بخش نامه سکسی و فاشیستی آموزش و پرورش روحانی

بخشنامه جنسیتی و فاشیستی آموزش و پرورش روحانی

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

بخش نامه سکسی و فاشیستی آموزش و پرورش روحانی

وزارت آموزش و پرورش ایران، مجموعه ضوابطی را برای داوطلبان شغل معلمی در نظر گرفته که مطابق آن، معلمانی که وارد آموزش و پرورش می‌شوند نباید “بیماری‌های” مشخصی را داشته باشند.

“ناباروری” و “موهای زاید صورت” زنان، میگرن شدید، دیابت بی مزه، گواتر، اعتیاد به سیگار، کوتاهی یک پا بیش از ۱۰ سانتیمتر و “لهجه غلیظ و غیر قابل تغییری که که مانع تلفظ برخی حروف فارسی مثل چ، گ، ژ، ق ‌شود” (برای معلمان دوره ابتدایی) در شمار موانع ورود افراد به حرفه معلمی ذکر شده اند.

خبرگزاری فارس، در گزارشی که امروز چهارشنبه ۱ شهریور منتشر کرده نوشته که این ضوابط، از سوی مرکز برنامه‌ریزی نیروی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، برای “داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی” منتشر شده است.

گزارش تاکید می‌کند: “این شیوه‌نامه مطابق بند یک و ۲ ماده ۱۲ قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش تهیه و تدوین شده و بر اساس آن معلمانی که وارد آموزش و پرورش می‌شوند نباید بیماری‌های مندرج در این شیوه‌نامه را داشته باشند.”

شیوه نامه مورد اشاره، شامل موارد متعددی می شود که توام با ذکر جزئیات پزشکی متعدد هستند و انتشار آنها، با انتقادات فراوانی در فضای مجازی مواجه شده است. شهیندخت مولاوردی، دستیار رییس جمهور ایران در امور شهروندی، در واکنش به موارد مندرج در مجموعه ضوابط به کارگیری معلمان جدید، تایید کرده که این ضوابط را تبعیض آمیز می داند و وعده پیگیری و اعلام نتیجه را داده است.

برخی از موارد ذکر شده در شیوه نامه استخدام معلمان

در شیوه نامه مرکز برنامه‌ریزی نیروی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، از جمله “اختلالات زنانگی”، “موهای زاید صورت”، “بلوغ زودرس یا دیررس” و “سابقه جراحی بیماریهای رحمی” در زنان، از جمله “بیماری” های منجر به منع استخدام داوطلبان معلمی ذکر شده اند.

“نداشتن دید کمتر از ۱۰/۱۰ در یک چشم، پس از اصلاح با عینک”، “هر نوع نقص میدان بینایی در یک یا هر دو چشم” و “کمتر بودن تعداد دندان‌ها از ۲۰ عدد” از دیگر ممنوعیت های ذکر شده هستند.

“انحرافات ستون فقرات مادرزادی یا اکتسابی در اشکال شدید و ناتوان کننده”، “هرگونه اعمال جراحی (استخوانی) ستون فقرات اگر موجب ناتوانی جسمی شده باشد”، “قطع یا فقدان یکی از اندام‌ها در صورتی که مانع اعمال طبیعی شود” و کوتاهی یک پا بیش از ۱۰ سانتی متر از پای دیگر نیز، در بخش های مختلف ویژه نامه، مورد اشاره قرار گرفته اند.

بیماری‌های پوستی که در اثر حساسیت و یا مسمومیت نسبت به مواد شیمیایی (شغلی، دارویی، جنگی) ایجاد شده و به درمان مقاوم باشند، انواع آکنه (جوش) “وقتی که شدید باشند و یا منظره صورت را تغییر دهند”، و آسیب اعصاب صورت که منجر به “اختلال عملکرد یا کراهت منظر” شود نیز از موارد بازدارنده از استخدام داوطلبان معلمی هستند. همچنین، تنگی‌های شدید دریچه‌ میترال و آئورت، اعمال جراحی دریچه‌ای قلب، سنگ های کلیه، پروستات و مثانه “در صورتی که انسداد ایجاده کرده باشند و موجب تغییرات فانکشنال [کارکرد] کلیه شده و یا درمانی پیگیر را بطلبند” و اعمال جراحی روی کبد، کیسه صفرا، مجاری صفراوی و لوزالمعده، در فهرست بیماری های ممنوعه وزارت آموزش و پرورش جای دارند.

فهرست بیماری های ممنوعه، حتی در ادامه شامل “انواع اختلال خلقی افسردگی خفیف”، میگرن و سایر “سردردهای مقاوم به درمان و ناتوان کننده”، دیابت بی مزه، گواتر و “اعتیاد به سیگار و قلیان” هم می شود.

بخش دیگری از این فهرست، “لهجه غلیظ و غیر قابل تغییری که مانع تلفظ برخی حروف فارسی مثل چ، گ، ژ، ق و … ‌شود” را جزو موارد بازدارنده استخدام معلمان در دوره ابتدایی و دروس ادبیات فارسی دانسته است.

فهرست جنجالی، افزوده که چنین لهجه ای در دوره راهنمایی و دبیرستان “صرفا دروس اختصاصی مثل ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست و … و یا در امور اداری و دفتری” بلامانع خواهد بود. نتیجه اجرایی این بخش نامه نقشی مخرب در رابطه با تاکید بر انسان های ایرانی خواهد کرد. ادم های بیمار درجه 2 حساب میشوند. زنان که درجه دو بودند. حالا بخشی از انها به دلیل خصوصی ترین بیماری هایشانبیکار می شوند. درجه 3 به پایین میشوند.

حکومت اکثریت جامعه را بیمار کرده است وحالا همان بیماری دلیل بر بیکار کردن افراد می کند. اگر لهجه داشته باشید مجرم هستید. پس بیکار  می شوید. اذرباییجانی ها، خوزستانی ها، لر ها کردها گیلانی ها ، مازندارانی ها، مشهدی ها، بلوچها وترکمن ها و همه دهاتی های ما در ایران هرکدام لهجه ای خاص  دارند. پس اکثریت مردم از اشتغال در اموزش وپرورش  بخوان -امرزش ودر روش – محروم میشوند.

این شیوه دقیقا یاد اور روش های فاشیسم هیتلری در المان در اغاز به قدرت رسیدنش است.  این روش در بین مردم برای کار یابی تفرقه می اندازد ومی تواند زمینه درگیری های داخلی را فراهم کند .می تواند زمینه کشتار ایرانیان به دست ایرانیان را فراهم کند. کسانی که این بخشنامه را اماده کرده اند زمینه درگیری داخی ونابودی ایران به دست ایرانی را رقم زده اند.

از خبرگری ها می خواهیم درون اموزش وپرورش تلاش کنند تا پیدا کنند که، این بخشنامه توسط چه کس یا کسانی نوشته و علنی شده است. تا قبح این موارد ضد حقوق بشر را بریزد. هم میهنان آماده روزگاری تلخ تر از این باشید. مگر انکه همت کنید وبرخیزید. والا شما را دیگر انسان هم حساب نخواهند کرد. این حاکمان حقه بار وفریبکار

منبع: خبرگر

بخش نامه سکسی و فاشیستی آموزش و پرورش روحانی

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.