انتقام سخت جمهوری اسلامی از هواپیمای اوکراینی و نگاهی اجمالی به شعارهای امروز!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

بهروز سورن

پس از موشکباران بی آزار پایگاه آمریکا در عین الاسد, بالاخره انتقام سخت خامنه ای از مردم و شهروندان غیر نظامی گرفته شد و پس از روزها حاشا و اظهارات فریبکارانه مقامات سیاسی و نظامی جمهوری اسلامی در انتها امروز مطبوعات و جهانیان شاهد اعترافات منطبق با واقعیت انفجار و سقوط هواپیمای اوکراینی بودند. 171 کشته حاصل این حادثه بود که مقامات کشورهای کانادا و اوکراین از پیگیرترین کشورها برای کشف حقیقت امر بودند. جمهوری اسلامی که اساس و بنیان حاکمیت خود را بر مبنای تحمیق و فریب افکار عمومی گذاشته است, بی شمار فریبکاری های سیاسی و اجتماعی را در پرونده خود دارد.

 از معروفترین آنها مسکوت گذاشتن کشتار جمعی و سراسری زندانیان سیاسی در سال 1367 و قتل های زنجیره ای و قتل زهرا کاظمی و … بوده است. اینبار اما با دیوار محکم افکار عمومی جهانیان و نشانه هایی از واقعیت ثبت شده قرار گرفت. اعتراف سران رژیم امروز نتیجه پیگیری مصرانه بینالمللی در این رابطه بوده است. فرمانده هوا فضای سپاه که تا لحظاتی پیش از اعتراف دروغگویی و فریبکاری را به حد اعلا رسانده بود در برابر دوربین قرار گرفت و اینبار از خطای انسانی گفت. دیگر از فضا سازی های ضد اسلامی! و جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی نگفت.جام زهری که امروز مسئولین نظام سر کشیده اند صد البته عقبه بسیار خواهد داشت.

صرفنظر از پوزش ها و غلط کردم های وافر که نثار کشورهای اوکراین, افغانستان و کانادا, سوئد و سایر کشورهای مرتبط روان خواهد شد جمهوری اسلامی موظف به پرداخت غرامت های نجومی به شرکت هواپیمایی اوکراین و خانواده های مصیبت دیده خواهد شد. این احتمال که مسببین این جنایت که مستقیما در وقوع این حادثه نقش داشته اند به دادگاههای بین المللی روان شوند نیز هست. پرونده این جنایت همچنان باز خواهد بود همانطور که کشتار معترضان خیابانی که بالغ بر 1500 زن و مرد جوان عاصی بودند.

همچنین امروز شاهد تظاهرات وسیع دانشجویان در تهران, در اصفهان و شیراز بودیم. در خیابان حافظ تهران و در برابر دانشگاههای امیرکبیر و شریف بیشترین اعتراضات با جمعیتی انبوه انجام یافت. این اعتراضات اغلب دروغگویی رژیم در باب علل سقوط هواپیمای اوکراینی را هدف قرار داده بود و کشتار ابانماه معترضان را. در تهران نیروهای امنیتی برای مقابله با این تجمعات گاز اشک آور بسوی معترضین شلیک کردند.

از جمله شعارهایی که در اعتراضات امروز داده شد:

اصلاح طلب, اصول گرا دیگه تمومه ماجرا

هزار و پانصد نفر, کشته آبان ماست

غلط کردی دروغگو ( اشاره به سخنرانی خامنه ای پس از سقوط هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکاست که در فضای مجازی نیز پخش شده است )

مرگ بر دیکتاتور

مرگ بر دروغگو

ننگ ما, ننگ ما صدا و سیمای ما

فرمانده کل قوا, استعفا, استعفا

سپاهی حیا کن, مملکتو رها کن

دشمن ما همینجاست, دروغ میگن آمریکاست

کشته ندادیم که سازش کنیم, رهبر قاتل رو ستایش کنیم

می کشم, می کشم, آنکه برادرم کشت

به من نگو فتنه گر! فتنه تویی ستمگر

خواندن سرود  ای ایران

آخوند خائن، آواره گردی، خاک وطن را، ویرانه کردی، کشتی جوانان وطن؛ مرگ بر تو

سلیمانی قاتله رهبرشم جاهله

جمهوری اسلامی نمی خوایم! نمی خوایم

در تهران: اینهمه سال جنایت مرگ بر این ولایت

خامنه ای قاتله ولایتش باطله

توپ تانک فشفشه آخوند باید گم بشه

مایه ننگ ملت سپاه بی کفایت

بسیجی بی غیرت  عامل قتل ملت

مسئول بی کفایت   استعفا استعفا

ننگ ما, ننگ ما, رهبر الدنگ ما

استعفا کافی نیست  محاکمه لازم است

بترسید بترسید ما همه با هم هستیم

فریاد!فریاد! از این همه بیداد

سپاە بی کفایت  عامل ننگ ملت

خامنه ای به هوش باش ما ملتیم نه اوباش

جمهوری اسلامی که میخواست با تحریک احساسات و بالابردن هیجانات سیاسی پس از کشته شدن قاسم سلیمانی, بسیجی سراسری با زور و تحمیل و تحمیق سازمان دهد, نه تنها موفق نبوده است که پس از چند روز مجددا شاهد برآمد غلیانات اجتماعی هستیم وخواهیم بود. جمهوری اسلامی با هر اقدام سرکوبگرانه و جنایتکارانه اش صفوف معترضان را فشرده تر میکند و ریزش متوهمان به حاکمیت خود را افزونتر!

11.1.2020

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.