امروز یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

ساعت ۰۴:۵۶

 
آخرین اخبار

ایران پیشنهاد کمک اسرائیل به زلزله‌زدگان را رد کرد!

5 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=110685

لینک کوتاه

پس از آنکه نخست وزیر اسرائیل پیشنهاد «کمک های درمانی» به زلزله زدگان ایران و عراق را از طریق صلیب سرخ جهانی داد، مقامات ایرانی بلافاصله این پیشنهاد را رد کردند.

به گزارش «آمدنیوز»، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه ۲۳ آبان، پیشنهاد داد از طریق «صلیب سرخ جهانی» به ایران و عراق کمک های درمانی ارسال کند.

«نتانیاهو» که از طریق «ویدئو کنفرانس» با نشست سالانه «فدراسیون یهودیان آمریکای شمالی» در لس انجلس صحبت می کرد گفت: «تصاویر خرابی های زلزله در ایران و عراق را دیدم. همچنین تصاویر دردناک مردان، زنان و کودکانی که زیر آوار مانده اند. برای همین با افتخار اعلام می کنم که چند ساعت پیش من دستور دادم از طریق صلیب سرخ جهانی کمک های درمانی به ایران و عراق ارسال شود.»

«نتانیاهو» افزود: «من بارها گفته‌ام ما مشکلی با مردم ایران نداریم و مشکل ما تنها با رژیم مستبد این کشور است که مردم‌اش را گروگان گرفته و ما را تهدید به ویرانی می‌کند. اما انسانیت ما بزرگتر از نفرت آنهاست. اسرائیل می خواهد نوری بر دیگر کشورها باشد و من این را باعث افتخار می‌دانم. همه شما می‌توانید به اخلاق و توانایی اسرائیل افتخار کنید.»

یکی از مقامات دفتر «نتانیاهو» با اعلام اینکه این پیشنهاد خیلی زود از سوی ایران رد شد گفت: «این اتفاق صورت واقعی رژیم ایران را نشان می‌دهد.»

به گزارش «آمدنیوز»، جمهوری اسلامی ایران از زمان روی کار آمدن خود، کشور اسرائیل را به رسمیت نمی شناسد و حتی به ورزشکاران، هنرمندان و چهره های رسمی خود اجازه حضور در مقابل همتایان اسرائیلی نمی‌دهد.

رهبران مذهبی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران پس از روی‌کار آمدن نظام اسلامی بارها خواستار محو اسرائیل شده‌اند.

منبع: آمدنیوز

ایران پیشنهاد کمک اسرائیل به زلزله‌زدگان را رد کرد!

Facebook Comments
نظرات
 1. پاسدار وظیفه سابق از نیشابور
  14 می, 2021
  پاسخ

  در این ماجرا روحانیت شیهه آیت الله ها و آن مردک کرواتی بیشرف حاج رجیب طیب اردوغان پشت ماشین حماس نشسته اند. در ایران رهبر فرزانه می گوید که اسرائیل در ۲۵ ساعت آینده سقوط می کند. این فرزانه آنقدر احمق است که نمی داند تمام جهان مدرن و متمدن پیش و پشت اسرائیل است. اسرائیل اگر اراده کند تمامی جبهه مقاربت را در عرض یک ساعت نابود خواهد کرد. چرا که بازهم تمام جهان متمدن پشتیبانش است. این مرتیکه حاج رجب با آیت الله خامنه ای دشمن خونخوار همند و از پشت حماس را همچون تاتر عروسکی می رقصانند. و اما یک پرسش این القصیده الانتریه فی احوالات رهبری علویه که در محراب به خود عطر زده در کجاست. دوستی آنرا روی کاغذ فتوکپی به من داده. می خواستم برای کسی بفرستم.

 2. در تائید پاسدار وظیفه کپی فسخن از نهاوند
  14 می, 2021
  پاسخ

  پرتاب بیش از ۱۰۰۰ موشک به سمت مناطق مسکونی اسراییل را در چند روز گذشته شاهد بودیم. شورش عرب های اسراییل و به آشوب کشیده شدن شهرهای اسراییل را به چشم مشاهده کردیم. مشتی تروریست فلسطینی، منطقه را در یک کلمه به آتش کشیده اند.

  واکنش اسراییل البته با صبر همراه بود. هر کدام از کشورهای منطقه از جمله جمهوری اسلامی اگر جای اسراییل می بودند، بزرگ و کوچک فلسطینی ها را به خاک و خون می کشیدند. نهایت عکس العمل اسراییل زدن مکان های استقرار رهبران تروریست حماس بود.

  اما اگر زاویه ی دید دوربینی را که با آن بر روی اسراییل و نوار غزه زوم کرده ایم باز تر بکنیم، و نقش کشورهای جهان را در موضوع اسراییل به نظاره بنشینیم، اولین سوال اساسی که برای ما به وجود خواهد آمد این است که واقعا در جهان چه خبر است؟

  اگر معتقد باشیم که جهان امروز به دو قسمت آزاد و زیر یوغ استبداد تقسیم شده، اگر باور داشته باشیم که در موضوع اسراییل، سرِ مار، نه در نوار غزه، بلکه در پایتخت جمهوری اسلامی قرار دارد، و حکومت نکبت اسلامی، ۴۲ سال است که نه تنها خاورمیانه و اسراییل، بلکه جهان را به آتش و آشوب کشیده، منطقی ترین سوال این خواهد بود که چرا دنیای آزاد، سرِ مار را با سنگ نمی کوبد، و با جمهوری اسلامی راه مماشات در پیش می گیرد؟

  حتی سوال من این است که اسراییل که امروز زیر آتش گروه های تروریستی وابسته به جمهوری اسلامی قرار دارد، و سران این حکومت، با صریح ترین کلمات و جملات و شعارها و تفکرات می گویند که حامی تروریست های عرب هستند و به آن ها پول های کلان و تسلیحات مخرب می دهند، و هیچ پرده پوشی در این حمایت نمی کنند، چرا سرِ مار را که در تهران و خیابان پاستور است، هدف قرار نمی دهند و جهان را از شرّ این حکومت آشوبگر و آتش افروز خلاص نمی کنند؟

  وضع ما ایرانیان نیز در این بلاتکلیفی و مماشات بهتر از کشورهای جهان نیست. دیدن حمایت برخی از ایرانیان از آتش افروزی تروریست های عرب، تروریست هایی که به خون ایرانی تشنه هستند، تروریست هایی که با پوزخندهای مهوع، بر سر سفره ی ثروت مردم محروم سرزمین ما مثل لاشخور نشسته اند، تروریست هایی که جهان را به آشوب و ناامنی کشیده اند، تروریست هایی که سربازان صدام جنایتکار بوده اند و برایشان عربیّت، مهم تر از هر چیز دیگر در جهان است، واقعا باعث حیرت آدمی می شود.

  این ها با سمفونی گوشخراش حمایت از مردم مظلوم و از خانه رانده شده ی فلسطین، چنان سنگ فلسطینی ها را به سینه می زنند که گویی که فلسطینی ها برادر خونی شان هستند و چنان برای کشته شدن فلسطینی ها یقه می درند که انگار عزیزان شان را از دست داده اند!

  ای کاش این یقه دراندن شامل میلیون ها جوان سرزمین خودمان می شد که طی ۴۰ سال حاکمیت اسلام و حکومت پشتیبان فلسطین، ذره ذره مرده اند و هزاران از آن ها به دست همین حکومت به قتل رسیده اند.

  واقعا در جهان و در کشور خودمان ایران چه خبر است؟!
  و اما خاک بر سر کسانیکه که حتا به طمع نواله ای بروند و رای بدهند. و هم خاک بر سر رضا پهلوی که به این ارث سترگ حلوا زد! همین هی دم سرد و گرم می زند!

 3. س از جنوب تهران بزرگ
  15 می, 2021
  پاسخ

  با سلام پدر من مسئول ثبت نام کاندیدهای ریاست جمهوری حکومت اسلام ناب در مسجد ی جنوب تهران است. یک آدم شکم گنده با چهار تا ماسک روی هم زده به مسجد آمده بود و داشت از در خارج می شد. خبر نگار پیش آمد و با حجاب کامل اسلام ناب از او پرسید:
  حاج آقا بعد از سلام لطفا بفرمائید اسم و رسمتان چیست و برنامه شما برای ثبت نام ریاست جمهوری کدامهاست.
  بله جونم!
  ببخشید شما حق ندارید به من بگین جونم!
  من به شما گفتم جونم شما میتونین به من بگین آقا جونم!
  این فرق میکنه، چون من زنم و شما مرد!
  من از کجا بفهمم که شما زنی !؟
  از حجابم !
  حجاب که خب منم میتونم سرم کنم!
  پس میخای چیمو نشونت بدم تا شما بفهمید که من زنم!؟
  خانوم جون زنونه گیت رو !
  اینجا نشونت بدم!
  هر جا دلت میخاد.
  شما بفرمائید برنامتون برا ریاست جمهور شدن چیه ؟‌
  من اصلا سوال شما را نفهمیدم، نمی فهمم!
  برا چی اومدید مسجد، اینجا مرکز ثبت اسامی کاندیدهای ریاست جمهوریه؟
  من هر روز از جنوب شهر میام تو این مسجد برینم و بعدم بر می گردم. شما اگر فردا اینجا باشی بازم من رو اینجا می بینی. زنم هم هر سه روز یک بار میاد چون او بیچاره یبوست داره.
  مگه تو خونتون مستراب ندارین ؟!
  چرا داریم، اما///!؟
  آما چی؟!
  اینجا تو این مسجد تو کاسه ی خلا نوشته شده یا مهدی ادرکنی !
  شما میدونین یا مهدی ادرکنی یعنی چی !؟
  معنیش اینه که غیبت ایشون تو اون چاه به خاطر بی رمقی تفذیه ی بدشون هستش. ما در جنوب شهر خوراکمون استخون و پوست مرغه، اونم هر پونزده روز یک بار برا همین من با بی رمقی هر روز از میدون تره بار میام اینجا خمس شکمم رو بدم به آقا مهدی. مهدی بیا بیابیا میکنم. سوت و بازم بیابیا.

  و اما من معتقدم که اروپائیها که یهودی کشی کردند می بایستی جور آنها هم را بکشند و این بلایا را بر سر فلسطینی ها در نیاورند. کسانیکه مثل این مرد فسخن از دموکراسی اسرائیل حرف می زنند انگاری آنقدر ضد حکومت ضد بشری و اسلام ضد بشرتر هستند که یادشان می رود که کسانی از اروپا و آمریکا و روسیه و حتا همین ایران نکبت زده و اسلامزده و وبا زده ما رفته اند فلسطین را اشغال کرده اند و اسرائیل را تاسیس کرده اند و اشغالگران بین خودشان البته دموکرات هستند. همچنانکه آخوندها و آیت الله هم بین خودشان در اشغالگریشان متحد هستند. با این تفات که اسرائیلی ها مدرن و با هوش و باسوادند و در همه رشته ها سرآمدان روزگارند. اما ملاها همین به چاه فاضلاب سامرا و حیض و نفاس و غسل جنابت و غسل جنایت چسبیده اند تا آن کرم مستراح از آن چاه بیرون آید ـ همچنان که من هم برای ایشون بیرون می روم ـ و جهان را پر از سرهای بریده کند تا جهان را عدل و داد بگیرد. این جناب فسخن از بس از آخوند و ملا گریزان است ماجرا را از ته می خواند. در صورتی که اصل مسئله این است : اروپا جنایتی مانند جنایت علی در تاریخ انجام داده، یا جنایتی منحصر به فرد در تاریخ در اروپا انجام شده، و اروپا به جای اینکه یک کادو را به یهویان بدهد و یک کشور برایشان در جائی درست کند کمه بی درد سر باشد یا در همان اروپا آنها را نگه دارد و بگذارد یهودیان و فلسطینیان همان تعداد که هستند با هم در همان فلسطین زندگی کنند، بله به جای همه ی اینها یهودیان را کرده تو یک جعبه بخوانید و ببینید کشتی و اتوبوس و هواپیما و آنها را فرستاده به سوی کادو : فلسطین!!! بخوانید فلسطین. ماجرای فلسطین ماجرای جنگی ست که حتما صد سال هم بیشتر ادامه خواهد داشت. چرا که یهودیان بسیار انسانها بسیار با هوش و دانشمندی هستند اما نخوت و غرور و خود را برگزیده یهوه دانستنشان، و خود را همیشه بر حق دانستنشان حتا مانع از این می شود که حتا در ذهنشان این پرسش اساسی را بکنند که مگر ممکن است که بعد از دوهزار سال یعنی بیش از ۵۰۰ نسل کسانی بیایند و ساکنین یک سرزمین را بیرون کنند و بگویند که ۵۰۰ نسل پیش از این و یا ۵۰۰ بار پیش از این پدر بزرگ پدربزرگ بدربزگ…تا دست کم ۵۰۰ بار پیش از این در این خانه و کاشانه زندگی میکرده. اگر اینطور باشد باید آریائی ها هم به سرزمینهای پیشینشان برگردند. اروپائیها هم بیاند و ما را از ایران بیرن کنند و… من فکر میکنم که آنچه به ایران ما مربوط می شود این است که گروهی زالو، گرگ، حرامزاده، مسلمان، شیعه پیرو بنیان گذار راه حل نهائی پیرو بزرگترین آدمکش تمامی طول تاریخ و پیرو کسی که خونآشام است، پیرو پیامبر بچه باز و خجالت و شرم بر بیشرفانی فیلسوف نما، هنرمند نما که در پی توجیه آدمکشی و خونآشامی و بچه بازی پیامبرشان و ائمه شان هستند، مسئله ی ما این است، اینهاست و اگر این مسئله نباشد مسائل دیگر نیز نخواهد بود. برای همین اصلا مسئله این نیست که پاسداران و ملایان و مداحان و کل این رژیم خونخوار در مورد فلسطین و اسرائیل دخالت می کنندو مسئله و مشکل اصولا در این است که مردم ایران به زور خودشان، خودشان را زیر اشغال در آوردند و حاظر نیستند هزینه بیرون آمدن از زیر یوغ آدمکش ترین و غارتگر ترین و حرامزاده ترین حکومت بیرون آیند.
  و در پایان بنده به عنوان یک خبرنگار خانه نشین در اینجا اعلام میکنم که اشغال فلسطین توسط اسرائیل را محکوم می کنم، اما با اینهمه غارتگری ای که حکومت ملایان در ایران می کند و برای این فلسطینیان تمامی مخارجشان را از خون بی رمق این مردم می فرستد و می فرستد جنوب لبنان و حزب الله را آباد کرده که از حتا شما تهران هم آباد تر است و سوریه و یمن را نابود تجاوز کرده کشتار کرده و بروید سخنان چهارباغی این آدمخوار یزدی را بشنوید و… اما همین حکومت ضد بشری اگر فلسطین مثلا آزاد شود اولین چیزی که خواهند گفت: الموت لایران خواهد بود. چنانکه عراق شروع کرده و سوریه هم…
  جناب فسخن این حکومت ضد بشری یک حکومت ضد ایرانی هم هست. و دموکراسی اسرائیل بر سرزمین فلسطینیان بنا شده. حتما یکی از مشکلاتی که باعث رکود مدرنیزاسیون این دین ضد بشری اسلام شده همین تاسیس دولت اسرائیل است در این منطقه از جهان. یعنی اروپا جنایات خودش را بسته بندی کرد و فرستاد در منطقه خاور میانه. این ماجرا شاید صدها سال ادامه داشته باشد. مرگ بر حکومت اسلام و زنده باد ایران و اسرائیل و فلسطین اسرائیل باید به مرزهای سابقش برگردد. اگر برنگردد هرگز صلح واقعی نخواهد دید. حتا اگر بسیاری فلسطینی بکشد.

 4. سرباز وظیفه زمان جنگ خمینی صدام از مشهد نامقدس
  18 می, 2021
  پاسخ

  جناب آقای قاسم فرهنگ. آیبا شما میدانید که در زمان جنگ ایران و عراق سربازان مسلمان عرب به بیش از هزار زن و دختر ایرانی و تجاوز کردند. آیا میدانید که سرپل دختر یک دبیرستان دخترانه اکثرا مورد تجاوز قرار گرفتند چند دختر نیز به کنیزی گرفته شدند و عربها با خود بردند تعدادی نیز کشته شدند. آیا میدانید که دهها دختر از این تجاوزات آبستن شدند و خمینی نایب امام عج فتوای حلالزادگیشان را صادر کرد! اما حالا ایران باید با این سیدهای نو که اینک حدود سی ساله بسوزد و بسازد! و پرسش آخر آیا میدانستید که بسیاری از برادران مسلمالن فلسطینی برای کمک به برادران مسلمان عراقیشان در این قتلها و کشتارها و تجاوزات همکاری داشتند. و حالا شما یک یهودی، یک اسرائیلی را پیدا کنید که چنین کارهائی کرده باشد. حالا رهبر آدمخوار اسلام ناب می خواهد اسرائیل را نابود کند! برای همین حالا دیگر با رجب طیب اردوغان همراه شده و هی آتش افروزی می کند. من امیدوارم کسانی در ارتش و سپاه این سیستم آخوندی و روحانی و مداحی را با بمباران تمامی مراکزشان نابودشان کنند. راه یکی ست و همین است که عرض کردم.
  همین است فکر حکیم و رای برهمن!

  مزاج دهر تبه شد در این بلا ایران
  ببین تو فکر حکیم ست و رای برهمنی

 5. داوید از اورشلیم
  19 می, 2021
  پاسخ

  لطفا به این دکور توجه کنید* ! این پر و پاچه ی والده ی آقا مجتبی مدل معمار بوده. ایشون از دو طرفه رانهایش را ۴۲ سال پیش باز کرده که هنوز میخورده بر درد و معمار از لایب پاش عکس گرفته و آنرا ساخته و کداخدائی تمثل گه تپ از دهانم خامنه ای افتاده اون وسطش. واقعا عجب سکسی داشته. دم انگلیسی ها گرم که عمل لقاح رو نسل عن در نسل برای آل خامنه ای انجام میدهند. لطفا ببینید. در ظمن من میکویم سرباز وضیفه درست نوشته. پالسطینی ها به زنان و دختران شما ساکنان حرم حضرت عباس تجاوز می کنند و شما باز هم از هاماس پالسطین دفاع می کنید. حالا شما فکر کنید که آخوندها و بسیجی و موفق شوند با پالسطینی ما را همه بکشند و پالسطیاین پیروز شود. آن وقت عربها اولین کاری که میکنند مرگ بر ایران است و تجاوز به دختروپسرهای ایران هست. حالا نمایش لنگ و ران والده ی آقا مجتبی را ببینید. من هنوز هم ایرانی هستم و فکر می کنم به شما.

 6. به داوود از اورشلیم منم از تهران
  21 می, 2021
  پاسخ

  جناب داوود یا به قول خودت داوید کدوم دکور رو میگی ؟ کجاست ؟
  رفیق کلیمی من بهت بگم که ما مردم از بیشرفانی که برمون حکومت میکنند بیشرفتریم. ولی بیشرفتر از ما همگی کسانی هستند که بهشون میگن سلبریتی! سلبریتی یعنی آدمهای آشغالی که هم از کون غرب میخورند و هم از کون شرق و خصوصا از کون آیت الله و مداح و ملا و پاسدار که از مسترحهای ما تغذیه کرده اند. الان هم بیشترشون یا مقیم شمال تهران و بخوانید اروپای کاذبند و یا در نیویرک و کالفرنیا و لندن برلین و پاریس در حال پختن خورشت قیمه تو شکمهاشونن تا برن سر قبر امام حسین خالی کنند چرا که نذر حضرتش کردند یا در حال آماده کردن شله زرد تو شکمشونن و تو رودهاشونن تا برن سر قبر امام حسن و بریزن بقبرش و یا قرمه سبزی خوردن و دارم می پزن تا برن و روده هاشونو خالی کنن تو فرق شکافته علی ابن جنونٍ خونخواری. حالا این سایت هم در حالی که مردم ایران زیر شدیدترین ضربات روحی تاریخی فر هنگی تمدنی و هنری ست و عزا روی عزا دلش برای فلسطینی سوخته. در صورتی که اصل و اساس این خون و خونریزی آخوندها و آیت الله ی ایرانی هستند که آتش این جنگ را روشن کردند تا سرما بیشرفان حقه باز و دروغزن و تو سری خور را از یک طرف با قاتل حزب الهی حاج اکبر خرمدین و قتلهای دختر و پسر و دامادش و شاید بزودی چند قتل دیگر ش گرم کنند و از طرف دیگر دعوای فلسطینی و به قول تو پالسطیانی را راه انداختند تا ما بگوئیم عجب ما چه خوشبختیم کگه بمبباران نمی شویم. آخوند حرامزاده تر از آنی ست که ما تا مکنون فکرش را می کردیم. و حتما یک قال دیگری هم چاق خواهند کرد تا در آن سر و صدای قال «انتخابات» را که بیشتر به یک سرقت شبانه می ماند که در روز انجام خواهد شد را به انجام برسانند و فوری حالت وضعیت عادی اعلام کنند و به قول شاملو دارها برچیده خونها شسته و ما را هم که وائی سر میدهیم وای جغدی باشد. در هر حال نه نادری هست و نه اسکندری و نه رضا شاهی…
  فرزند ۲۳ ساله ی من میگوید کاشکی من جای رضا پهلوی بودم. و من بهش میگم اونوقت تو با این عزاداران ۲۸ مرداد که نزدیک ۷۰ ساله ست که شیون می کنند چه می کردی. می گوید خب بله اگر من جای او می بودم میرفتم طرف اونها و مسئله را حل می کردم… این مرد ۶۲ ساله رضا پهلوی به اندازه ی بچه ی ۲۳ ساله من خرد ندارد. همین آقای فرهنگ هم ندارد! اغلب نویسندگان این سایت که من هفته ای یک بار سر می زنم هم ندارند. اگر داشتند یک نشست با دیگران می گذاشتند و رضا پهلوی را هم دعوت می کردند. و../.
  من در عین حالی که هم مصدق را دوست دارم از مصدق الهی ها بیزارم، در حالی که به رضا شاه و محمد رضا شاه احترام دارم از شاه الهی ها بسیار بیزارم. اینان اگر اندکی شعور سیاسی داشتند اگر اندکی مثل همتایان اروپائی خود می بودند می بایستی با هم هودست میشدند تا ایران را نجات دهند. ای داد و بیداد داوود آقا. از قول من به یهودیها اسرائیل سلان برسان و بگو یک ایرانی از تهرلان فریلاد زد: کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک !کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک !کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک !رکمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک !کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک !
  و بگو که اسرائیل هرگز تا این اندازه در ایران محبوب نبوده است. و بگو که یهودی و اسرائیلی هرگز دوستی و و میهنی چون ایران و ایرانی نداشته و ایران و ایرانی هرگز دوستی و دوستانی ژنتیکی و تاریخی همچون یهودیان نداشته است. و الته شاید این سایت این نظر را سانسور کند ! خب بکند!

 7. دانشجو و شوفر غیر قانونی تهران
  21 می, 2021
  پاسخ

  من از این سایت با تعجب احترام میگذارم. در اینجا فقط بگویم که با پرسه زدن در این سایت دو تا مسئله را دریافتم. یکی اینکه این روحانیون بر ای تخریب همه چیز آمده بودند. نظرات و خصوصا دوستانی شعرهائی سیاسی مذهبی و طنزی را روی کاغذ میخواندند و گفتند که از این سایت بوده. البته من آنرا پیدا نکردم اما نتیجه گیری بکنم و آن اینکه اشعار شاوزوزک و بیهقی و القصیده را در چند شب نشینی دوستان می خواندند سه مسئله بسیار مهم را تداعی میکند. پیش از هرچیز این حکومت که همه آنرا در ایران ضد بشریش می نامند همه چیز را تخریب کرده و خود دین را بیشتر از هر چیز. یعنی در جهان هیچ حکومتی تا این اندازه مورد تنفر مردمش نبوده و به حق مردم این حکومت را اشغالگر ایران میدانند. دو اینکه نقاب از چهره ی دین برداشته. یعنی تا کنون مثلا میگفته که علی ابن ابی طالب سر بیش رار صد هزار نفر را چه از یهودیان بنی قریضه و چه یهودیان دیگر بریده و در دوره ی خلافتش سر حدود هشتادهزار نفر را بریده و… اما در یک وضعیت خرفتی و بیهوشی متوجه نبودند یعهنی چه! اما حالا دارند میبینند یعنی چه! بنا بر این ضد این حکومت ضد بشر شده اند. و سوم اینکه سلاح امروز جامعه و بنده به عینه در روز شاید بیش از صد نفر آدم تازه وارد را می بینم تماما فحش های رکیک به تمامی مقدسین میدهند. بنابراین یکی از سلاحهای مهم امروز فحش است! یکی دیگر از سلاحها قرآن سوزی ست. من خودم ندیدم اما بارها مسافرینم آنرا دیده اند اینها همه نوید مهمی ست. یکی از مسافران که با یک مداح مشاجره می کرد و مداح میگفت اینهئی که حکومت میکند اسلام نیست اسلام فلان و بهمان است. در پاسخ آن شخص گفت: طالبان میگن اسلام تو خوب نیست مال من خوبه، داعش همین طور، بسیجی و پاسدار همینطور سنی همینطور، شیعه همینطور…مداح جوش آورد و گفت آقا همین جا نگه دار من پیاده بشم.من نگه داشتم، پول نداده در ماشین رو محکم بست و رفت…اون طرف دعوا فریاد زد: به امید تبدیل مساجد و حسینیه ها به رقاصخانه و کازینو و تاتر و سینما. و نتیجه بگیرم که البته هزینه به این جا رسیدن بسیار بود ولی رسیدیم به جائی که در همین صفحه اسلام و تشیع را به قول آخوندها و مداحان به عطسه ی سگ که هیچ به مدفوع سگی هر روز و هر سگ در سرتاسر ایران می فروشند. این حکومت نکبت ضد بشر ببینید چه وضعیت مبارکی را برساخته.
  مرگ بر حکومت اسلام مرگ بر اسلام و زنده باد ایران زنده باد اسرائیل و زنده باد فلسطین و مرگ بر تروریسم.

 8. از تهران دانشجوی راننده تاکسی شهر ری تجریش
  21 می, 2021
  پاسخ

  با شبتان به خیر من نظر زیر را در پاسخ به این ویدیو:
  https://www.youtube.com/watch?v=VFncR2x3NAU&t=121s
  نوشتم اما از آنجا که نظراتم را مننتشر نمی کنند بنا به سفارش دوستی برای شما می فرستم شاید منتشرش کردید. در ضمن در این ویدیو اشاره ای هم به پیرهن چاکن غزه شده که شاید پاسخی باشد بر نوشته آقای فرهنگ قاسمی. و البته نظر من این است که دور تا دور خلیج پارس را عربان گرفته اند خب بگذارید این تکه خاک هم برسد به یهودیان. اعراب مسلمان تا توانستند جهان را عربیزه و اسلامیزه کردند. از بحشی از چین و هند تا ایرالن و افغانستان و تاجیکستان و تا افریقا و تا اندونزی و تا آلبانی و…حالا که گویا فرانسه و انگلیس اروپا و آمریکا را هم مسلمانان دارند به نجاست می کشند. حالا بگذارید تکه خاک که شبیه یک الف است برای یهودیان باشد.

  من البته بسیار متاسفم که شما اگر بنویسیم که بالای چشم رضا پهلوی ابروست منتشر نمیکنید. اما باز هم پرروئی کنم و بگویم که از سر دوستی ست که فریاد می زنم. من هم دانشجو هستم و هم در یک دبستان پولی که نام احمقانه غیر انتفاعی بر آن گذاشته اند هفته ای چند ساعت درس می دهم و هم شوفر تاکسی غیر مجاز هستم. چرا که پدر و مادرم پیر و بازنشسته و فرهنگی هستند و حقوقشان خرج خرید نان خالی هم نمی دهد. و اما میخواهم من هم در عزای پژمان و پژمانها و پویا ها و نوید ها فریاد بزنم شاید که با فریادم جانم هم بدر رود و آرام بگیرم. شاید آقای رضا پهلوی باید از استدلالات این زن بهره ببرد. چنانکه همه ی ایران از آن بهرمند است. من میخواهم بگویم که راننده چند آقازاده در خیابان فرشته شمیران هستم. این آقا زاده ها که من و برادرم را به هم پاس میدهند، اکثرا فرزندان بساز بفروشها و بازاریهای و کارچاق کن ها وکلای مجلس، ملایان و مداحان و نزدیکان رژیم هستند همگی مقیم لندن و کالفرنیا و دانمارک و هلند و فنلاند و پاریس هستند. گاهی خواهری در هلند است و برادری در فنلاند و… در هر حال اینان از ترس با اتومبیلهای آخرین سیستمشان به فرودگاه نمی روند و از حمالی بنده و گاهی برادرم استفاده می کنند. اینان همگیشان از ما بهترون هستند. یعنی هم طرفدار این حکومت ضد بشری هستند، چرا که غارتگران این سرزمینند که هر کدامشان به اندازه ده نسلشان دزدیده اند و هم لباسها و ساعتهای بسیار گران قیمت دارند و هم بنده باید نوکریشان را بکنم وقتی از راه می رسند چندین چمدان دارند و وقتی می روند چندین دیگر. اینان هم ابربدکارانند هم ابرغارتگران و ابردزدان و ابر بیشرفانند. من از مردمی که همیشه در خواب و رخوت و بیهوشی هستند میخواهم تا بیدار شوند فقط این فقیران بیایند تا فرودگاه خمینی ملعون و ببینند این آقا ها و آقا زاده ها را. من حتا از آنهائی که درستکارند و از این حکومت دفاع می کنند طرفداری می کنند درخواست میکنم تا بروند به فرودگاه و حتا در این ماتم کرونا ببینند این آقاها و آقا زاده ها را که چگونه در حال غارتند. ای مردم شما را به ایران قسم بیدار شوید. این حزب الهی های انگلیسی و آمریکائی و اروپائی را شناسائی کنید. هر کس ملایان و مداحان محله ی خودش را زیر نظر داشته باشد تا ببیند که همشان با همان آمریکا و انگلیسی و غربی که مرگ برشان می گویند رفت و آمد دارند خانه و کاشانه و مستقلات دارند. ای ایران به لرزه در آ ! آقای رضا پهلوی باید به میدان درآئی. ای کیهانٍ به قول پدرم مصباح زاده آزادی، آزادتر شو. اینکه از رضا پهلوی درخواست به میدان آمدن میشود، آخر چه بدی دارد که شما نظر پیشین مرا منتشر نکردید. اینکه نشان از جایگاه او دارد! چه متوجه نیستید!!
  دانشجوی راننده تاکسی شهر ری تجریش

 9. می توش my toosh از تهران
  23 می, 2021
  پاسخ

  شما به فکر مردم فلسطین هستید! در حالی که بنده از همین امروز به جنبش می توش پیوسته ام. من با نام واقعیتی حاج سید محمد علی خراسانی ۸۵ ساله در این سایت اعلام می کنم که خانم سیده ی فامه لاریجانی مقیم آمریکا یک شب بنده را با دعا و نماز شب مست خودش کرد و از جلو و عقب با خودش تجاوز نمود. زهرا محقق داماد با سجده شمار ساخت کشور برادر چین شاهد این تجاوزات بود و تعداد رفت و آمد و آمد و رفتها را شماره کرده و در تٍز لیز و لغزنده دکترایش آنرا ثبت کرده است چیزی را که این فاتی کوتوله در تٍزش ننوشته این است که به بوی گند نجاست و کثافتی که وجود نحس علویش بیرون می زد اشاره ای نکرده. من از سایتهای مختلف درخواست می کنم تا لطف کنند و این عمل تجاوز را افشا نمائید. اینها با این کارها در قرآن و بر ولایت امیر مومنان و به ریش پیامبر اعظم می رینند و خجالت هم نمی کشند. من شاکی خصوصی و جنسیتی هستم. من می توش هستم. اینرا نباید فقط به زنان نسبت داد بنده قربانیم. اگر بیل کلینتون سیگار برگ را در آنجای منیره لویناسکی فرو کرده بود، فاتی کوتوله یک بطری شراب سرخ را در مقعدش برای مست کردن من گرم کرده بود. لطفا اینها را به مقامات عالیه اسلام ناب و مجمع مجتمع جماع و شورای نًجِستان گُهـعَنبان گوزآرش کنید. حاج شیخ سید علی لاریجانی جنایتکار نباید از زیر بار تجاوز دخترش به شخص بنده قسر در برود. این فاتی بوگندو و زهرا درازکش و اون یکی آریانا طباطبائی را باید از آمریکا بیرون کرد.
  و اما این کثافات ابنِ کثافاتِ شیعی اسلامی قرآنی آمریکا و اروپا را به نجاست کشیده اند بر ایرانیان ساکن آن دیارها ست تا اینها را افشا کنند و به ساکنین آن دیار بگویند که در ایران تمامی دوستان غرب در زندان هشتاد میلیونی اسیرند و هر گاه رژیم منحوس و نکبتبار دستش برسد چه در ایران و چه در هر کجای دیگر تا بتواند آمریکائی اسرائیلی اروپائی و حتا فلسطینی خواهد کشت. شما خارج نشینان دست کم اینگونه میتوانید ما را در ایران کمک کنید.

 10. زینب محمدی از قم
  24 می, 2021
  پاسخ

  دو موضوع: اولا من باید بگویم که کشورما در اشغال سیدان و جنایتکاران و روحانیون و مداحان و طلاب است در حالی که همه ی اینها همدین و هم خون و هو ژن همان اعراب فلسطینی و عربستانی و هستند. برای همین در عین حال که من و ما باید ناراحت باشیم که هر کسی کشته می شود اما در دور تا دور خلیج پارس به اندازه کافی جا برای عربها هست. حالا بگذارید این چند کیلومتر هم به یهودیان برسد. البته که من نه به خاطر یهودی بودنشان بلکه به خاطر انسان بودنشان می گویم. و اما شما بدانید که حکومت اسلام ایران و ترکیه تمامی این مصیبتها را برای پنهان کردذن بحرانهای داخلیشان به وجود آوردهو که در وحله نخست فلسطینیها بازنده آن هستند. و آنچه را مردک حقیر خامنه ای می گوید زر ورونه است که می زند.
  و اما این سایت شما پیشبین و پیشگو ست! یا اینکه این پیرمرد ۸۵ ساله که شما را داور تجاوز خودش با آلات پس و پیش سرکار خانم فاطمه لاریجانی در ایران این خانواده را لاش ریجانی می نامند.ایران هستند. چرا که لاریجانی های محترم و معتبری هم در ایران هستند. و اما این پیر مرد «می توش» واقعا کار خوبی کرده که تجاوز با آلت توسط این خانم را بر ملا کرده. چرا که ما زنها به مردها نباید جفا کنیم و هی دم به دم از دست درازی آنها به خودمان شکایت کنیم باید از شکایت آنها هم نسبت به تجاوزات کسانی مثل فاتی بوگندو حمایت کنیم. و اما من به « می توش my toosh از تهران » پیشنهاد می کنم تا نام مونیکا لوینسکی را درست بنویسد و هم به مطلب جریده گویا درباره رابطه‌ جنسی مونیکا لوینسکی با بیل کلینتون توجه کند. شاید این مرد مورد تجاوز قرار گرفته هم بتواند در یک بر نامه تلویزیونی در جائی شرکت کند. در ضمن ایشون توضیح نداده که آن بطری را سرانجام از آن جای فاتی لاش جرجانی بیرون کشیده یا خودش افتاده و…در هر حال این توضیحات واجب است.
  در هر حال برای اینکه این سایت بداند واقعا در زمینه افشای تجاوزات پیشرو است و « می توش my toosh از تهران » هم با گذشتن از آبروی خودش و افشای این تجاوز دوآلته که باید آنرا ذوالآلتین نامید خدمت بزرگی به بشریت کرده من آدرس چشمک زدن مونیکا لوینسکی را این می گذارم.

  زینب محمدی از قم

 11. به: می توش my toosh از تهران
  24 می, 2021
  پاسخ

  یکم:
  فلسطین زمانی برای من مهم میشود که کشور خودم زیر دست اعراب همدین و همخون فلسطینی نباشد. خواهید دید که فلسطین بتواند ایران را نابود خواهد کرد.
  دوم:

  می توش my toosh از تهران ما را بسیار خنداندی ! دمت گرم. البته اینکه مای توش است و نه می توش me toush میخواستی از خود فاتی خانوم لاریجانی بپرسی اون در آن حالت انگلیسیش از سرکار قویتره. تره تره! شایدم شما از این تجاوز دوطرفه هیجانت زده بوده!

 12. آیت الله امام خامنه ای از بیت بن بست رهبری
  24 می, 2021
  پاسخ

  ما ملت که حقیر هم جزوشان هستم سزاواری رهبری بنده هستید. بنده بارها عرض کردم که شاه را بیرون کردید چون لیاقت شما همین حقیر است. بنده باترها عرض کرده ام که بنده در حقارت سرآمد حقیران عالم هستم و سزاوار ملتی صغیری چون امت ـ ملت همیشه در خواب ایران اسلامزده…
  حالا بنده در مورد میتها و مردگان هم عرض می کنم که در اسلام به حمد الله برای همه ی امور و تمامی مسائل راه حل هست. بنده به مّـرّدِه عرض کردم در این باب پیامبر اعظم به عایشه شش ساله فرموده بودند که اّکْل مِیِته در زمانی واجب است. چرا که امروز برادران فلسطینی ما، برادران حزب الله لبنانی ما، برادران یمنی و جبهه ی جبهه ی مقاربت ما در عراق و همچنین آقازاده ها و خانمزاده های لاریدجانی و خاتمی و فرزند برونمند حاج معصوم خانوم ابتکار و سایر آقازاده های مستضعف در آمریکای جهانخوار و اروپای ریاکار احتیاج به پول دارند و امت همیشه در خواب هم احتیاج به گوشت. به حمد الله امروز با کاردانی نظام مقدس ما میتهای زیادی را پرورده ایم و آن گفته پیامبر اعظم مبنی بر وجوب اّکْل مِیِته در امروز بدرد نظام مقدس میخورد. بنده بارها هم خونها خورده ام و هم گوشت و پوست این ملت همیشه در خواب. البته بعضی ها در این موارد ایراداتی گرفته اند اما حقیر گفته و می گویم که این جبهه ی حق ما هم ریزش دارد و هم جوشش. الانه چند جای بدن حقیر به خاطر بعضی حرکات شبانه و با حضور نوجوانان و قاری محترم حاج شیخ سید سعید طوسی بوده که انشاءالله الرحمن بزودی خشک خواهد شد. در هیچ کجای قرآن کریم منعی بر کارهای خطیر این بنده حقیر و حاج شیخ سید سعید طوسی و نوجوانان حرم وجود ندارد. مردم نباید به سخنان صهیونیستها گوش کنند.

 13. شهین از اصفهان
  25 می, 2021
  پاسخ

  بزرگترین دستاورد حکومت ملاتیان و مداحان آدمنخوار را در این سایت میتوان دید< از اردشیر بی نهایت سپاسگزارم که این سایت را با القصیده الانتریه … را به من معرفی کرد. و اما من از این مردمی این حکومت ضد حیات را تحمل می کند متنفرم. متنفر می فهمید.

 14. شهره پایدار از ایران
  25 می, 2021
  پاسخ

  آقای فرهنگ قاسمی آیا شما فکر میکنید که مشکل فلسطین و اسرائیل در شرایط مرگباری که ما خودمان به سر می بریم به ما مربوط است !؟ یادم نمی رود که جنبش رای نمیدهم یا نه به جمهوری اسلامی را شما و دوستانتان مثل آن آقای خودبزرگبین و هیجان زده جمشید اسدی تخطئه می کردید. با این برهان که ما از قبل گفته بودیم ! عجبا ! هر عملی فصلی دارد، درست مثل این است که شما در پائیز بگوئید بهار بهار بهار ! نه آقای محترم بهار از پس زمستان است ! فصل نه به جمهوری اسلامی الان است ! درست مثل همین که فصل سنگ فلسطین به سینه زدن هم حالا نیست ! ایران که از اشغال آزاد شد می تواند در سلح و آرامش منطقه شرکت کند. همین ! و نه بیشتر ! و سرانجام من به نظری که می گوید اعراب دور تا دور خلیج پارس را گرفته اند همان بهتر که یهودیان هم میهنی داشته باشند. یهودیان بیش از ۳۰۰۰ سال است که دوستان ایران و ایرانی هستند. ایران مامن آنها بوده و هست و خواهد بود. این کسانیکه بر ایران حکومت میکنند اصلا ایرانی نیستند. اینان برای ایرانیان هم غیر از ناامنی گسترده و همه جانبه نیاورده اند. برای همین باید مطمئن بود که ماجرای حملات خمپاره ای و موشکی کار سپاه پاسداران و ملایان و مداحان است. اینرا خامنه ای جلاد و قاتل خودش با صدای بلند می گوید. به امید نابودی ملایان و مداحاتن و طلاب در ایران و منطقه. من واقعا از سایت شما لذت بردم دوستانی چند مرا به سایت شما راه بردند اما این دلسوزی شما را برای فلسطین در حالی خانه ی خودمان و در دل هر ایرانی از زادروش تا روز مرگش در آتش و خون و جنون اسلام و تشیع ضد بشر است را نمی فهمم.
  و هم نظرات جالب و موثر و خواندنی و خنده داری بود. ممنونم

 15. نون از تهران
  2 ژوئن, 2021
  پاسخ

  جناب رنگین کمان ! الف ب به من گفت که شما نظر مرا منتشر خواهید کرد. از آنجا که سایت مورد نظر نظرات را اغلب منتشر نمی کند برای شماهم میفرستم. چرا که برای نوشتنش وقت میگذارم و زحمت می کشم. شاید که خواننده ای داشته باشد. شاید مقاله ای را که در دست نوشتن دارم برایتان فرستادم.
  آن این است، که خطاب به نواندیشان و ملی مذهبان و اصلاحطلبان است…
  تا زمانی که شما مسلمانان متوجه این امر حیاتی نشوید که اصل و اساس و مرجعتان که محمد و قرآن و علی ست همه آدمکشند، آدمکشان واقعی و قرآنتان دستوالعمل قتل و غارت و تخریب و کنیز گیری ست و آنچه از کراماتشان می گویند چیزی جز افسانه و خواب خیال و افرینش ذهنیات نیست برای پوشانیدن آن همه جنایت سحر و جادو کردن شنونده و خواننده و… با اطمینان میتوانم بگویم بیشتر شماها که مدعیان اسلام مثلا «رحمانی» هستید حتا یکبار قرآنتان را تا آخر نخوانده اید و اگر خوانده اید آنرا به عنوان دعا و نیایش و شفا و طوطی وار خوانده اید. حتما نه تاریخ و نه تاریخچه قتل عامها و مثلا قتل عام «غزوه بدر» (جنگ بدر) را نخوانده اید و آن گودال بزرگ را که مدل قتل عامهای دفن شدگان خاوران است را نه میدانید و نه میخواهید بدانید. نمی خواهید بدانید و وقتی دانستید آنرا حکمت الهیش میدانید. حتما خطبه ی پیامبرتان بر جنازه های متعفن و باد کرده قتل عامیان در آن گودال «بدر» را نخوانده اید و اگر خوانده اید آنرا خوب و متعالی و الهییش میدانید. حتما گردن زدنهاتی علی و شخص پیامبر و کنیز گیری آن «حضرت» را خیر مجسم میدانید، ازدواج با عایشه دست بسیار بالا شش ساله را نیز بسیالر خوب و متعالی و الهیش میدانید. رفتار حسین و حسن با ابن منلجم مرادی و قتل فجیع او با مثله کردن و بریدن دست و پا و میل داغ فرو کردن در چشمانش را شاید نخوانده اید و فقط به آن ضربت خوردن کذائی که در واقع تصفیه حسابی بین «خودیها» بوده عًلًمٍ عزاداری مردم نگونبخت ایران کرده اید. واقعا باید از شما نواندیشان دینی که بیشترتان از ابتدای انقلاب همه کاره بودید و نگهبانان سابق خاوران و ممنوع کنندگان حتا عزا برای قربانیان پرسید که ما مردم برای کشته شدن علی و حسین و حسن و رضا و تا کی باید باید عزادار باشیم و نوحه بخوانیم و توی سر خود بزنیم !؟‌تازه قرار است که مهدی موعود هم بیاید و تا زانوان اسبش را خون بگیرد آدم بکشد و گویا باز او هم قرار است «شهید» شود و…و گویا ما باید تا روز رستاخیز ـ اگر باشد ـ عزادار باشیم … بله این قرار الهی ست …من واقعا اگر هنوز خودم را مسلمان میدانستم و پیرو علی حتما به ابراهیم رئیسی رای میدادم، چرا که او واقعا نه تنها پیرو علی که علی دوران است! اما خوشبختانه با وجود عالم علم دقیقه بودن قرآن را چندین بار به عربی و به انگلیسی و پارسی خوانده ام و به غزوات پیامبر پرداخته ام و واکاوی کرده ام. تقلب بزرگ و عریان نویسندگان قرآن را و رونویسی آنان را از تورات دیده و باز شناخته ام. برای همین من به عنوان دکترای علم دقیق از یکی مهمترین دانشگاههای جهان و هم فرزند یک « روحانی» و هم مقیم ایران اعلام میکنم که شماها متوجه اصل و اساس این ماجرا نیستید و نمی خواهید باشید. من نوشته های و گفته های تک تک شماها ر ا خوانده ام از سروش تا اشکوری، از اکبرین تا بازرگان، از خاتمی تا کروبی، از میرحسین موسوی تا بهشتی …همه و همه اما بدبختانه هم برای خودتان و هم برای ایران فقط نق می زنید و به اصل ماجرا نمی پردازید. من از همه ی نامبردگان تقاضا میکنم تا به جای ایراد از خامنه ای و رئیسی و ملایان و مداحان و طلاب بر قدرت، اسلام بر قدرت مادی و معنوی و حکومت گر بر قلوب را واکاوند. این کاوش است که میتواند ما را وارد مرحله ای کند که اروپا را در سده ی هجدم کرد یعنی اروپا از سال ۱۷۱۵ تا ۱۷۸۹ وارد عصر روشنائی شد. تازه ایران یکی از گنجینه های مهم انسانی و معدن بسیاری ارزشهاست. باید ایران را از اسارت اسلام و قرآن و تشیع و محمد و علی و سیره هاشان و حدیثشان نجات داد. اروپا مدل نداشت و طرحی نو درانداخت که امروز سراسر جهان را و سراسر تاریخ را بارور و باردار کرده است. اما ایران ما خودش در زمانه ای مهمترین تمدن و فرهنگ و تاریخ جهان بوده: یک مدل! و هم مدل بیرون رفتن از مرداب و خشونت کلیسا در اروپا را دارد: یک مدل دیگر! سکولاریسم و برتر از آن لائیسیته راه حل اصلی و اساسی و نهائی ایران است. در غیر این صورت فروپاشی ایران و ایرانیت و اجتماعش حتمی ست. هنوز با همه ی دیر شدنش، دیر نشده. ای نویسنده گان زیتون و کلمه و هر کجا به خود آئید. مسئله ی اصلی را حل کنید. عدد صد را بدست آورید آنگاه است که آیت الله ها چه قتل عامی بالفعل باشند و چه به القوه ـ که غیر از این وجود ندارد و نمی شود مسلمان و مومن بود و اینگونه نبود ـ ملایان و مداحان و طلاب عددی نیستند. صد را نشانه و هدف کنید!
  من دوستدار ایران و انسانم باورم کنید
  استاد دانشگاه و دوست استادی دیگری هستم که در سایت مورد نظر نظراتی داشته

 16. گهزارشی از بیت رهبری معزم
  4 ژوئن, 2021
  پاسخ

  سلام علیکم و رحمت الله.
  بنده چند دقیقه گهزارش را که با ماسک و محافظت های لازم تهیه شده را براتان می فرستم. البته تمرکز بنده فقط روی اعلاهرزه رهبر معزم مدفوعنا له الفدا می باشد. دیشب شب شعر بود و رهبری سر مست از لواط هائی که بر او وارد شده بود، در حد مشنگها لول لول بود و بنده و برده ی نوجوانان حرم و البته زیر تشر و تلاوت کلام الله خبیث و…با صدای ناز سید سعید طوسی و…
  در هر حال از هر دری سخنی رفت و رفت به ایشون تا دسته و ایشون ناگهان فرمودند که : «حتا دست الله هم از برکت افتاده و چیزی درگیر نشده، و اصطکاکی هم نه». البته «چیزی درگیر نشده، و اصطکاکی هم نه» خودش بسیار فلسفه دارد!
  و اما پس از اجماع جماع و نماز جماعت به امامت این فرزانه که البته به شهادت بنده همهگی لخت مادر زاد بودند و روده ی رهبری آویز ان بود و سربازان گمنام امام عج و اتفاقا در حضور شخص حضرت مهدی، ذوب شدگان در دیگ ولایت روده آویزان رهبری را به رسم تبرک می لیسیدند، بلکه پس از جماع تا دسته ـ جمعی، شب شعر تشکیل شد. البته بنده به اشعار نوجوانان و شخص حاج سعید طوسی که بسیار هم مهیج بودند نمی پردازم فقط چند بیت از اشعار شخص رهبری که با تضریب ظرافت خود همه را مشعوف کردند بسنده میکنم.
  پیش از اینکه وارد چند بیتی رهبری شوم اشاره کنم که رهبر مخنث عنقلاب و مررریدنشان تشکیل یک کلاب‌هاوس ولائی داده بودند که در آن حسن نصرالله و اخ الذوجه ی و مخدره ی ایشون و اولیا مخدرات و جناب آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و دختر ایشون و پدر عن بزرگوارشان حاج سید گه سگ العلماء و الصدیقین هرزت علم الهدا هم همگی عریان و لخت مادر زاد نشسته بودند. گوئی بهشتی که پیامبر بچه باز هرزت محمد ابن عبدالله نویدش را داده بود در همین کشور کرونای اسلامی انزال شده است. در هر حال سخن در باب احمدی نژاد رفت در اینجا بود که رهبری در حالی که روده مبارکشان را در دست گرفته بودند و بو می فرمودند: این حقیر با آقای دکتر احمدی نژاد نزدیکی ها کرده ام. اما خب هر کس دورانی دار، دورانی دارد ایشون تموم است، همچنانکه دوران سید سعید طوسی هم تمام است و ایشون مامور فقط وازلین در بیت است برلای تازه واردین!
  در همینجا بود که رهبری که یک دستشان ریش مبارکشان را گرفته بودند با دست دیگر به عکسی از نوجوانی احمدی نژاد اشاره فرمودند و با صدای ملکوتیشان فرمودند:
  نمی دانم چه در سر دارد این بخت بد اندیشه،
  ز دشمن می گریزم دوست می ریند به این ریشه!
  در اینجا بود که امام عج در حالی که قرآن مجید را در دست داشتندفرمودند :«حضرت نایب بنده شما باید دستتان را می گذاشتید روی این کتاب و چنین می خواندید:
  نمی دانم چه در سر دارد این بخت بد اندیشه،
  ز دشمن می گریزم دوست می ریند به این ریشه!
  چرا که ریشه اینجاست و نه آن ریش !
  و رهبری فرمودند :« احسنت طیب الله و بنده البته وقتی میگویم ریشه، یا او کتابه، مقصود توئی، مدفوع ادرار بهانه !»
  پایان گهزارش از بیت رهبر مخنث عن قلاب .
  والسلام

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما