بیانیه همسازی ملی

بیانیه (۳) : انقلاب شکست خورده

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=129363

لینک کوتاه

بیانیه همسازی ملی جمهوری‌خواهان سوسیال دموکرات و لائیک ایران (۳) هفتم فوریه ۲۰۲۱

هم میهنان گرامی

چهل و دومین سالگرد انقلاب شکست خورده ایران فرا رسید. انقلابی که می توانست دستاوردهای بزرگی برای پیشرفت کشور و ملت ایران فراهم آورد اما با دخالت دینداران در سیاست و اداره کشور با شکست روبرو شد.

این انقلاب به جای برآورده ساختن قول‌هایی که خمینی داده بود وارونه عمل کرد و شوربختانه خرابکاری های جبران ناپذیری در سرزمین ما به جای گذاشت. نه تنها آب و برق مجانی و مسکن برای ستمدیدگان اقتصادی میسر نگشت، از آزادی اندیشه و بیان هم خبری نشد، بدتر آن که آزادیهای سیاسی و اجتماعی محدود و حجاب اجباری نیز به زنان ایران تحمیل شد.

امروز می بینیم که جامعه ما به خفقان حداکثری، فساد اقتصادی، بیکاری هنگفت بالای سی درصدی، به اعدام، شکنجه، خرابکاری ها و ترورهای فرا کشوری دچار شده است.

جنایتکاران جمهوری اسلامی با پاسپورت دیپلماتیک با شواهد معتبر به بمب گذاری و آدم کشی در اروپا و دیگر کشورهای جهان محکوم می شوند. جمهوری اسلامی گروگانگیر، برای آزادی این
جنایتکاران از قید عدالت و مجازات، هموطنان ما مانند دکتر احمدرضا جلالی و دهها نفر دیگر را به گروگان می‌گیرد، به زندان می اندازد و محکوم به اعدام می کند.

حکومت جمهوری اسلامی حاکمیتی بی مسئولیت و نامشروع است که شهروندانش برای تأمین معیشت و تحصیل فرزندان خود مجبور به فروش اعضای بدن خود می شوند، در حالی که فرزندان سران رژیم، تروریست ها و اشغالگران سفارت امریکا، که موجب بی اعتباری حکومت جمهوری اسلامی در جهان شد، در کشورهای غربی به عیاشی و عیش و نوش می پردازند.

هم میهنان گرامی، ویروس کرونا در دنیا کشتار و بیداد می‌کند، در کشورهای جهان و همینطور در برخی از کشورهای منطقه ی خاورمیانه دولت ها برای شهروندان و باشندگان خود با شتاب هرچه تمامتر واکسن کرونا تهیه می کنند اما جمهوری اسلامی از کاروان مبارزه با کرونا عقب مانده است و جان هم میهنان ما را فدای مماشات و محاسبات سیاسی خود می کند.

علی خامنه‌ای که هیچگونه صلاحیتی در زمینه‌های علمی ندارد از ورود واکسن های تأیید شده سازمان جهانی بهداشت جلوگیری کرده و در صدد است واکسن های تولید کوبا را در بدن هم میهنان ما آزمایش کند.

امروز علاوه بر تلفات عمدی زیادی که ملت ایران متحمل شده‌اند سران جمهوری اسلامی با وقت‌گذرانی و زد و بند قصد سوء استفاده های مالی از این وضعیت را دارند که حاصل آن می تواند صدمات بیشتری به سلامت مردمان کشور ما وارد آورد.

سالگرد انقلاب شکست خورده برای مردمان میهن ما، شایسته تبریک گفتن نیست. امید آنکه ملت ایران هرچه زودتر از حکومت نکبت بار جمهوری اسلامی رهایی پیدا کند و بساط این آدم کشی ها و سوء استفاده ها کاملا برچیده شود و یک حاکمیت مستقل، آزاد، دموکرات، لائیک فارغ از فقر و فساد و بیکاری با اراده و رأی مردمان کشورمان جایگزین آن شود تا فرزندان مابتوانند در ایرانی آزاد زندگی سر بلندی داشته باشند.

پاینده ایران

برچیدن فقر، استبداد، حاکمیت دینی و برقراری حاکمیت ملت هدف ماست

همسازی ملی جمهوری خواهان سوسیال دموکرات و لائیک ایران

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما