«به نام سعادت ملت ایران»

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

مردم شریف و بزرگوار ایران ؛
به اگاهی می رسانم در طی یکماه گذشته اینجانب عیسا خان حاتمی _ روزنامه نگار و هموند شورای مرکزی جبهه ملی ایران و دبیر اجرایی همبستگی برای دمکراسی و حقوق بشر در ایران _ چندین بار از سوی اطلاعات سپاه پاسداران احضار گشته و آخرین مورد نیز طی تماس تهدید آمیز برای چهارمین بار جهت حضور در روز سه شنبه دوم آذرماه به اطلاعات سپاه واقع در عشرت آباد تهران احضار گشته ام .
با آنکه اینگونه احضار شهروندان از سوی مراجع امنیتی و انتظامی نه تنها خلاف ابتدایی ترین حقوق شهروندی انسانها است!! ناقض قوانین جاری حکومت جمهوری اسلامی نیز می باشد.
ولی از آنجا که اینجانب به عنوان یک کنشگر سیاسی لائیک و دمکراسی خواه هیچگونه کنش و فعالیتی برخلاف منافع ملی ایران مرتکب نشده ام ، باکی از اینگونه احضارها ندارم و به جهت جلوگیری از هرگونه شائبه و بهانه ای امروز سه شنبه دوم آذرماه در ساعت 9 صبح ، با سلامت و تندرستی کامل ، به محل اطلاعات سپاه پاسداران در عشرت آباد تهران مراجعه و اعلام می نمایم :
«« همچنان محکم و استوار بر عهدی که در جهت منافع ملی ایران و برقراری حکومتی آزاد و دمکراتیک با هموطنانم بسته ام ایستاده ام و اینگونه اقدامات از سوی مراجع امنیتی حکومت ولایت فقیه کوچکترین تاثیری بر اراده من و همفکران و همراهانم ندارد.»»

پاینده ایران
عیسا خان حاتمی
دوم آذرماه هزار و چهارصد خورشیدی

مطالب مرتبط با این موضوع :

یک پاسخ

  1. عیسا خان جانت سلامت و قامتت استوار باد. این حکومت نه تنها ضد ایران و ایرانی که ضد بشر و ضد زندگی ست. با همه ی خساراتش چه خوب شد که سرکار بیاید و اسلام جنایتکار را لخت و عریان نشانمان دهد. این روزها در سوئد دادگاه حمید نوری ست با نام مستعار عباس نوری. یک اصل در اسلام هست و آن جنایتکاریش است. سازمان مجاهدین خلق که فصل الله المجاهدین و…سر لوحه پرچم خونآلوده اش است بنیان گذار تروریسم و تروریستها در ایران است. این گروه و گروه فدپائیان خلق که هنوز پس از ۷۰ سال سیاهکل را جشن میگیرند نه تنها در تمامی خشونتها دست داشتند و با همدستی عریان ایران را دادند بدست آیت الله ها و مداحان و طلاب، بلکه از آنجا که از یک سو آبشخورشان علی قصابٍ پیامبرٍ بچه باز و از دیگر سو. استالین و لنین بودند پایه گذار جنایتکاری در ایران هستند. سازمان مجاهدین یک سازمان جنایتکار است که فرزندان ایرانزمین را اینچنین به کشتن داد. یعنی خمینی را خود این ترورذیستها سرکار آوردند و سپش خودشان هم قربانی آن شدند. در خانواده ی ما جوانانی را در زندان اوین کشتند که اینان شانزده، هفده و نوزده ساله بودند. مادر و مادر بزرگ یکی از آن نوجوانان هر چه کرد که نام فرزندش جزو مجاهدین ثبت نشود نتوانست و سرانجام درگذشت. البته ما به خاطر این مسئله خانواده گی با خانواتده های دیگر هم در تماس بودیم و هنوز هم هستیم. یادمان باشد که سازمکان مخوف مجاهدین که پایه گذار آمریکائی کشی در ایران است در زمان جنگ آدرس خانه و کاشانه ی نه تنها ما بلکه آدرس خواهر و مادر خودشان را هم به صدام حسین دادند تا ما را و آنها را بمب باران کند و سر پل دختر به دهها دانش آموز دبیرستانی ایرانی تجاوز کنند و البته حالا رفته اند به آلت تناسلی مایک پامپئو و ترامپ با دست بست نشسته اند. خمینی خونخوار را همینها به علاوه سنجابی ها و بازرگانها و بنی صدر ها و بی رودربایستنی جبهه ملی ها سرکار آوردند و البته خمینی و روحانیت و مداحان و طلاب ضد بشر هم پنبه همشان را زدند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.