناک از داخل ایران بیرون اومد که طبق معمول دور و برش پر از شایعست و مقصره همه اینها یک زنه… یکی از نزدیک ترین آشناهای این خانوم با من تماس گرفت و موضوع رو از دید خود ایشون بیان کرد.

این خانوم کارمند شرکت نفت هستند که توسط یکی از مقام های درجه بالای شرکت نفت آبادان بنام احمد جهان نژادیان در حین یک دوستی ساده به زور مورد تجاوز قرار گرفته است. بعد از اینکه به کرات توسط این آقا برای رابطه جنسی مجدد و سکوت در این باره مورد تهدید قرار گرفته و در اثر فشارهای روحی طولانی مدت در بیمارستان بستری شده است.

این خانوم بعد از اینکه هیچ راه فراری نمیبیند به در خونه آقای جهان نژادیان میرود تا با همسر ایشان صحبت کند تا شاید بتواند از این راه از شر آزار جنسی و ‌فشار های روانی این آقا در امان بماند.

این خانوم نه حامله بوده، نه اسید داشته و نه چاقو … تنها در کیفش یک شوکر برای دفاع از خودش داشته‌ و در مدرک دادگاه هم همینطور ثبت شده است. اما وقتی موضوع را با همسر این آقا مطرح میکند توسط کل خانواده مورد حمله شدید قرار میگیرد و زن این آقا چاقوی میوه خوری را به پاش فرو میکند و پسرش هم بینی این خانوم را میشکند….

در دادگاه به جای حمایت از این خانوم و دادن امید و جلب اعتمادشان، خواستن که چون این آقا «کله گنده و پولدار» هست و قدرت زیادی دارد ازش شکایت نکند و موضوع تجاوز رو مطرح نکند چون رابطه نامشروع بوده و برای خود ایشون بد تمام خواهد شد.

الان تنها کسی که بازداشت شده است نگهبانیست که آن وسط دست به سینه این خانوم زده است.

اکنون هشتگ #جهان_نژادیان در توییتر فارسی ترند شده…

سایت خبر فوری برای این دختر آبادان آسیب دیده که قربانی تجاوز است از عنوان دختر اسید پاش استفاده کرده است!

آقای مهدی کاظمی نیروی حراست پالایشگاه نفت آبادان، می خواستی چی را ثابت کنی که پایت را گذاشتی رو قفسه‌ی سینه‌ی یک خانم حامله‌ی کتک خورده که سه نفر محکم از مو و دست و شکم نگهش داشته بودند و هنوز هم میزدنش و بعد هم دستمالیش کردی؟

تجاوز مهدی کاضمی مامور پالایشگاه نفت آبادان به یک دختر

تجاوز جهان نژادیان مدیر پالایشگاه آبادان به یک دختر + ویدیو

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما